Sosyal Medya:

Haberler

U18 Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası Grupları Netleşti

TBF’nin Yurtiçi Faaliyetleri Programı kapsamında organize edilen U18 Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda heyecan başlıyor.

27 Mayıs – 2 Haziran 2019 tarihleri arasında Kayseri’de gerçekleştirilecek U18 Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda gruplar belli oldu.

A GRUBU

Bahçeşehir Koleji
Teşvikiye
Ormanspor
Kocaeli BŞB. KağıtSpor

27.05.2019 – Kadir Has Kongre Merkezi S.S.

12:00 | Bahçeşehir Koleji – Teşvikiye
14:00 | Ormanspor – Kocaeli BŞB. KağıtSpor

28.05.2019 – Kayseri Atatürk S.S.

12:00 | Kocaeli BŞB. KağıtSpor – Bahçeşehir Koleji
14:00 | Teşvikiye – Ormanspor

29.05.2019 – Kadir Has Kongre Merkezi S.S.

16:00 | Bahçeşehir Koleji – Ormanspor
18:00 | Kocaeli BŞB. KağıtSpor – Teşvikiye

B GRUBU

İTO Spor Kulübü
Gaziantep Basketbol
Öbek Boğaziçi Okulları
Beylikdüzü Basketbol İhtisas

27.05.2019 – Kayseri Atatürk S.S.

12:00 | İTO Spor Kulübü – Gaziantep Basketbol
14:00 | Öbek Boğaziçi Okulları – Beylikdüzü Basketbol İhtisas

28.05.2019 – Kadir Has Kongre Merkezi S.S.

16:00 | Beylikdüzü Basketbol İhtisas – İTO Spor Kulübü
18:00 | Gaziantep Basketbol – Öbek Boğaziçi Okulları

29.05.2019 – Kayseri Atatürk S.S.

16:00 | İTO Spor Kulübü – Öbek Boğaziçi Okulları
18:00 | Beylikdüzü Basketbol İhtisas – Gaziantep Basketbol

C GRUBU

Yeşimspor
Balıkesir Basket
Tofaş
Yeni Mamak GSK

27.05.2019 – Kadir Has Kongre Merkezi S.S.

16:00 | Yeşimspor – Balıkesir Basket
18:00 | Tofaş – Yeni Mamak GSK

28.05.2019 – Kayseri Atatürk S.S.

16:00 | Yeni Mamak GSK – Yeşimspor
18:00 | Balıkesir Basket – Tofaş

29.05.2019 – Kadir Has Kongre Merkezi S.S.

12:00 | Yeşimspor – Tofaş
14:00 | Yeni Mamak GSK – Balıkesir Basket

D GRUBU

Bornova Belediyesi
Selçuklu Basketbol
Galatasaray
Fenerbahçe

27.05.2019 – Kayseri Atatürk S.S.

16:00 | Bornova Belediyesi – Selçuklu Basketbol
18:00 | Galatasaray – Fenerbahçe

28.05.2019 – Kadir Has Kongre Merkezi S.S.

12:00 | Fenerbahçe – Bornova Belediyesi
14:00 | Selçuklu Basketbol – Galatasaray

29.05.2019 – Kayseri Atatürk S.S.

12:00 | Bornova Belediyesi – Galatasaray
14:00 | Fenerbahçe – Selçuklu Basketbol

TURNUVA STATÜSÜ

Grup aşaması: A, B, C ve D gruplarında yer alan takımlar tek devreli lig usulü oynar.

2.TUR MÜSABAKALARI

25 | A grubu 2.si – B grubu 3.sü
26 | B grubu 2.si – A grubu 3.si
27 |  C grubu 2.si – D grubu 3.sü
28 | D grubu 2.si – C grubu 3.sü

ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARI

29 | C grubu 1.si – 25. Maç Galibi
30 | D grubu 1.si – 26. Maç Galibi
31 | A grubu 1.si – 27. Maç Galibi
32 | B grubu 1.si – 28. Maç Galibi

YARI FİNAL MÜSABAKALARI / KLASMAN MÜSABAKALARI

33 | 29. Maç Mağlubu – 31. Maç Mağlubu
34 | 30. Maç Mağlubu – 32. Maç Mağlubu
35 |29. Maç Galibi – 31. Maç Galibi
36 |30. Maç Galibi – 32. Maç Galibi

FİNAL MÜSABAKALARI / KLASMAN MÜSABAKALARI

37 | 33. Maç Mağlubu – 34. Maç Mağlubu (7. – 8. lik müsabakası)
38 | 33. Maç Galibi – 34. Maç Galibi (5. – 6. lik müsabakası)
39 | 35. Maç Mağlubu – 36. Maç Mağlubu (3. – 4. lük müsabakası)
40 | 35. Maç Galibi – 36. Maç Galibi (Final müsabakası)

ALTYAPIBASKET.COM ÜYESİ KULÜPLER

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler