Tüm Destekçilerimize Teşekkür Ederiz

2005 yılında kurulan sitemiz altyapibasket.com 13.yılını geride bıraktı. Sezonun sona ermesi ile birlikte neler yaptık? Hangi zorlu periyotlardan geçtik? gibi soruların cevaplarını vereceğimiz küçük bir sezon raporu sunalım istedik. Bu sezon raporu ile birlikte bizlere bu zorlu süreçte destek verenlere de teşekkür edelim dedik.

altyapibasket.com 1 Haziran 2017 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında 81 il ve dünyanın çeşitli noktalarından 300 bini aşkın ziyaretçisi tarafından 5.621.399 kez görüntülendi ve bir önceki yıla oranla ziyaretçi sayısında istikrarı korurken görüntülenme istatistiğinde %64,29’luk bir gelişim sağladı.

Son üç yılda 15 bine yakın haber yaptık. Yılda ortalama 5 bin haber ile son üç sezonu tamamladık. Bu periyotta 5 bine yakın takımın kaydını sitemize işledik ve son üç yılda bu takımların oynadığı toplam 25 bine yakın maç skorunu paylaştık.

İstanbul’dan 12 bin (yılda ortalama 4 bin maç)

Ankara’dan 4 bini aşkın

İzmir’den 3 binden fazla maç skoru paylaşımı yapılırken Anadolu’nun çeşitli şehirlerindeki ligler, özel ligler, Türkiye Şampiyonaları ve Milli takım turnuvaları ile 6 bine  yakın maç skorunu sizlere aktardık. Maç skorlarını resmi organlardan önce yayınlayarak güncelliği yakalamaya çalıştık ve bunda da büyük oranda başarılı olduk.

Bu kadar maç skoru tabi bir çok puan tablosuna da etki etti. Üç sezonda bini aşkın puan tablosunu sizlere sunduk. Bu sayede takımların liglerindeki durumlarını anı anına takip edebildiniz.

Düzenli olmamak ile beraber son üç yılda 8 bin oyuncunun da kaydı sitemize yapılmış durumda.

Geleceğin yıldızlarını işaret etmeye çalıştığımız özel içeriklerimizi de bu yıl sitemize dahil etmeyi başardık.

Ziyaretçilerimize daha kaliteli içerikler sağlayarak onların sitemizi daha çok görüntülemesini sağladığımız için mutluluk duyuyor ve bizleri takip ettiğiniz için siz değerli takipçilerimize teşekkürü borç biliyoruz.

Son üç yılda tekrar aktif olan ve yoğun bir akış ile çalışmalarını sürdüren sitemizin yaşamasında önemli rol oynayan destekçilerimize de huzurlarınızda teşekkür etmek istedik.

altyapibasket.com Ana Sayfa Reklam Verenlerimiz

1- İstanbul Panterleri

2- Unibasket

3- Tansel Urcan Basketbol Akademi

4- Kızıltoprak Spor Kulübü

5- Parlayan Yıldızlar

6- İstbol

7 – Kağıthane Gençlik

8- İstanbul Marmara Basketbol

9 – İdealtepe

10- Şerifali Bold Birds

altyapibasket.com Haber İçi Reklam Verenlerimiz

1- Uba İnternational

altyapibasket.com’un tüm basketbol okullarını bir arada toplamayı hedeflediği www.guide4basketball.com internet sitemize üye olan destekçilerimiz

1-BASK

2- Sancaktepe İstanbul

4- Girişim

5- Mavişehir

6- İstanbul DSİ

7- Ortaköy Basketbol

8- Gelecek Nesil

9- Best Basketbol

10- Florya Elit

11- Bakırköy Spor Kulübü

12- Dinamo Spor Kulübü

13- FMV Erenköy Işık

14- Kutup Yıldızı / Allso Academy

15- FESA

16- All Stars İstanbul Basketbol Akademi

17- Atagül Basketbol Akademi

18- İzmir Gençlik

19- Pınar Karşıyaka İstanbul Avrupa

20- İTÜ

21- İstanbulgücü

22- İzmir Yükseliş

23- Beylerbeyi Basketbol

24- Titan Akademi

Toplamda 35 destekçimiz sitemize katkı sağladı. Huzurlarınızda tüm kulüplerimize  ve organizasyonlarımıza teşekkür ediyoruz. Türkiye’nin tek altyapı basketbol sitesi altyapibasket.com ve Spor Pazarlama Ajansı alanında kulüplerimize destek veren sitemizin patent haklarına sahip Mabi İletişim Yayıncılık olarak destekçilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte sizlere kaliteli içerik sunmaya devam etmek en büyük arzumuz.

altyapibasket.com

Mabi İletişim Yayıncılık

www.mabi.com.tr

 

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...