İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Sonuçları (15.04.2018)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 15 Nisan Pazar günü oynanan karşılaşmalarla devam etti.

GÜNÜN SONUÇLARI

15.04.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GALATASARAY: 55 AÇI GENÇLİK: 64 U11E AA
11:30 AÇI GENÇLİK: 49 İBB: 86 U13E AA KL GR
13:00 İBB: 68 PARLAYAN YILDIZLAR: 32 U11E A+
14:30 FMV IŞIKSPOR: 67 İSTBOL: 71 U15E AA KL GR
16:00 İSTBOL: 35 İSTANBULSPOR: 62 U12E A+ FNL GR
17:30 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR: 31 TAKIM YILDIZLARI: 37 U12E A DGR
19:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ: 54 PERTEVNİYAL: 23 U16K A PO 1.TUR
15.04.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AÇI GENÇLİK: 57 İSTANBUL KAYAŞEHİR: 24 U16K A PO 1.TUR
11:30 TEKYILDIZ: 20 ATAŞEHİR KARTALLARI: 0 U11E A DGR
13:00 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT.: 43 İSTANBUL TİCARET ODASI: 45 U11E AA
14:30 D.İ. BÜYÜKÇEKMECE: 57 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT.: 45 U13E A+ KL GR AVR
16:00 DEV ATAŞEHİR: 41 BORUSAN OTOMOTİV: 66 U15E A+ 7-8’LİK
17:30 D.İ. BÜYÜKÇEKMECE: 53 İSTANBUL BOĞALARI: 59 U15E A+ 5-6’LIK
15.04.2018 PAZAR BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GELECEK NESİL: 31 GENÇ KOLEJ BASKETBOL: 63 U15E A FNL 2.GR AVR
11:30 FYL: 38 DOSTLUKSPOR: 65 U15E A FNL 1.GR AVR
13:00 BEST: 47 ELİT ATLETİK: 72 U15E A FNL 1.GR AVR
14:30 TRUVA GENÇLİK: 25 PERTEVNİYAL LİSESİ: 78 U16E A+ KL 2.GR
16:00 İSTANBUL PANTERLERİ: 33 ATAKENT GENÇLİK: 63 U12E A BGR
17:15 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER: 37 ROTARY 100.YIL AND. LİS.: 68 U12E A AGR
18:30 ANKA BASKETBOL AKD: 69 AYKA: 34 U12E A BGR
19:45 AYKA: 20 İSTANBUL ANKA: 0 U12K A
15.04.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL BOĞALARI: 64 CENNET: 69 U16E A KL 1.GR AVR
11:30 BASK: 0 BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU: 20 U16E A KL 1.GR AVR
13:00 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK: 0 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE: 20 U16E A FNL 1.GR AVR
14:30 ASİST YILDIRIMSPOR GENÇLİK U16E A FNL 1.GR AVR
16:00 KAĞITHANE HÜSEYİN ALP YILDIRIMSPOR GENÇLİK BE A KL GR
17:30 ŞİŞLİ İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK BE A FNL GR
19:00 KURTULUŞ DİNAMO BE A FNL GR
15.04.2018 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI: 39 PAMUKSPOR: 50 U12E A CGR
12:30 DUDULLU ORG. SAN.: 27 ASYA KARTALLARI: 54 U12E A+ DGR
14:00 İSTANBUL DSİ: 51 FENERBAHÇE: 80 U14E AA FNL 2.GR
16:30 AKADEMİ İSTANBUL: 53 DEĞİŞİM: 44 U14E AA KL 2.GR
18:30 OLİMPİK BASKET DÜZCE BELEDİYE KBBL
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...