Yarışmaya Katıl, Basketbol Dolu Tatil Kazan!

Burdur’da 27-29 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan 2. Uluslararası Göller Arası Basketbol Turnuvası’na özel olarak düzenlenen sosyal medya yarışmasıyla bir talihli, turnuva boyunca çift kişilik Burdur tatili kazanıyor.

İkinci kez düzenlenecek olan turnuva bu yıl ilk kez Almanya, Arnavutluk, Bosna-Hersek ve Slovenya’dan gelecek takımların katılımlarıyla uluslararası boyutlarda yapılacak. Türkiye’nin de İstanbul, Adıyaman, Yalova, Eskişehir, Van, Denizli, Isparta, Konya ve Muğla gibi çeşitli illerinden takımlar da Burdur’a gelecek. Burdur’u temsil edecek takımlar da turnuvadaki yerini alacak.

FIBA ve Türkiye Basketbol Federasyonu onayıyla 18 Yaş ve Üzeri erkekler mücadele edeceği turnuvada karşılaşmaların 18:00 – 23:00 saatleri arasında oynanması planlanıyor.

INSTAGRAM’DA ARKADAŞINI ETİKETLE, YARIŞMAYA KATIL!

Turnuvanın organizatörü ByS Event’ın instagram hesabında düzenlenen yarışmaya katılmak için yarışmaya özel olarak paylaşılmış gönderinin yorum bölümünde instagram’daki arkadaşlarını etiketlemek yeterli oluyor. Katılımcılar etiketleme yaptıkları sayıda çekiliş hakkı kazanıyor.

Sosyal medya yarışmasıyla ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız…

2. Uluslararası Göller Arası Basketbol Turnuvası hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız…

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...