İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Programı (10.02.2018)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 10 Şubat 2018 Cumartesi günü oynanacak karşılaşmalarla devam edecek.

GÜNÜN PROGRAMI

10.02.2018 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GALATASARAY İSTANBUL ANKA U11K A
11:30 YILDIRIM BOSNA GALATASARAY U14K A FNL GR
13:00 ORTAKÖY BASKETBOL EMLAK KONUT U15K A
14:30 BEŞYILDIZ BÜYÜKÇEKMECE SORTİE U16E A DGR
16:00 YEŞİLYURT TEŞVİKİYE BE AA
17:30 ANKA BASKETBOL AKD AÇI GENÇLİK U15E A+ FNL 1.GR
19:00 BORUSAN OTOMOTİV İSTANBUL BOĞALARI U15E A+ FNL 1.GR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
10.02.2018 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. AÇI GENÇLİK U11E AA
11:30 İTÜ DUDULLU ORG. SAN. U15E A+ FNL 2.GR
13:00 BOSNA BASKET ADA YILDIZLARI BE AA
14:30 PERTEVNİYAL BAHÇELİEVLER BELEDİYE BE AA
18:00 UPS ERZURUM BŞB GENÇLİK TB2L
SK: ERSİN ÇELİK
10.02.2018 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAKIRKÖY ASLAN İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18E A BGR
11:30 YILDIRIMSPOR GENÇLİK BAHÇELİEVLER BASKETBOL U18E A AGR
13:00 SİSTEM GENÇLİK ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO U12K A
14:30 EGE MAVİSİ DOSTLUKSPOR U16K A KL GR
SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
10.02.2018 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ MİMAROBA U18E A BGR
13:00 KURTULUŞ KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U18E A AGR
14:30 BASKETS İSTBOL U12E A+ FNL GR
16:00 İSTANBUL BASKET MİMAR SİNAN KOLEJİ U11E A+
17:30 GÖKBURGAZ GENÇLİK GALATASARAY U12E AA
19:00 ATAKENT GENÇLİK PERTEVNİYAL LİSESİ U11E A FNL GR
SK: BAKİ GÜNER
10.02.2018 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ANKARA DSİ TBL
16:00 İSTANBULGÜCÜ BURSA BŞB. BUDO TKBL
18:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. FENERBAHÇE U13K A BGR
19:30 FENERBAHÇE ALLSTARS İSTANBUL U15K A
SK: ABBAS ÜNAY
10.02.2018 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 AKADEMİ İSTANBUL DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE U11E A+
18:00 PAMUKSPOR İSTANBUL TİCARET ODASI U11E AA
19:30 KÜÇÜKYALI GELİŞİM ATAŞEHİR KARTALLARI U11E A DGR
SK: GÖKHAN ANGIN
10.02.2018 CUMARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 DEV ATAŞEHİR TİTAN AKADEMİ U11E A+
12:30 DEV ATAŞEHİR GENÇ PAŞABAHÇE U13K A BGR
14:00 GİRİŞİM SANCAKTEPE İSTANBUL U12E A CGR
15:30 MAVİ BİRLİK İSTANBUL DSİ U13K A BGR
17:00 PENDİK YEDİTEPE İSTANBUL KARTAL GENÇLİK U11K A
18:30 BEYKOZ GENÇLİK BEYLERBEYİ U12E A+ DGR
20:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI MODA U12E A CGR
SK: ERDOĞAN ACIR
Etiketler:
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...