İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Sonuçları (04.02.2018)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 04 Şubat 2018 Pazar günü oynanan karşılaşmalarla devam etti.

GÜNÜN SONUÇLARI

04.02.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ: 13 KUTUP YILDIZI: 77 U12K A
11:30 MODA BASKETBOL ATLETİK: 67 BİZİMKENT: 56 U14E A BGR
13:00 MODA BASKETBOL ATLETİK: 53 YILDIRIMSPOR GENÇLİK: 45 U18E A AGR
14:30 PERTEVNİYAL LİSESİ: 66 YILDIRIMSPOR GENÇLİK: 39 U13E A BGR
İPTAL ATLETİK BAHÇEŞEHİR PERTEVNİYAL LİSESİ U15E A BGR
17:30 GELECEK NESİL: 20 ÇATALCA BASKETBOL: 0 U15E A CGR
19:00 MURAT PAŞAOĞLU: 82 BALKAN YEŞİLBAĞLAR: 51 U18E A+ FNL CGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
04.02.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 GALATASARAY TOFAŞ BGL
16:00 DEV ADAMLAR: 40 ALTINOVA: 32 U15E A CGR
17:30 FYL: 72 BASKETBOLUN YILDIZLARI: 31 U16E A+ FNL 2.GR
19:00 BOGAZİÇİ: 30 FMV IŞIKSPOR: 97 U14E AA AGR
SK: BAKİ GÜNER
04.02.2018 PAZAR BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 İBB: 76 İSTANBULSPOR: 78 U12E A+ FNL GR
13:00 DOSTLUKSPOR: 56 ELİT ATLETİK: 42 U13E A CGR
14:30 ŞİŞLİ: 43 DOSTLUKSPOR: 51 U15E A CGR
16:00 ORİON: 34 AVCILAR TANYILDIZI: 60 U12E A+ KL GR
SK: BEKLAN BESİM
04.02.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 İTÜ GVO AYAZAĞA: 56 SEKBANLAR: 14 U12E A AGR
13:00 İTÜ GVO AYAZAĞA: 90 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR: 31 U14E A BGR
14:30 BAYRAMPAŞA SPORTİF : 77 İSTANBUL BOĞALARI: 44 U16E A BGR
16:00 İTÜ: 42 BASKETS: 66 U14E A+ BGR
17:30 İTÜ: 72 AVCILAR ÇAĞDAŞLAR: 39 U16E A BGR
SK: FİKRET AYGÜN
04.02.2018 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ANADOLU EFES BGL
15:00 FESA: 55 TİTAN AKADEMİ: 34 U13 E A+ CGR
16:30 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK: 22 FENERBAHÇE: 51 U11K A
İPTAL FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ U14K A FNL GR
19:30 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR: 63 Z10 SPORTS: 41 U16E A+ KL 3.GR
SK: GÖKHAN ANGIN
04.02.2018 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 TAKIM YILDIZLARI: 54 SANCAKTEPE İSTANBUL: 52 U11E A DGR
18:00 SUADİYE BASKETBOL: 51 PAMUKSPOR: 59 U13E AA BGR
19:30 UNİBASKET: 58 İSTANBUL ATA: 51 U16E A EGR
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...