Sosyal Medya:

Haberler

Spor Okulları ve Sporcu Velilerine Müjde!

Spor okulları, antrenörler, veliler ve sporcular artık tek noktadan ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgileri elde edebilecek.

Günümüzde hem spor okulları hem de veliler açısından büyük öneme sahip sporcuların gelişimi sürecini takip etmek artık çok daha kolay hale geliyor. Mirasis, çağın teknolojik olanaklarını spor okulları ve velilerin, hatta antrenör ve sporcuların ihtiyaçlarına çözüm üretecek şekilde kullanarak Miraspor ismini verdiği bir yazılım geliştirdi.

Miraspor ile spor okulları, velilerine ve sporcularına ait birçok bilgiyi online olarak işleyebiliyor ve istediği zaman istediği bilgiye hızlıca erişebiliyor. Tek bir noktadan farklı lokasyonlardaki şubelerin de yönetimi kolayca sağlanabiliyor. Spor okulları bu programda diledikleri kadar branş oluşturabiliyor. Farklı şubeleri olan spor okulları her şubeye özel farklı branşlar da açabiliyor.

Miraspor ile veli, sporcu ve antrenörler ile ilgili detaylı formlar oluşturularak bu bilgilere daha sonra kolaylıkla erişim sağlanabiliyor. Her sporcu için oluşturulan özel bilgi sayfalarında bir sporcuyu birden fazla veli ve her veliyi de birden fazla sporcuyla ilişkilendirmek mümkün olabiliyor. Sporcular ayrı yaş gruplarına, takımlara ve gruplara atanabiliyor. Sporcuların sağlık durumları, performans gelişmeleri, yapılan testler ve ölçümlerle ilgili raporlar ve daha birçok bilgi bu programda tutulabiliyor ve aşama aşama takip edilebiliyor.

Bu program sayesinde antreman programları yapılabiliyor, gerektiğinde yer ve tarih değişiklikleri yapılabiliyor. Hatta sporcu yoklamaları alınabiliyor. Sporcu karneleri oluşturularak veliler ile paylaşılabiliyor. Veliler sistemden velisi oldukları sporcularla ilgili aidat ödeme durumları hakkında güncel bilgi alabiliyor. Genel antrenman, sporcu çalışmaları ve maçların videoları ile farklı youtube vb. platformlardan da seçilen videolar bu programda kaydedilip, sporcu ve velilere de gösterilebiliyor. Veliler, sporcuların gelişimlerini, yoklama durumlarını, antrenman ve maç videolarını görüntüleme imkanı bulabiliyor.

Miraspor

Yine bu program vasıtasıyla kamp ve yaz okulu gibi ekstra aktiviteler de sisteme girilebiliyor. Kampa katılacak sporcular -kulüp sporcusu olmasa da- sisteme kaydedilebiliyor. Velilere toplu sms gönderme gibi işlemler de bu programda kolaylıkla yapılabiliyor.

Özetle Miraspor, basketbol ve diğer branşlarda faaliyet gösteren spor okulu ve kulüplerine hem idari hem de sportif anlamda büyük kolaylıklar sağlarken veliler için de sporcularının gelişimlerini yakından takip edebilmelerini, onlarla ilgili birçok detaya kolayca ulaşabilmelerini sağlıyor.

Miraspor’u daha yakından tanımak için www.miraspor.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yazılımı denemek için 0212 346 07 01 numaralı telefondan veya bilgi@miraspor.com‘dan bilgi alabilirsiniz.

Görüşlerinizi Paylaşın

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler