izmiraltyapibasket.com Yayında!

Türkiye’nin ilk ve tek altyapı basketbol sitesi www.altyapibasket.com yeni hizmetlerine devam ediyor.

Mabi İletişim Yayıncılık bünyesinde hizmet veren altyapibasket.com ‘un İzmir Basketbol altyapısına hizmet edecek olan www.izmiraltyapibasket.com yeni yüzü ile yayın hayatına başladı.

İzmir Altyapısı bu sitede!

İzmir basketbol altyapısına dair haberler, maç sonuçları ve puan durumlarının yayınlanacağı www.izmiraltyapibasket.com ‘da özel röportajlar ve duyurular da yer alacak. Geçtiğimiz yılbaşında yayın hayatına başlayan internet sitesi altyapibasket.com ile birleşerek daha geniş kitlelere daha yüksek verim ile hizmet etmek amacında.

Günlük Maç Sonuçları – Güncel Puan Durumları

İzmir’de oynanan maçların sonuçları ve anında puan durumları altyapibasket.com ile beraber izmiraltyapibasket.com ‘da olacak.

Özel Haber ve Röportajlar

İzmir’de basketbola hizmet veren kulüplerin temsilcileri ve İzmir basketboluna emek verenler ile özel röportajlar, değerlendirmeler de sitemizde yer alacak.

Aynı anda altyapibasket.com ‘da

İzmir’in kendine ait altyapı basketbol sitesi www.izmiraltyapibasket.com ‘da yayınlanan tüm haberler aynı anda altyapibasket.com ‘da da olacak. Tüm gelişmeler, maçlar, puan durumları da altyapibasket.com bünyesinde yer alacak.

 

Etiketler:, , , , ,
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...