Marmara Basketbol Ligi’nde İlk Haftanın Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 2018 – 2019 sezonu ilk hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu. 

Sezonun açılış haftasında 8 farklı yaş grubunda toplam 10 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U9 KATEGORİSİ

İSTANBUL MARMARA 39 10 KARTAL MARMARA
Haftanın Takımı İSTANBUL MARMARA
Haftanın Oyuncusu Efe Bayraktaroğlu (İstanbul Marmara)
Haftanın Antrenörü  Murat Eşkar (İstanbul Marmara)
Haftanın Beşi
Efe Bayraktaroğlu (İstanbul Marmara)
Hasan Gül (İstanbul Marmara)
Yağız Efe Yayar (İstanbul Marmara)
Uras Mete (Kartal Marmara)
Can Çiftçigüzel (İstanbul Marmara)
Haftanın İkinci Beşi
Ege Çelik (Kartal Marmara)
Mert Dizdar (Kartal Marmara)
Poyraz Kadir (İstanbul Marmara)
Çınar Güney (İstanbul Marmara)
Ömer Sergen (İstanbul Marmara)

U10 KATEGORİSİ

ASYA KARTALLARI 10 52 PARLAYAN YILDIZLAR
Haftanın Takımı Parlayan Yıldızlar
Haftanın Oyuncusu Rahmi Elibüyük (Parlayan Yıldızlar)
Haftanın Antrenörü Banu Özgür (Parlayan Yıldızlar)
Haftanın Beşi
Rahmi Elibüyük (Parlayan Yıldızlar)
Altay D. Vural (Parlayan Yıldızlar)
Zeki Günay (Parlayan Yıldızlar)
M. Emir Uzuner (Asya Kartalları)
Ahmet Başaran (Parlayan Yıldızlar)
Haftanın İkinci Beşi
Hakkı Özçelik (Parlayan Yıldızlar)
Ege Erdoğan (Parlayan Yıldızlar)
Ali Cansın Yılmaz (Parlayan Yıldızlar)
 Doruk Güngör (Asya Kartalları)
Deniz Çoban (Parlayan Yıldızlar)

U11 KATEGORİSİ

GELECEĞİN YILDIZLARI 32 11 İSTANBUL ANADOLU YILDIZ
Haftanın Takımı Geleceğin Yıldızları
Haftanın Oyuncusu Emir Yunusoğlu (Geleceğin Yıldızları)
Haftanın Antrenörü  Eray Aydın (Geleceğin Yıldızları)
Haftanın Beşi
Emir Yunusoğlu (Geleceğin Yıldızları)
 Ege Kalaycılar (Geleceğin Yıldızları)
Efe Can Karalı (İstanbul Anadolu Yıldız)
Emre Alp (Geleceğin Yıldızları)
Kerem Yıldız (İstanbul Anadolu Yıldız)
Haftanın İkinci Beşi
Deniz Çapan (Geleceğin Yıldızları)
Can Kuzey Güner (Geleceğin Yıldızları)
Kerem Taha Gür (İstanbul Anadolu Yıldız)
Batu Başbuğ (Geleceğin Yıldızları)
Emir Uzunal (Geleceğin Yıldızları)

U12 KATEGORİSİ

GELECEĞİN YILDIZLARI 36 31 İSTANBUL MARMARA
Haftanın Takımı Geleceğin Yıldızları
Haftanın Oyuncusu Onat Sarıyer (Geleceğin Yıldızları)
Haftanın Antrenörü Muhammed Öztürk (Geleceğin Yıldızları)
Haftanın Beşi
Onat Sarıyer (Geleceğin Yıldızları)
Selim Yaşaroğulları (Geleceğin Yıldızları)
Altan Ege Olcayto (İstanbul Marmara)
Arif Demir Güler (İstanbul Marmara)
Hasan Aras Yavuz (Geleceğin Yıldızları)
Haftanın İkinci Beşi
Ege Demirel (Geleceğin Yıldızları)
Güney Bahadırlı (Geleceğin Yıldızları)
 Toprak Doğan (İstanbul Marmara)
Mert Hacısalihoğlu (İstanbul Marmara)
Arhan Osmanoğlu (Geleceğin Yıldızları)

U13 KATEGORİSİ

İSTANBUL MARMARA 43 15 ASFA KOLEJİ
Haftanın Takımı İstanbul Marmara
Haftanın Oyuncusu Uygar Sevenler (İstanbul Marmara)
Haftanın Antrenörü Ahmet Mert Savaş (İstanbul Marmara)
Haftanın Beşi
Uygar Sevenler (İstanbul Marmara)
Kerem Kanburoğlu (İstanbul Marmara)
Mert H. Ömer (Asfa Koleji)
Efe Karabulut (İstanbul Marmara)
Alper Diker (Asfa Koleji)
Haftanın İkinci Beşi
Rahmi Can Şerifoğlu (Asfa Koleji)
Selimhan Atalan (İstanbul Marmara
Karan Yılmaz (İstanbul Marmara)
Mehmet Ali Kutlay (Asfa Koleji)
Altan Ege Olcayto (İstanbul Marmara)

U13 SÜPER LİG KATEGORİSİ

GELECEĞİN YILDIZLARI 49 28 ÜSKÜDAR MARMARA
Haftanın Takımı Geleceğin Yıldızları
Haftanın Oyuncusu Sarp Tükel (Geleceğin Yıldızları)
Haftanın Antrenörü Tolgahan Sönmez (Geleceğin Yıldızları)
Haftanın Beşi
Sarp Tükel (Geleceğin Yıldızları)
Batu Kalaycı (Geleceğin Yıldızları)
Deniz Ali Öztural (Üsküdar Marmara)
Eren Polat Yalçın (Üsküdar Marmara)
Ozan Şahin (Geleceğin Yıldızları)
Haftanın İkinci Beşi
Vahit Kemal Tavlı (Geleceğin Yıldızları)
Arda Toker (Geleceğin Yıldızlar)
Bekir Ata Soydemir (Üsküdar Marmara)
Ege Kayadır (Geleceğin Yıldızları)
Kerem Engin  (Üsküdar Marmara)

U14 SÜPER LİG KATEGORİSİ

GELECEĞİN YILDIZLARI 40 25 ÜSKÜDAR MARMARA
Haftanın Takımı Geleceğin Yıldızları
Haftanın Oyuncusu Eren Değirmenci (Geleceğin Yıldızları)
Haftanın Antrenörü Yunus Yılmaz (Geleceğin Yıldızları)
Haftanın Beşi
Eren Değirmenci (Geleceğin Yıldızları)
Eren Özbaş (Geleceğin Yıldızları)
Ahmet Baytar (Üsküdar Marmara)
Kerem Karaman (Geleceğin Yıldızları)
Boran Türk (Üsküdar Marmara)
Haftanın İkinci Beşi
Emre Göncüoğlu (Geleceğin Yıldızları)
Kaan Kıral (Geleceğin Yıldızları)
Aydın Yiğit Albayrak (Üsküdar Marmara)
Fatih Avcı (Üsküdar Marmara)
 Yağmur San (Geleceğin Yıldızları)

U14 KATEGORİSİ

KARTAL MARMARA 38 41 GO PLAY
Haftanın Takımı Go Play
Haftanın Oyuncusu Taha Taşkın (Go Play)
Haftanın Antrenörü Bahadır Buzpınar (Go Play)
Haftanın Beşi
Taha Taşkın (Go Play)
Emre Sorkun (Go Play)
İbrahim Bilican (Kartal Marmara)
Poyraz Kırcalı (Kartal Marmara)
A. Emin Birbiler (Go Play)
Haftanın İkinci Beşi
Mehmetcan Yunusoğlu (Kartal Marmara)
Fatih Uzel (Kartal Marmara)
O. Kaan Şentepe (Go Play)
Enes Ergen (Go Play)
Ö. Yiğit Uğurlu (Go Play)

U18 KATEGORİSİ

İSTANBUL MARMARA 34 39 KARTAL MARMARA
Haftanın Takımı Kartal Marmara
Haftanın Oyuncusu Alican Yılmaz (Kartal Marmara)
Haftanın Antrenörü Taygun Erdöl (Kartal Marmara)
Haftanın Beşi
Alican Yılmaz (Kartal Marmara)
Utku Celal Türkmen (Kartal Marmara)
Selim İnci (İstanbul Marmara)
İlker Neslioğlu (Kartal Marmara)
Fatih Hakan Akbaş (İstanbul Marmara)
Haftanın İkinci Beşi
Göktuğ Tancan (İstanbul Marmara)
Efe Boran Berber (İstanbul Marmara)
Emre Bakıoğlu (Kartal Marmara)
Atakan Kuru (Kartal Marmara)
Melih Ensani (İstanbul Marmara)

KIZLAR LİGİ

HEYBELİADA 32 15 İSTANBUL MARMARA
Haftanın Takımı Heybeliada
Haftanın Oyuncusu Tülin Bayram (Heybeliada)
Haftanın Antrenörü Ali Apak (Heybeliada)
Haftanın Beşi
Tülin Bayram (Heybeliada)
Evin Ataş (Heybeliada)
Selvi Doğan (Heybeliada)
Ceren Erdem (İstanbul Marmara)
Hilal Uygur (Heybeliada)
Haftanın İkinci Beşi
Reyhan Songüller (Heybeliada)
Rümeysa Uzun (Heybeliada)
Naz Mira Şenol (İstanbul Marmara)
Yasemin Ünal (Heybeliada)
Zeynep Kuzgun (İstanbul Marmara)
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...