İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Program (21.04.2018)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 21 Nisan Cumartesi günü oynanacak karşılaşmalarla devam edecek.

GÜNÜN PROGRAMI

21.04.2018 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 SİSTEM GENÇLİK YILDIRIM BOSNA U12E BGR
11:30 YEF İTO ATL U14E A KL 2.GR AVR
13:00 FMV IŞIKSPOR BOĞAZİÇİ U14E AA KL 1.GR
14:30 FMV IŞIKSPOR BEŞİKTAŞ U11E AA
16:00 BAĞCILAR ANKA ANKA BASKETBOL AKD U12E BGR
17:30 ANKA BASKETBOL AKD ROTARY 100.YIL AND. LİS. U14E A+ FNL GR
19:00 ANADOLU EFES GÖKBURGAZ GENÇLİK U12E AA
21.04.2018 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BASK GELECEK NESİL U14E A FNL 2.GR AVR
11:30 DARÜŞŞAFAKA SUADİYE BASKETBOL U11E AA
14:00 GALATASARAY İSTANBUL BBSK BGL
16:00 GALATASARAY PAMUKSPOR U11E AA
17:30 İBB UNİBASKET U15E AA PO 1.TUR
19:00 OLİMPİK BASKET TEKYILDIZ U16E A FNL 4.GR ASYA
21.04.2018 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:00 MODA BASKETBOL ATLETİK BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U16E A FNL 1.GR AVR
16:30 YILDIRIMSPOR GENÇLİK ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U12E A AGR
18:00 İTÜ GVO AYAZAĞA YILDIRIMSPOR GENÇLİK U16E A FNL 1.GR AVR
19:30 ŞEFKATGÜCÜ İTÜ GVO AYAZAĞA U12E A AGR
21.04.2018 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. ÇATALCA BASKETBOL U13E A+ KL AGR
11:30 ÇATALCA BASKETBOL BEST U15E A FNL 1.GR AVR
13:00 FLORYA ELİT AVCILAR TANYILDIZI U13E A+ KL AGR
14:30 AVCILAR TANYILDIZI PERTEVNİYAL LİSESİ U11E A+ FNL GR AVR
16:00 BAKIRKÖY ASLAN ALTINOVA U14E A KL 2.GR AVR
17:30 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BAHÇELİEVLER KUMPORT O. U13E A+ KL AGR
19:00 YEŞİLYURT ERK BASKETBOL AKADEMİ U16E A KL 1.GR AVR
21.04.2018 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:15 TİTAN AKADEMİ DEV ATAŞEHİR U14E A+ FNL GR
12:45 PARLAYAN YILDIZLAR TİTAN AKADEMİ U11E A+
14:00 BEYKOZ GENÇLİK FESA U12E A+ DGR
15:15 DUDULLU ORG. SAN. FESA U13E A+ FNL GR ASYA
İPTAL AKADEMİ İSTANBUL HAYDARPAŞA LİSESİ U12E A+ DGR
18:00 KIZILTOPRAK AKADEMİ İSTANBUL U13E A+ KL BGR
19:30 ANATOLYA TURKUAZ İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U16E A GGR
21.04.2018 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:30 UNİBASKET ASYA KARTALLARI U13E A PO ASYA
16:00 PAMUKSPOR GELİŞİM ASYA KARTALLARI U15E A FNL 3.GR ASYA
17:30 ADA YILDIZLARI GENÇ PAŞABAHÇE U14E A PO 1.TUR ASYA
19:00 GENÇ PAŞABAHÇE İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ U16E A KL 6.GR ASYA
21.04.2018 CUMARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 KAAN MVP U14E A PO 1.TUR ASYA
11:30 MVP İDEALTEPE U12E A DGR
13:00 TAKIM YILDIZLARI PENDİK YEDİTEPE U12E A DGR
14:30 ARMADA POTANIN KARTALLARI U12E A DGR
16:00 GİRİŞİM ARMADA U14E A PO 1.TUR ASYA
17:30 ÇENGELKÖY BASKETBOL ATAŞEHİR YILDIZLARI U12E A CGR
19:00 GELECEĞİN YILDIZLARI MODA U13E A PO ASYA
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...