Marmara Basketbol Ligi’nde 6. Haftanın Panoraması

Marmara Basketbol Lig’nde 6. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu. 

Tam 25 maçın olduğu yoğun bir hafta 15 Aralık Cuma günü oynanan iki zevkli karşılaşmayla sona erdi. Bireysel anlamda genç sporcular önemli bir performanslar sergilerken, heyecan biraz daha arttı.

U9 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara: 7 – İstanbul Marmara: 18
Dev Ataşehir: 35 – İstanbul Karşıyaka: 13

Haftanın Takımı: Dev Ataşehir
Haftanın Oyuncusu: Cihat Ata Pilav (Dev Ataşehir)
Haftanın Antrenörü: Murat Eşkar (Dev Ataşehir)

Haftanın Beşi

Cihat Ata Pilav (Dev Ataşehir)
Demir Sarayoğlu (İstanbul Marmara)
Muzaffer Yiğit Demircioğlu (Üsküdar Marmara)
Ata Özselanik (İstanbul Karşıyaka)
Demir Bayrak (Dev Ataşehir)

Haftanın İkinci Beşi

Doruk İzci (İstanbul Marmara)
Poyraz Dağdeviren (İstanbul Karşıyaka)
H. Kemal Karakulak (Dev Ataşehir)
Harun Aral (Üsküdar Marmara)
Arda Melektosun (İstanbul Marmara)

U10 KATEGORİSİ

Asya Kartalları Kırmızı: 24 – Kartal Marmara: 12
Dev Ataşehir: 23 – İstanbul Karşıyaka: 5
Boğaziçi Kartalları: 27 – Kartal Karşıyaka: 11

Haftanın Takımı: Boğaziçi Kartalları
Haftanın Oyuncusu: Ahmet Faruk Eslemez (Asya Kartalları)
Haftanın Antrenörü: Semih Bütün (Boğaziçi Kartalları)

Haftanın Beşi

Ahmet Faruk Eslemez (Asya Kartalları Kırmızı)
Melih Kara (Boğaziçi Kartalları)
Efe Can Aydınoğlu (Dev Ataşehir)
Derin Güneş Sönmez (Asya Kartalları Kırmızı)
Şahin Emir Baysal (Dev Ataşehir)

Haftanın İkinci Beşi

Toprak Macit (Kartal Karşıyaka)
Deniz Dalgıç (Boğaziçi Kartalları)
Özer Topaloğlu (Kartal Marmara)
Ege Usal (İstanbul Karşıyaka)
Ali Güner (Dev Ataşehir)

U11 KATEGORİSİ

Kartal Karşıyaka: 12 – 2014 Maltepe GSK: 18
Dev Ataşehir: 51 – Asya Kartalları Siyah: 29

Haftanın Takımı: Dev Ataşehir
Haftanın Oyuncusu: Ömer Turan Tuncer (Dev Ataşehir)
Haftanın Antrenörü: Murat Eşkar (Dev Ataşehir)

Haftanın Beşi

Ömer Turan Tuncer (Dev Ataşehir)
Burak Çeçen (Dev Ataşehir)
Abdullah Kaan İpek (2014 Maltepe GSK)
Ökten Orkun Altınbaş (Asya Kartalları Siyah)
Arda Nuri Kaya (Kartal Karşıyaka)

Haftanın İkinci Beşi

Orhan Eren Fazlıoğlu (2014 Maltepe GSK)
Görkem Mert (Asya Kartalları Siyah)
Kaya Altındağ (Dev Ataşehir)
Onur Altan (Kartal Karşıyaka)
Arda Demirtaş (Dev Ataşehir)

U12 KATEGORİSİ

Kartal Karşıyaka: 21 – İstanbul Anadolu GSK Siyah: 44
Asya Kartalları Siyah: 30 – Geleceğin Yıldızları: 33

Haftanın Takımı: İstanbul Anadolu GSK Siyah
Haftanın Oyuncusu: Vahit Kemal Tavlı (Geleceğin Yıldızları)
Haftanın Antrenörü: Emre Gökbayrak (İstanbul Anadolu GSK Siyah)

Haftanın Beşi

Vahit Kemal Tavlı (Geleceğin Yıldızları)
Sergencan Şar (İstanbul Anadolu GSK Siyah)
Anıl Mert Akgün (İstanbul Anadolu GSK Siyah)
Ozan Şahin (Geleceğin Yıldızları)
Mustafa Ada Solmaz (Asya Kartalları Siyah)

Haftanın İkinci Beşi

Arda Nuri Kaya (Kartal Karşıyaka)
Kerem Aliçay (Asya Kartalları Siyah)
Metin Sungur (İstanbul Anadolu GSK Siyah)
Mete Özefe (Kartal Karşıyaka)
Arda Tosun (Asya Kartalları Siyah)

U13 KATEGORİSİ

Boğaziçi Kartalları: 26 – İstanbul Anadolu Gençlik: 20
Asya Kartalları: 43 – Kartal Marmara: 27

Haftanın Takımı: Asya Kartalları
Haftanın Oyuncusu: Mert Güvenoğlu (Asya Kartalları)
Haftanın Antrenörü: Erdem Turan (Asya Kartalları)

Haftanın Beşi

Mert Güvenoğlu (Asya Kartalları)
Berke Kemal (Asya Kartalları)
Umut Fırat Atış (Boğaziçi Kartalları)
Deniz Dumlu (Boğaziçi Kartalları)
Efe Aktaş (Kartal Marmara)

Haftanın İkinci Beşi

Emre Sağlam (İstanbul Anadolu GSK)
Metin Sungur (İstanbul Anadolu GSK)
İbrahim Bilican (Kartal Marmara)
Enes Tarık Eslemez (Asya Kartalları)
Görkem Doğan (Boğaziçi Kartalları)

U14 KATEGORİSİ

Genç İstanbulgücü: 25 – İstanbul Marmara: 62 
Kartal Marmara: 50 – Kartal Karşıyaka: 31
Boğaziçi Kartalları: 24 – İstanbul Anadolu Gençlik: 21
Geleceğin Yıldızları: 38 – Dinamo: 28

Haftanın Takımı: İstanbul Marmara
Haftanın Oyuncusu: Ali Eren Poyrazoğlu (Kartal Marmara)
Haftanın Antrenörü: Alp Torun (İstanbul Marmara)

Haftanın Beşi

Ali Eren Poyrazoğlu (Kartal Marmara)
Nafiz Erim Gözen (Geleceğin Yıldızları)
Berke Aşık (İstanbul Marmara)
Ünal Can Köker (Boğaziçi Kartalları)
Ege Bora Gül (Kartal Marmara)

Haftanın İkinci Beşi

Poyraz Yılmaz (Dinamo)
Kerem Kızılkaya (İstanbul Anadolu GSK)
Selami Öztürk (Kartal Karşıyaka)
Kerem Yiğit Sontay (Genç İstanbulgücü)
Süleyman Efe Örsün (İstanbul Marmara)

U14-w KATEGORİSİ

Pendikgücü: 19 – İstanbul Anadolu GSK: 24
Allstars İstanbul: 52 – Üsküdar Marmara: 25
Asya Kartalları: 33 – Kartal Marmara: 14

Haftanın Takımı: Allstars İstanbul
Haftanın Oyuncusu: Ayça Çiğdem (Allstars İstanbul)
Haftanın Antrenörü: Ertun Yaylalı (Allstars İstanbul)

Haftanın Beşi

Ayça Çiğdem (Allstars İstanbul)
Ezgi Kibar (İstanbul Anadolu GSK)
Yasemin Nur Çelik (Asya Kartalları)
Sena Begüm Kaya (Üsküdar Marmara)
Nil Topçu (Allstars İstanbul)

Haftanın İkinci Beşi

Zeynep Küçükarslan (Asya Kartalları)
Lizge Görer (Pendikgücü)
Duygu Yüksel (Allstars İstanbul)
Yağmur Yıldız (Kartal Marmara)
Tuana Naz Uçar (İstanbul Anadolu GSK)

U15 KATEGORİSİ

Elit Akademi: 49 – 2014 Maltepe GSK: 51

Haftanın Takımı: 2014 Maltepe GSK
Haftanın Oyuncusu: Emre Özakpınar (Elit Akademi)
Haftanın Antrenörü: Gökhan Onar (2014 Maltepe GSK)

Haftanın Beşi

Emre Özakpınar (Elit Akademi)
İlkan Çataltepe (2014 Maltepe GSK)
Berat Kılıç (2014 Maltepe GSK)
Furkan Tecer (Elit Akademi)
Ensar Esad Yılmaz (2014 Maltepe GSK)

Haftanın İkinci Beşi

Enes Kuşbenler (Elit Akademi)
Necip Kantaroğlu (Elit Akademi)
Can Akay (2014 Maltepe GSK)
Deniz Alp Özçelik (2014 Maltepe GSK)
Gökay Gündoğdu (2014 Maltepe GSK)

U16 KATEGORİSİ

Genç İstanbulgücü: 34 – İstanbul Marmara: 32
Asya Kartalları: 53 – Kartal Marmara: 31
İstanbul Karşıyaka: 46 – Kartal Karşıyaka: 35

Haftanın Takımı: Asya Kartalları
Haftanın Oyuncusu: Umut Boran (İstanbul Karşıyaka)
Haftanın Antrenörü: Vural B. Vural (Asya Kartalları)

Haftanın Beşi

Umut Boran (İstanbul Karşıyaka)
Tarık Aydın (Asya Kartalları)
Atlas Bora Balkan (Genç İstanbulgücü)
Doğan Sancaklı (Asya Kartalları)
Efe Kadaifçioğlu (İstanbul Marmara)

Haftanın İkinci Beşi

İbrahim Baran Öncel (Kartal Karşıyaka)
Alkın Gediz (Kartal Marmara)
Yusuf Mert Fidan (İstanbul Karşıyaka)
Erdem Karamustafa (Asya Kartalları)
Batuhan Kıvrak (Genç İstanbulgücü)

U18 KATEGORİSİ

Genç İstanbulgücü: 62 – İstanbul Marmara: 34
Asya Kartalları: 44 – Kartal Marmara: 33
Kartal Karşıyaka: 26 – CSKA Haliç: 54

Haftanın Takımı: Genç İstanbulgücü
Haftanın Oyuncusu: Özgür Köse (Genç İstanbulgücü)
Haftanın Antrenörü: Taha Bayram (Genç İstanbulgücü)

Haftanın Beşi

Özgür Köse (Genç İstanbulgücü)
Berke Ilgazlı (CSKA Haliç)
Yiğit Berdan Çelik (Genç İstanbulgücü)
Ata Yılmaz Emre (CSKA Haliç)
Ege Kaan Özpek (Kartal Marmara)

Haftanın İkinci Beşi

Taha Berk Önem (Kartal Karşıyaka)
Yunus Emre Kurtuluş (Asya Kartalları)
Boran Benakay (Genç İstanbulgücü)
Serdar Cesur (Asya Kartalları)
Fevzi Dündar (İstanbul Marmara)

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...