İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Sonuçları (03.12.2017)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 3 Aralık Pazar günü oynanan karşılaşmalarla devam etti. 

GÜNÜN PROGRAMI

03.12.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU: 52 MODA BASKETBOL ATLETİK: 60 U14E A BGR
11:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD: 50 BAHÇELİEVLER BELEDİYE: 65 U18E A BGR
13:00 BEST: 51 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR: 61 U14E A CGR
14:30 BASK: 69 ALTINOVA: 52 U14E A CGR
16:00 İSTANBUL SMAÇ: 37 İTÜ GVO AYAZAĞA: 83 U14E A CGR
17:30 YEF: 45 BİZİMKENT: 58 U14E A BGR
19:00 YEF: 63 TRUVA GENÇLİK: 47 U18E A BGR
03.12.2017 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ: 34 ELİT ATLETİK: 56 U13E A CGR
11:00 KUTUP YILDIZI: 30 ATAKENT GENÇLİK: 40 U13E A CGR
15:00 AVRUPA KARŞIYAKA: 42 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR: 35 U13E A CGR
16:30 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR: 15 SEKBANLAR: 28 U11E A BGR
18:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR: 52 GELECEK NESİL: 43 U11E A BGR
19:30 ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO: 31 GELECEK NESİL: 47 U13E A CGR
03.12.2017 PAZAR BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ANKA BASKETBOL AKD: 39 AYKA: 27 U11E A CGR
11:30 TEPEBASKET: 20 AYKA: 0 U13E A AGR
13:00 TRUVA GENÇLİK: 38 PERTEVNİYAL LİSESİ: 31 U13E A BGR
14:30 YENİ LEVENT BASKETBOL: 0 PERTEVNİYAL LİSESİ: 20 U11E A AGR
16:00 ŞEFKATGÜCÜ: 18 MEGABASKET: 53 U13E A AGR
17:30 ŞEFKATGÜCÜ: 10 AVCILAR TANYILDIZI: 55 U11E A AGR
19:00 ORİON: 66 AVCILAR TANYILDIZI: 47 U13E A+ AGR
03.12.2017 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL PANTERLERİ: 0 İSTANBUL KAYAŞEHİR: 20 U13E A BGR
11:30 ALTINELLER: 70 YILDIRIMSPOR GENÇLİK: 68 U13E A BGR
13:00 ÇATALCA BASKETBOL: 25 BASKETS: 42 U13E A+ AGR
14:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR: 54 GENÇ İSTANBULGÜCÜ: 37 U16K A KL GR
16:00 EGE MAVİSİ: 23 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL: 60 U16K A KL GR
17:30 DOSTLUKSPOR: 63 PERTEVNİYAL: 38 U16K A KL GR
19:00 DOSTLUKSPOR: 64 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER: 37 U13E A CGR
03.12.2017 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 ARMADA: 31 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR: 29 U12E A DGR
12:15 POTANIN KARTALLARI: 45 KIZILTOPRAK: 21 U12E A DGR
17:00 İSTANBUL TİCARET ODASI: 38 DARÜŞŞAFAKA: 37 U11E AA
18:30 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK: 15 MİMAR SİNAN KOLEJİ: 40 U11 A+
03.12.2017 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 MVP: 71 PENDİK YEDİTEPE: 41 U12E A DGR
18:00 PAMUKSPOR: 46 SUADİYE BASKETBOL: 31 U11E AA
19:30 POTANIN ASLANLARI: 26 POTANIN KARTALLARI: 46 U13E A DGR
03.12.2017 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GİRİŞİM: 52 BOĞAZİÇİ: 20 U12E A CGR
11:30 DİNAMO: 20 ÇENGELKÖY BASKETBOL: 0 U12E A CGR
13:00 TİTAN AKADEMİ: 30 DEV ATAŞEHİR: 53 U12E A+ DGR
14:30 SANCAKTEPE İSTANBUL: 53 MODA: 50 U12E A CGR
16:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI: 20 İSTANBUL ATA: 0 U12E A CGR

 

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...