Ozan Özen: Hedefimiz Sporu Daha Geniş Kitlelere Yaymak

ÖZEL RÖPORTAJ | İstanbul basketbolunun yeni takımlarından olan Girişim Spor Kulübü Genel Menajeri Ozan Özen, altyapibasket.com’un sorularını yanıtladı.

Ana hedeflerinin sporu daha geniş kitlelere yaymak olduğunu söyleyen Ozan Özen daha önce farklı ortamlarda tecrübe ettikleri yanlışları düzeltmek adına Girişim Spor Kulübü’nü kurduklarını söyledi.

***

-Merhaba öncelikle bize biraz kendinizi tanıtabilir misiniz?

Merhaba ben Ozan ÖZEN. Girişim Spor Kulübü Genel Menajeriyim. Haliç Üniversitesi Spor Yöneticiliği mezunuyum ve Nişantaşı Üniversitesinde İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı yapmaktayım. Son 6 yılı mesleki olmak üzere yaklaşık 15 yıldır basketbolun içindeyim. Daha önce Beylerbeyi Spor Kulübü, Galatasaray Spor Kulübü ve İstanbul Üniversitesi B.G.D (dönemin Kadın A Takımı ismi) gibi kulüplerin hem idari hem de teknik kadrolarında çalıştım. Şimdide yıllardır birlikte çalıştığım ve basketbola gönül veren ekip arkadaşlarımla Girişim Spor Kulübü’nün temellerini atmış bulunmaktayız. Çocukluğumda astım hastasıydım. Belki de hastalığımı basketbol sayesinde yendiğim için bu spora gönülden bir bağım var. Bizler bu bağ ile sporu gelecek nesle doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyoruz.

“HEDEFİMİZ SPORU DAHA GENİŞ KİTLEYE YAYMAK”

Etiketler:, ,
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...