Sosyal Medya:

Haberler

U16 Yıldız Erkekler A Seviye Türkiye Şampiyonası Başlıyor

[InPostAds ad=”1″]

15-20 Mayıs 2017 tarihleri arasında Konya’da düzenlenecek olan U16 Yıldız Erkekler A Seviye Türkiye Şampiyonası bugün başlıyor.

Dörder takımlı dört (4) grupta (A,B,C,D) oynanacak tek devreli lig usulü grup maçlarının ardından, gruplarını ilk iki sırada tamamlayan takımlar çeyrek final için eşleşecek, ardından galipler yarı finallere ve yarı final galipleri de final karşılaşmasına çıkmaya hak kazanacaklar. Çeyrek final ve yarı finalde elenen takımlarda ilk sekiz sıralamasını belirlemek adına klasman maçları yaparlar.

A GRUBU

Bornova Belediyesi
Trabzonspor Basketbol
Çukurova Üniversitesi
Bursa Yıldızları

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
15 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS241 A KONYA 100.Yıl Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ TRABZONSPOR BASKETBOL
15 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS243 A KONYA 100.Yıl Spor Salonu ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BURSA YILDIZLARI
16 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS252 A KONYA ATATÜRK TRABZONSPOR BASKETBOL ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
16 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS253 A KONYA ATATÜRK BURSA YILDIZLARI BORNOVA BELEDİYESİ
17 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS258 A KONYA 100.Yıl Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
17 Mayıs 2017 Çarşamba
17:00
ETS260 A KONYA 100. Yıl Spor Salonu TRABZONSPOR BASKETBOL BURSA YILDIZLARI

B GRUBU

Çorlu Gücü
İstanbul Basketbol Akademi (BASK)
Osmangazi Belediye
Kocaeli Basket

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
15 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS244 B KONYA ATATÜRK ÇORLU GÜCÜ İST. BASKETBOL AKADEMİ
15 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS245 B KONYA ATATÜRK OSMANGAZİ BELEDİYE KOCAELİ BASKET
16 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS247 B KONYA 100.Yıl Spor Salonu İST. BASKETBOL AKADEMİ OSMANGAZİ BELEDİYE
16 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS250 B KONYA 100.Yıl Spor Salonu KOCAELİ BASKET ÇORLU GÜCÜ
17 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS262 B KONYA ATATÜRK ÇORLU GÜCÜ OSMANGAZİ BELEDİYE
17 Mayıs 2017 Çarşamba
17:00
ETS263 B KONYA ATATÜRK İST. BASKETBOL AKADEMİ KOCAELİ BASKET

C GRUBU

Fethiye Belediye
Benes Basket
Megabasket
Kasımpaşa Erokspor

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
15 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS240 C KONYA 100.Yıl Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE BENES BASKET
15 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS242 C KONYA 100.Yıl Spor Salonu MEGABASKET KASIMPAŞA EROKSPOR
16 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS254 C KONYA ATATÜRK BENES BASKET MEGABASKET
16 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS255 C KONYA ATATÜRK KASIMPAŞA EROKSPOR FETHİYE BELEDİYE
17 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS256 C KONYA 100.Yıl Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE MEGABASKET
17 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS257 C KONYA 100.Yıl Spor Salonu BENES BASKET KASIMPAŞA EROKSPOR

D GRUBU

Batman Petrol
Barbaros Ortaokulu
Bandırma Kırmızı
Bornova Sportif

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
15 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS246 D KONYA ATATÜRK BATMAN PETROL BARBAROS ORTAOKULU
15 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS251 D KONYA ATATÜRK BANDIRMA KIRMIZI BORNOVA SPORTİF SPOR
16 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS249 D KONYA 100.Yıl Spor Salonu BARBAROS ORTAOKULU BANDIRMA KIRMIZI
16 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS248 D KONYA 100.Yıl Spor Salonu BORNOVA SPORTİF SPOR BATMAN PETROL
17 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS259 D KONYA ATATÜRK BATMAN PETROL BANDIRMA KIRMIZI
17 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS261 D KONYA ATATÜRK BARBAROS ORTAOKULU BORNOVA SPORTİF SPOR

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler