İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Sonuçları (17.01.2018)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 17 Ocak Çarşamba günü oynanan karşılaşmalarla devam etti.

GÜNÜN SONUÇLARI

17.01.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEŞİKTAŞ: 106 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ: 31 U15K A
19:00 DARÜŞŞAFAKA: 57 İBB: 51 U16E AA FNL GR
20:30 İSTANBULSPOR: 83 İSTANBUL DSİ: 85 U18E A+ FNL AGR
SK: YAKUP DUMAN
17.01.2018 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FMV IŞIKSPOR: 62 İSTANBUL BASKET: 64 U16E AA KL GR
19:00 FMV IŞIKSPOR: 64 İSTANBULSPOR: 62 U14E AA AGR
20:30 EMLAK KONUT: 25 FENERBAHÇE: 44 U15K A
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
17.01.2018 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ALTINELLER: 42 GÖKBURGAZ GENÇLİK: 88 U13E A BGR
19:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS.: 77 İTÜ: 41 U14E A+ BGR
20:30 ASİST: 37 MODA BASKETBOL ATLETİK: 41 U16E A CGR
SK: ERKAN YURTAY
17.01.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AÇI GENÇLİK: 77 PARLAYAN YILDIZLAR: 66 U15E A+ FNL 1.GR
19:00 İSTANBUL BOĞALARI: 54 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE: 65 U15E A+ FNL 2.GR
20:30 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE: 61 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT.: 42 U13E A+ BGR
SK: FİKRET AYGÜN
17.01.2018 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASK. BGL
19:00 FENERBAHÇE: 54 BEŞİKTAŞ: 68 U16E AA FNL GR
20:30 FESA: 72 DEV ADAMLAR: 47 U18E A+ FNL AGR
SK: ERSUN AKURAN
17.01.2018 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GENÇ PAŞABAHÇE: 48 PAMUKSPOR GELİŞİM: 53 U14E A DGR
19:00 SUADİYE BASKETBOL: 96 PERTEVNİYAL: 97 U18E A+ FNL DGR
20:30 KAAN: 69 ALYA BASKET: 35 U18E A+ FNL BGR
SK: ALİ BOZOĞLU
17.01.2018 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL DSİ BAYRAMPAŞA SANCAK U18K A FNL GR
19:00 KIZILTOPRAK: 31 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK: 63 U14E A+ CGR
20:30 FENERBAHÇE: 62 ATAŞEHİR KOLEJİ: 59 U18K A FNL GR
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...