Ümit Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu

14-22 Temmuz 2018 tarihleri arasında Almanya’da düzenlenmekte 2018 Ümit Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda çeyrek final eşleşmeleri belli oldu.

Yaş grubunun Avrupa’daki en iyi 16 takımının yer aldığı organizasyonda son 16 turu maçları tamamlanırken, çeyrek final eşleşmeleri belli oldu.

Not: Karşılaşmaların saati Türkiye saatine uygun şekilde yazılmıştır.

SON 16 TURU (18 TEMMUZ ÇARŞAMBA)

25 | 14.30 | Litvanya (A1): 70 – İspanya (B4): 75
26 | 19.00 | Türkiye (A2): 104 – Ukrayna (B3): 46
27 | 19.00 | Fransa (B2): 70 – Karadağ (A3): 37
28 | 14.30 | Hırvatistan (B1): 93 – Büyük Britanya (A4): 62
29 | 21.15  | Almanya (C1): 77 – İzlanda (D4): 63
30 | 16.45 | İsrail (C2): 72 – İsveç (D3): 63
31 | 16.45  | İtalya (D2): 76 – Yunanistan (C3): 70
32 | 21.15  | Sırbistan (D1): 105 – Romanya (C4): 58

ÇEYREK FİNAL – KLASMAN (19 TEMMUZ PERŞEMBE)

33 | 14.30 | Litvanya – İsveç (9-16 Klasman)
34 | 21.15  | Ukrayna – İzlanda (9-16 Klasman)
35 | 19.00 | Karadağ – Romanya (9-16 Klasman)
36 | 16.45 | Büyük Britanya – Yunanistan (9-16 Klasman)
37 | 14.30 | İspanya – İsrail (Çeyrek Final)
38 | 21.15 | Türkiye – Almanya (Çeyrek Final)
39 | 19.00 | Fransa – Sırbistan (Çeyrek Final)
40 | 16.45 | Hırvatistan – İtalya (Çeyrek Final)

YARI FİNAL – KLASMAN

41 | 33. MAĞLUBU – 35. MAĞLUBU (13 – 16 Klasman)
42 | 34. MAĞLUBU – 36. MAĞLUBU (13 – 16 Klasman)
43 | 33. GALİBİ – 35. GALİBİ (9-12 Klasman)
44 | 34. GALİBİ – 36. GALİBİ (9-12 Klasman)
45 | 37. MAĞLUBU – 39. MAĞLUBU (5-8 Klasman)
46 | 38. MAĞLUBU – 40. MAĞLUBU (5-8 Klasman)
47 | 37. GALİBİ – 39. GALİBİ (Yarı Final)
48 | 38. GALİBİ – 40. GALİBİ (Yarı Final)

FİNAL

49 | 41. MAĞLUBU – 42. MAĞLUBU (15-16)
50 | 41. GALİBİ – 42. GALİBİ (13-14)
51 | 43. MAĞLUBU – 44. MAĞLUBU (11-12)
52 | 43. GALİBİ – 44. GALİBİ (9-10)
53 | 45. MAĞLUBU – 46. MAĞLUBU (7-8)
54 | 45. GALİBİ – 46. GALİBİ (5-6)
55 | 47. MAĞLUBU – 48. MAĞLUBU (3-4)
56 | 47. GALİBİ – 48. GALİBİ (FİNAL)

GRUP AŞAMASI