İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Programı (02.12.2017)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 2 Aralık 2017 Cumartesi günü oynanacak karşılaşmalarla devam edecek.

GÜNÜN PROGRAMI

02.12.2017 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK BASKETS U12E A+ CGR
11:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK İSTBOL U12E A+ AGR
13:00 KUTUP YILDIZI FENERBAHÇE U12K A
14:30 BAKIRKÖYSPOR DOSTLUKSPOR U18K A KL GR
16:00 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18K A KL GR
17:30 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18K A KL GR
19:00 PERTEVNİYAL IRMAK BE AA
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
02.12.2017 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE AÇI GENÇLİK U12E A+ AGR
11:30 AYKA AÇI GENÇLİK U12K A
13:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SİSTEM GENÇLİK U12K A
14:30 BOSNA BASKET BAHÇELİEVLER BELEDİYE BE AA
16:00 YEŞİLYURT ADA YILDIZLARI BE AA
SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
02.12.2017 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YENİ LEVENT BASKETBOL PERTEVNİYAL LİSESİ U14E A AGR
11:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. AKADEMİ REKREASYON U13E A AGR
16:00 BEŞYILDIZ BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ U13E A AGR
17:30 İSTANBUL VARDAR GELECEK NESİL U14E A AGR
19:00 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR SİSTEM GENÇLİK U13E A AGR
SK: BAKİ GÜNER
02.12.2017 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL ANKA BAĞCILAR GÖZTEPE U12K A
11:30 İSTANBUL ANKA AVCILAR TANYILDIZI U12E A+ BGR
13:00 ORİON FLORYA ELİT U12E A+ BGR
16:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL İSTANBUL ATA KBBL
18:00 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ MODA BASKETBOL ATLETİK U16E A CGR
19:30 İSTANBUL SOSYAL HİZMETLER YILDIRIMSPOR GENÇLİK BE A AGR
SK: FİKRET AYGÜN
02.12.2017 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL TAKIM YILDIZLARI U12E A DGR
18:00 PAMUKSPOR KURTKÖY YILDIZLAR U12E A CGR
19:30 PAMUKSPOR AKADEMİ İSTANBUL U14E AA BGR
SK: ERDOĞAN ACIR
Etiketler:
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...