Sosyal Medya:

Haberler

U13 Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda 2. Gün Geride Kaldı

Afyonkarahisar’ın ev sahipliğinde düzenlenen U13 Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda ikinci gün heyecanı geride kaldı.

28 Mayıs-4 Haziran 2017 tarihleri arasında 32 takımın katılımı ile düzenlenen organizasyonun 2. gününün ardından oluşan tablo şu şekilde;

A GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 ANADOLU EFES 2 2 0 164 99 0 0 4
2 TREDAŞ SPOR 2 1 1 129 116 2 0 3
3 TOFAŞ 2 1 1 102 116 1 0 3
4 BAŞKENT BASKETBOL SK 2 0 2 86 150 0 0 2
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
11:00
ETS332 A AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A TREDAŞ SPOR 68 50 TOFAŞ
28 Mayıs 2017 Pazar
13:00
ETS333 A AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A BAŞKENT BASKETBOL SK 38 98 ANADOLU EFES
29 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS349 A AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B TOFAŞ 52 48 BAŞKENT BASKETBOL SK
29 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS351 A AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B ANADOLU EFES 66 61 TREDAŞ SPOR
30 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS360 A AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A TREDAŞ SPOR BAŞKENT BASKETBOL SK
30 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS361 A AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A TOFAŞ ANADOLU EFES
B GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BORUSAN OTOMOTİV 2 2 0 155 88 0 0 4
2 BŞB. ANAKENT 2 1 1 118 120 2 0 3
3 ATAKENT GENÇLİK 2 1 1 106 114 1 0 3
4 MG SPOR 2 0 2 84 141 0 0 2
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
15:00
ETS330 B AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A MG SPOR 54 58 ATAKENT GENÇLİK
28 Mayıs 2017 Pazar
17:00
ETS328 B AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A BŞB. ANAKENT 58 72 BORUSAN OTOMOTİV
29 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS347 B AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B ATAKENT GENÇLİK 48 60 BŞB. ANAKENT
29 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS348 B AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B BORUSAN OTOMOTİV 83 30 MG SPOR
30 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS362 B AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A MG SPOR BŞB. ANAKENT
30 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS363 B AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A ATAKENT GENÇLİK BORUSAN OTOMOTİV
C GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 GALATASARAY 2 2 0 154 68 0 0 4
2 1903 SPOR 2 1 1 100 108 0 0 3
3 ERYAMAN YILDIZLARI 2 1 1 86 140 0 0 3
4 KARŞIYAKA BELEDİYE 2 0 2 94 118 0 0 2
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
11:00
ETS331 C AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B KARŞIYAKA BELEDİYE 50 54 ERYAMAN YILDIZLARI
28 Mayıs 2017 Pazar
13:00
ETS329 C AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B GALATASARAY 64 36 1903 SPOR
29 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS350 C AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A ERYAMAN YILDIZLARI 32 90 GALATASARAY
29 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS346 C AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A 1903 SPOR 64 44 KARŞIYAKA BELEDİYE
30 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS364 C AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B KARŞIYAKA BELEDİYE GALATASARAY
30 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS365 C AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B ERYAMAN YILDIZLARI 1903 SPOR
D GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BEŞİKTAŞ 2 2 0 111 80 0 0 4
2 BASKETS 2 1 1 84 90 0 0 3
3 BARBAROS ORTAOKULU 2 1 1 91 99 0 0 3
4 BELDE SPOR 2 0 2 78 95 0 0 2
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
15:00
ETS334 D AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B BELDE SPOR 30 46 BARBAROS ORTAOKULU
28 Mayıs 2017 Pazar
17:00
ETS344 D AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B BEŞİKTAŞ 42 35 BASKETS
29 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS343 D AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A BARBAROS ORTAOKULU 45 69 BEŞİKTAŞ
29 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS345 D AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi A BASKETS 49 48 BELDE SPOR
30 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS367 D AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B BELDE SPOR BEŞİKTAŞ
30 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS366 D AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Spor Kompleksi B BARBAROS ORTAOKULU BASKETS
E GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 MAVİŞEHİR GENÇLİK 2 2 0 127 70 0 0 4
2 AÇI GENÇLİK 2 1 1 100 104 2 0 3
3 ARMADA GENÇLİK 2 1 1 114 111 1 0 3
4 GAZİANTEP GENÇLİK VE SPOR 2 0 2 81 137 0 0 2
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
11:00
ETS335 E AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu MAVİŞEHİR GENÇLİK 53 46 AÇI GENÇLİK
28 Mayıs 2017 Pazar
13:00
ETS337 E AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu ARMADA GENÇLİK 63 57 GAZİANTEP GENÇLİK VE SPOR
29 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS358 E AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu AÇI GENÇLİK 54 51 ARMADA GENÇLİK
29 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS359 E AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu GAZİANTEP GENÇLİK VE SPOR 24 74 MAVİŞEHİR GENÇLİK
30 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS368 E AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu MAVİŞEHİR GENÇLİK ARMADA GENÇLİK
30 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS369 E AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu AÇI GENÇLİK GAZİANTEP GENÇLİK VE SPOR
F GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 KARŞIYAKA 2 2 0 98 73 0 0 4
2 GELİŞİM GENÇLİK 2 1 1 119 82 0 0 3
3 SİSTEM KOLEJİ 2 1 1 106 116 0 0 3
4 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 2 0 2 100 152 0 0 2
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
15:00
ETS336 F AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 59 69 SİSTEM KOLEJİ
28 Mayıs 2017 Pazar
17:00
ETS338 F AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu KARŞIYAKA 41 36 GELİŞİM GENÇLİK
29 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS355 F AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu SİSTEM KOLEJİ 37 57 KARŞIYAKA
29 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS357 F AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu GELİŞİM GENÇLİK 83 41 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ
30 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS370 F AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ KARŞIYAKA
30 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS371 F AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu SİSTEM KOLEJİ GELİŞİM GENÇLİK
G GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 2 2 0 158 95 0 0 4
2 BANDIRMA KIRMIZI 2 1 1 134 112 2 0 3
3 TED ANKARA KOLEJİ 2 1 1 101 124 1 0 3
4 DSİ SPOR 2 0 2 85 147 0 0 2
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
11:00
ETS339 G AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 80 63 BANDIRMA KIRMIZI
28 Mayıs 2017 Pazar
13:00
ETS340 G AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu TED ANKARA KOLEJİ 69 53 DSİ SPOR
29 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
ETS354 G AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 71 32 TED ANKARA KOLEJİ
29 Mayıs 2017 Pazartesi
17:00
ETS356 G AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu DSİ SPOR 32 78 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
30 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS372 G AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ TED ANKARA KOLEJİ
30 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS373 G AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI DSİ SPOR
H GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 FENERBAHÇE 2 2 0 168 92 0 0 4
2 ÖRNEK KOLEJ 2 1 1 121 136 2 0 3
3 UĞUR SPOR 2 1 1 127 101 1 0 3
4 ANKARA BASKETBOL İHTİSAS 2 0 2 72 159 0 0 2
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
15:00
ETS341 H AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu ÖRNEK KOLEJ 57 80 FENERBAHÇE
28 Mayıs 2017 Pazar
17:00
ETS342 H AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu ANKARA BASKETBOL İHTİSAS 37 71 UĞUR SPOR
29 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
ETS352 H AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu FENERBAHÇE 88 35 ANKARA BASKETBOL İHTİSAS
29 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
ETS353 H AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu UĞUR SPOR 56 64 ÖRNEK KOLEJ
30 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS374 H AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu ÖRNEK KOLEJ ANKARA BASKETBOL İHTİSAS
30 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS375 H AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu FENERBAHÇE UĞUR SPOR

ALTYAPIBASKET.COM ÜYESİ KULÜPLER

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler