İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Programı (11.02.2018)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 11 Şubat 2018 Pazar günü oynanacak karşılaşmalarla devam edecek.

GÜNÜN PROGRAMI

11.02.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AÇI GENÇLİK GALATASARAY U12K A
11:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U12E A+ KL GR
13:00 ŞEHİT ÖĞRETMENLR İÖO KASIMPAŞA U13K A AGR
14:30 BEŞİKTAŞ KUTUP YILDIZI U11K A
16:00 BEŞİKTAŞ BAĞCILAR GÖZTEPE U13K A AGR
17:30 BEŞİKTAŞ FMV ERENKÖY IŞIK U11E AA
19:00 ANADOLU EFES FMV IŞIKSPOR U12E AA
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
11.02.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AVRUPA KARŞIYAKA FENERBAHÇE KOLEJİ U11E A+
11:30 FLORYA ELİT İSTANBUL MARMARA U16E AA KL GR
14:00 ANADOLU EFES MURATBEY UŞAK SPORTİF BGL
18:00 GALATASARAY GELİŞİM OLİMPİK BASKET KBBL
SK: ERSİN ÇELİK
11.02.2018 PAZAR BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR PERTEVNİYAL LİSESİ U15E A BGR
11:30 İSTANBUL PANTERLERİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16E A DGR
13:00 YENİ LEVENT BASKETBOL MODA BASKETBOL ATLETİK U16E A CGR
14:30 BEST BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD U16E A CGR
16:00 İSTANBUL VARDAR İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U16E A AGR
17:30 BASK YILDIRIMSPOR GENÇLİK U16E A AGR
19:00 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. ANKA BASKETBOL AKD U12E A BGR
SK: FİKRET AYGÜN
11.02.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 CENNET BAKIRKÖY SU SPORLARI U16E A AGR
11:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR FABRİKASI U18E A BGR
13:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE İTO ATL U18E A DGR
14:30 ATAKENT GENÇLİK AYKA U12E A BGR
16:00 İSTANBUL BOĞALARI ROTARY 100.YIL AND. LİS. U18E A DGR
17:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER YEF U16E A DGR
19:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER İSTANBUL BASKET U12E A AGR
SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
11.02.2018 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 MVP ÜSKÜDAR BASKETBOL U12E A DGR
13:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL ERK BASKETBOL AKADEMİ U18E A+ FNL AGR
14:30 İSTANBUL TİCARET ODASI DARÜŞŞAFAKA U12E AA
16:00 ARMADA DEV ADAMLAR U18E A+ FNL AGR
17:30 SUADİYE BASKETBOL ALTINOVA U18E A+ FNL DGR
19:00 AKADEMİ İSTANBUL BORUSAN OTOMOTİV U18E A+ FNL CGR
SK: ERDOĞAN ACIR
11.02.2018 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 AKADEMİ İSTANBUL DUDULLU ORG. SAN. U12E A+ DGR
18:00 TİTAN AKADEMİ HAYDARPAŞA LİSESİ U12E A+ DGR
19:30 ASYA KARTALLARI ALLSTARS İSTANBUL U12E A+ DGR
SK: GÖKHAN ANGIN
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...