İstanbul Altyapı Ligleri’nde 11. Haftanın Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017-2018 sezonu 11. hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 9 – 15 Aralık 2017 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

09.12.2017 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 SİSTEM GENÇLİK BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U13E A AGR
11:30 MEGABASKET ROTARY 100. YIL AND LİS. U13E A AGR
13:00 PERTEVNİYAL LİSESİ MODA BASKETBOL ATLETİK U13E A BGR
14:30 ŞİŞLİ GÖKBURGAZ GENÇLİK U13E A BGR
16:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE U15K A
17:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE PERTEVNİYAL BE AA
19:00 TEŞVİKİYE YEŞİLYURT BE AA
SK: NEJDET SERÇEK
09.12.2017 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR TRUVA GENÇLİK U13E A BGR
11:30 EMLAK KONUT ALTINELLER U13E A BGR
13:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO U13E A CGR
14:30 GELECEK NESİL ELİT ATLETİK U13E A CGR
16:00 AVRUPA KARŞIYAKA ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U12E A AGR
17:30 İSTANBUL PANTERLERİ BAĞCILAR ANKA U12E A BGR
19:00 İTO ATL YEF U14E A BGR
SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
09.12.2017 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 İSTANBULGÜCÜ MERSİN ÜNİVERSİTESİ TKBL
16:00 FENERBAHÇE GALATASARAY U11K A
17:30 KURTKÖY YILDIZLAR SANCAKTEPE İSTANBUL U12E A CGR
19:00 ADA YILDIZLARI BOSNA BASKET BE AA
SK: ABBAS ÜNAY
09.12.2017 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK İSTANBUL KAYAŞEHİR U11K A
18:00 PENDİK YEDİTEPE İSTANBUL ANKA U11K A
19:30 AKADEMİ İSTANBUL ARMADA U11E A+
SK: GÖKHAN ANGIN
10.12.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YILDIRIM BOSNA BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR U12E A BGR
11:30 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR İSTANBUL SMAÇ U14E A CGR
13:00 FMV IŞIKSPOR İSTANBUL TİCARET ODASI U12E AA
14:30 AÇI GENÇLİK ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO U12K A
16:00 BEŞİKTAŞ ANADOLU EFES U12E AA
17:30 BEŞİKTAŞ GALATASARAY U12K A
19:00 BAYRAMPAŞA SANCAK BOSNA BASKET U18K A FNL GR
SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
10.12.2017 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 ANADOLU EFES GELİŞİM KOLEJİ BGL
16:00 GELECEK NESİL ŞİŞLİ U14E A AGR
17:30 YENİ LEVENT BASKETBOL İSTANBUL VARDAR U14E A AGR
19:00 BAHÇELİEVLER BASKETBOL BASK U14E A CGR
SK: NEJDET SERÇEK
10.12.2017 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GAZİ MAHALLESİ BAĞCILAR GÖZTEPE U13K A AGR
11:30 BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ TEPEBASKET U13E A AGR
13:00 KUTUP YILDIZI EMLAK KONUT U13K A AGR
14:30 DOSTLUKSPOR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U13E A CGR
16:00 TRUVA GENÇLİK PERTEVNİYAL LİSESİ U14E A AGR
17:30 BAHÇELİEVLER KUMPORT O. ÇATALCA BASKETBOL U13E A+ AGR
19:00 ALTINOVA BEST U14E A CGR
SK: FİKRET AYGÜN
 10.12.2017 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BGL
15:00 SUADİYE İDEALTEPE U12E A DGR
16:30 KIZILTOPRAK ÜSKÜDAR BASKETBOL U12E A DGR
18:00 MODA GİRİŞİM U12E A CGR
19:30 FENERBAHÇE GÖKBURGAZ GENÇLİK U12E AA
SK: ERKAN YURTAY
10.12.2017 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 PARLAYAN YILDIZLAR AVRUPA KARŞIYAKA U11E A+
18:00 FENERBAHÇE KOLEJİ DEV ATAŞEHİR U11E A+
19:30 ÇENGELKÖY BASKETBOL PAMUK SPOR U12E A CGR
SK: ABBAS ÜNAY
11.12.2017 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEŞİKTAŞ KİRAZLI VAKIFLAR U13K A AGR
19:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK BAHÇELİEVLER BASKETBOL U15E A+ AGR
20:30 TRUVA GENÇLİK PERTEVNİYAL LİSESİ U16E A+ AGR
SK: ALPER SEYREK
11.12.2017 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATAGÜL BASKETBOL DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE U15E A+ AGR
19:00 ANADOLU EFES FMV IŞIKPOR U14E AA AGR
20:30 AVCILAR TANYILDIZI BEŞYILDIZ U15E A+ AGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
11.12.2017 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER KUTUP YILDIZI U13E A CGR
19:00 İSTANBUL BOGALARI VEFA U15E A+ BGR
20:30 İSTANBUL ESENYURT SALON S. BORUSAN OTOMOTİV U15E A+ BGR
SK: FİKRET AYGÜN
11.12.2017 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ U13K A BGR
19:00 İSTANBUL DSİ GALATASARAY U15K A
20:30 İSTANBUL TİCARET ODASI TEŞVİKİYE U14E AA BGR
SK: ORHAN TAGA
11.12.2017 PAZARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. DEV ATAŞEHİR U13K A BGR
19:00 KIZILTOPRAK DEV ATAŞEHİR U15E A+ CGR
20:30 KIZILTOPRAK FESA U13E A+ CGR
SK: GÖKHAN ANGIN
11.12.2017 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 PARLAYAN YILDIZLAR DUDULLU ORG. SAN. U15E A+ CGR
19:00 DUDULLU ORG. SAN. BEYKOZ GENÇLİK U13E A+ CGR
20:30 PENDİK BELEDİYESİ BEYKOZ GENÇLİK U15E A+ CGR
SK: YAVUZ AKPULAT
12.12.2017 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO U13K A AGR
19:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY U16K A FNL GR
20:30 BAYRAMPAŞA SANCAK İSTANBUL DSİ U16K A FNK GR
SK: YAKUP DUMAN
12.12.2017 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATAKENT GENÇLİK AVRUPA KARŞIYAKA U13E A CGR
19:00 İSTBOL YILDIRIM BOSNA U13E A+ AGR
20:30 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK KAĞITHANE HÜSEYİN ALP BE A AGR
SK: FİKRET AYGÜN
12.12.2017 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FMV ERENKÖY IŞIK TİTAN AKADEMİ U13E A+ CGR
19:00 TİTAN AKADEMİ GİRİŞİM U15E A DGR
20:30 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR BİRSEL VARDARLI U13E A EGR
SK: ALİ BOZOĞLU
12.12.2017 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GENÇ İSTANBULGÜCÜ GENÇ PAŞABAHÇE U16K A KL GR
19:00 MAVİ BİRLİK GENÇ PAŞABAHÇE U13K A BGR
20:30 MAVİ BİRLİK ADA YILDIZLARI U13E A FGR
SK: ERSUN AKVURAN
12.12.2017 SALI TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATAŞEHİR KARTALLARI 2014 MALTEPE GENÇLİK U13E A FGR
19:00 GELECEĞİN YILDIZLARI İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U13E A FGR
20:30 UNİBASKET ALLSTARS İSTANBUL U14E A DGR
SK: HURŞİT CEM AKAN
13.12.2017 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE U18K A FNL GR
19:00 İSTANBUL PANTERLERİ TEŞVİKİYE AKADEMİ U14E A BGR
20:30 TEŞVİKİYE TEŞVİKİYE AKADEMİ U15E A+ BGR
SK: YAKUP DUMAN
13.12.2017 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BİZİMKENT AÇI GENÇLİK U15E A+ BGR
19:00 BASKETS ORİON U13E A+ AGR
20:30 İBB İSTBOL U14E AA AGR
SK: BAKİ GÜNER
13.12.2017 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FESA U14E AA BGR
19:00 ASYA KARTALLARI KURTKÖY YILDIZLAR U14E A DGR
20:30 KURTKÖY YILDIZLAR BOSTANCISPOR BE A CGR
SK: ABBAS ÜNAY
13.12.2017 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEYLERBEYİ ARMADA U15E A+ CGR
19:00 DİNAMO PERTEVNİYAL U18K A KL GR
20:30 DİNAMO BAYRAKTAR PENDİK BE A CGR
SK: ALİ BOZOĞLU
13.12.2017 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DEĞİŞİM FMV ERENKÖY IŞIK U14E AA BGR
19:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18K A KL GR
20:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL GİRİŞİM U14E A EGR
SK: ERKAN YURTAY
14.12.2017 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AÇI GENÇLİK BOĞAZİÇİ U14E AA AGR
19:00 YAKINDOGU ÜNİVERSİTESİ ALLSTARS İSTANBUL U15K A
20:30 DARÜŞŞAFAKA YILDIRIM BOSNA U14E AA AGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
14.12.2017 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GALATASARAY KASIMPAŞA U13K A AGR
19:00 GALATASARAY EMLAK KONUT U18K A FNL GR
20:30 EMLAK KONUT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U15K A
SK: ERSİN ÇELİK
14.12.2017 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL DOSTLUKSPOR U16K A KL GR
19:00 PERTEVNİYAL İSTANBUL KAYAŞEHİR U16K A KL GR
20:30 BİZİMKENT FYL U16E A+ AGR
SK: BAKİ GÜNER
14.12.2017 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MAVİ BİRLİK ASYA KARTALLARI U16E A HGR
19:00 KURTKÖY YILDIZLAR EGE MAVİSİ U16K A KL GR
20:30 MVP SANCAKTEPE İSTANBUL U14E A DGR
SK: YAVUZ AKPULAT
14.12.2017 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 KAAN Z10 SPORTS U14E A EGR
19:00 HAYDARPAŞA LİSESİ ADA YILDIZLARI U14E A EGR
20:30 TEK YILDIZ TAKIM YILDIZLARI BE A CGR
SK: ERSUN AKVUAN
14.12.2017 PERŞEMBE TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 ARMADA GENÇ PAŞABAHÇE U14E A DGR
20:30 POTANIN ASLANLARI GENÇ PAŞABAHÇE U16E A EGR
SK: ERKAN YURTAY
15.12.2017 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 RUMELİ KUPRİVA PERTEVNİYAL U16E A+ BGR
19:00 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE ATAKENT GENÇLİK U14E A+ BGR
20:30 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE AVRUPA KARŞIYAKA U16E A+ AGR
SK: ALPER SEYREK
15.12.2017 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL İSTANBUL ESENYURT SALON S. U16E A+ BGR
19:00 GALATASARAY BEŞİKTAŞ U14E AA AGR
20:30 BASKETS İSTBOL U16E A+ BGR
SK: ERSİN ÇELİK
15.12.2017 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BORUSAN OTOMOTİV BUYAKA U16E A+ BGR
19:00 İSTANBULSPOR AÇI GENÇLİK U16E A+ AGR
20:30 YILDIRIMSPOR GENÇLİK İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK BE A AGR
SK: BAKİ GÜNER
15.12.2017 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATAŞEHİR KOLEJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U18K A FNL GR
19:00 PAMUKSPOR GELİŞİM ALLSTARS İSTANBUL U15E A EGR
20:30 PAMUKSPOR KIZILTOPRAK U18E A EGR
SK: ALİ BOZOĞLU
15.12.2017 CUMA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 POTANIN KARTALLARI DİNAMO U15E A DGR
19:00 ANKA GENÇLİK AKADEMİ İSTANBUL U15E A DGR
20:30 İSTANBUL ATA SANCAKTEPE BELEDİYE U16E A EGR
SK: HURŞİT CEM AKAN
15.12.2017 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TEKYILDIZ KAAN U15E A EGR
19:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL ALBEDO BASKETBOL U15E A+ CGR
20:30 GENÇ PAŞABAHÇE SUADİYE BASKETBOL U15E A EGR
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...