Sosyal Medya:

Haberler

U16 Yıldız Erkekler A -Türkiye Şampiyonası’nda İkinci Gün Geride Kaldı

[InPostAds ad=”1″]

15-20 Mayıs 2017 tarihleri arasında Konya’da düzenlenmekte olan U16 Yıldız Erkekler A Seviye Türkiye Şampiyonası’nda ikinci gün geride kaldı.

U16 Yıldız Erkekler A Seviye Türkiye Şampiyonası’nda ikinci gün karşılaşmalarında alınan sonuçlar ve puan durumları;

A GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BURSA YILDIZLARI 2 2 0 151 120 0 0 4
2 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 2 1 1 131 130 2 0 3
3 TRABZONSPOR BASKETBOL 2 1 1 98 107 1 0 3
4 BORNOVA BELEDİYESİ 2 0 2 96 119 0 0 2
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
15 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS241 A KONYA 100.Yıl Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 40 45 TRABZONSPOR BASKETBOL
15 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS243 A KONYA 100.Yıl Spor Salonu ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 64 77 BURSA YILDIZLARI
16 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS252 A KONYA ATATÜRK TRABZONSPOR BASKETBOL 53 67 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
16 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS253 A KONYA ATATÜRK BURSA YILDIZLARI 74 56 BORNOVA BELEDİYESİ
17 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS258 A KONYA 100.Yıl Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
17 Mayıs 2017 Çarşamba
17:00
ETS260 A KONYA 100. Yıl Spor Salonu TRABZONSPOR BASKETBOL BURSA YILDIZLARI

B GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 KOCAELİ BASKET 2 2 0 164 155 0 0 4
2 ÇORLU GÜCÜ 2 1 1 130 130 0 0 3
3 OSMANGAZİ BELEDİYE 2 1 1 153 155 0 0 3
4 BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 2 0 2 121 128 0 0 2
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
15 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS244 B KONYA ATATÜRK ÇORLU GÜCÜ 54 49 BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
15 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS245 B KONYA ATATÜRK OSMANGAZİ BELEDİYE 79 83 KOCAELİ BASKET
16 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS247 B KONYA 100.Yıl Spor Salonu BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 72 74 OSMANGAZİ BELEDİYE
16 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS250 B KONYA 100.Yıl Spor Salonu KOCAELİ BASKET 81 76 ÇORLU GÜCÜ
17 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS262 B KONYA ATATÜRK ÇORLU GÜCÜ OSMANGAZİ BELEDİYE
17 Mayıs 2017 Çarşamba
17:00
ETS263 B KONYA ATATÜRK BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ KOCAELİ BASKET

C GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 MEGABASKET 2 2 0 181 104 0 0 4
2 KASIMPAŞA EROKSPOR 2 1 1 119 137 2 0 3
3 FETHİYE BELEDİYE 2 1 1 133 122 1 0 3
4 BENES BASKET 2 0 2 107 177 0 0 2
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
15 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS240 C KONYA 100.Yıl Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 75 58 BENES BASKET
15 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS242 C KONYA 100.Yıl Spor Salonu MEGABASKET 79 55 KASIMPAŞA EROKSPOR
16 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS254 C KONYA ATATÜRK BENES BASKET 49 102 MEGABASKET
16 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS255 C KONYA ATATÜRK KASIMPAŞA EROKSPOR 64 58 FETHİYE BELEDİYE
17 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS256 C KONYA 100.Yıl Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE MEGABASKET
17 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS257 C KONYA 100.Yıl Spor Salonu BENES BASKET KASIMPAŞA EROKSPOR

D GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BANDIRMA KIRMIZI 2 2 0 129 110 0 0 4
2 BORNOVA SPORTİF SPOR 2 1 1 108 102 2 0 3
3 BATMAN PETROL 2 1 1 121 129 1 0 3
4 BARBAROS ORTAOKULU 2 0 2 131 148 0 0 2
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
15 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS246 D KONYA ATATÜRK BATMAN PETROL 68 64 BARBAROS ORTAOKULU
15 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS251 D KONYA ATATÜRK BANDIRMA KIRMIZI 49 43 BORNOVA SPORTİF SPOR
16 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS249 D KONYA 100.Yıl Spor Salonu BARBAROS ORTAOKULU 67 80 BANDIRMA KIRMIZI
16 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS248 D KONYA 100.Yıl Spor Salonu BORNOVA SPORTİF SPOR 65 53 BATMAN PETROL
17 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS259 D KONYA ATATÜRK BATMAN PETROL BANDIRMA KIRMIZI
17 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS261 D KONYA ATATÜRK BARBAROS ORTAOKULU BORNOVA SPORTİF SPOR

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler