UBA International Spor Okulları Faaliyete Geçiyor

Düzenlediği organizasyonlarla basketbol camiasına hizmet etmeye devam eden UBA International, Spor Okulu çalışmalarına başlıyor.

İşte UBA International tarafından yapılan açıklama;

Bugüne kadar düzenlediği birçok profesyonel basketbol organizasyonuyla dikkat çeken UBA International’ın bu yıldan itibaren spor okulu çalışmaları da olacak.

İstek Vakfı’nın Acıbadem kampüsündeki spor salonu ve Kaşgarlı Mahmut kampüsündeki yüzme havuzu ve spor salonunda spor okulu faaliyetleri başlayacak.

Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Listesi ve Fen Lisesi öğrencilerine hizmet veren iki dev kampüste UBA International, geçmişte yaptığı uluslararası organizasyonlardan sahip olduğu tecrübesiyle hazırladığı spor okulu programlarında yeni nesilden sporcu kişilikli, sağlık bireyler yetiştirmeyi hedefliyor. Spor okullarında Sırbistan, Romanya ve Bulgaristan’da çalışmış tecrübeli koç Nenad Stojanovic nezaretinde çalışmalar yapılacak.

Spor okulu programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bize info@ubainternational.com.tr e-posta adresinden veya 0544 358 47 28 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kaynak: ubainternational.com.tr

Etiketler:
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...