İstanbul’da Dördüncü Haftanın Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2018 – 2019 sezonu dördüncü hafta heyecanı 13 Ekim Cumartesi günü oynanacak maçlarla başlayacak.

İşte 13-19 Ekim 2018 tarihlerinde oynanacak maçların programı;

13.10.2018 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL BEDEN EĞT. BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U14E B 2.GR
11:30 ATAKENT GENÇLİK GÖKBURGAZ GENÇLİK A U14E B 4.GR
13:00 İSTANBUL ANKA GELECEK NESİL U16K B
14:30 YILDIRIMSPOR GENÇLİK TENİS ESKRİM DAĞCILIK U16E B 6.GR
16:00 KASIMPAŞA BEŞİKTAŞ B U14K B AVR
17:30 FMV IŞIKSPOR KAAN ATAŞEHİR U18E A
19:00 FMV IŞIKSPOR B BASKETS B U14E B 4.GR
13.10.2018 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 DOSTLUKSPOR EKARE U16K B
11:30 ORİON KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U16E B 3.GR
15:00 ANADOLU EFES AFYON BELEDİYESİ BGL
17:00 ANADOLU EFES B İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14E B 6.GR
18:30 BİZİMKENT BAHÇELİEVLER BELEDİYE U14E B 3.GR
20:00 BEST UPS U14E B 4.GR
13.10.2018 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TEPEBASKET ALTINELLER U14E C 5.GR
11:30 OLİMPOS İSTANBUL KAYAŞEHİR U14E C 5.GR
13:00 ATAKENT GENÇLİK B YEF U14E C 2.GR
14:30 FYL AYKA U14E C 1.GR
16:00 ANKA BASKETBOL AKD B MURAT PAŞAOĞLU U16E B 6.GR
17:30 ATLETİK BAHÇEŞEHİR BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. U16E B 6.GR
19:00 SİSTEM GENÇLİK BAĞCILAR GÖZTEPE U18E C 2.GR
13.10.2018 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18K B
13:30 TANSPOR GENÇ PAŞABAHÇE U14E B 8.GR
15:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B DEĞİŞİM U14E B 8.GR
16:30 HALİÇ İSTANBUL DEV ATAŞEHİR U14E B 8.GR
18:00 BEYLERBEYİ SANCAKTEPE İSTANBUL U14E B 8.GR
13.10.2018 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR SUADİYE BASKETBOL A U14E B 8.GR
18:00 İSTANBUL MARMARA ESSPOR U14E C 7.GR
19:30 ASYA KARTALLARI ATAŞEHİR DOĞUŞ U14E B 7.GR
14.10.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 UPS AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. U16E B 5.GR
11:30 ALTINOVA YEŞİLYURT U18E C 1.GR
13:00 AÇI GENÇLİK B ALTINOVA U14E C 2.GR
14:30 AÇI GENÇLİK A ORİON U14E B 3.GR
16:00 İSTANBUL ESENYURT SALON S. AVRUPA KARŞIYAKA U14E C 1.GR
17:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK B İTÜ U16E B 1.GR
19:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GENÇ PAŞABAHÇE U16K A
TEMSİLCİ: FERHAT SUNA
14.10.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 GALATASARAY GELİŞİM MERSİN ÜNİVERSİTESİ TKBL
16:00 GALATASARAY AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. BGL
18:00 BEST FYL U18E B 1.GR
19:30 MİMAROBA YILDIRIMSPOR GENÇLİK U18E B 1.GR
14.10.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ İSTBOL U14E C 4.GR
11:30 BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. A BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR U14E C 6.GR
13:00 BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. B KURTULUŞ U14E C 4.GR
14:30 ERK BASKETBOL AKADEMİ KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U18E B 2.GR
16:00 ANKA BASKETBOL AKD B İSTANBUL VARDAR U14E C 1.GR
17:30 ANKA BASKETBOL AKD A ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U14E C 3.GR
19:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U18E C 1.GR
14.10.2018 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANVİT BGL
16:00 İSTANBUL TİCARET ODASI A FENERBAHÇE A U18E A
17:30 FENERBAHÇE ALLSTARS İSTANBUL A U16K A
19:00 ALLSTARS İSTANBUL B AÇI GENÇLİK U16K B
14.10.2018 PAZAR MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 BOĞAZİÇİ AKADEMİ İSTANBUL U14E B 9.GR
18:00 FMV ERENKÖY IŞIK B FESA U14E B 9.GR
19:30 PAMUKSPOR GELİŞİM B KURTKÖY YILDIZLAR U14E C 7.GR
14.10.2018 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 KAAN ATAŞEHİR ANATOLYA TURKUAZ U14E C 7.GR
11:30 TİTAN AKADEMİ GİRİŞİM U18E B 4.GR
13:00 PARLAYAN YILDIZLAR ALYA BASKET U16E B 12. GR
14:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR SUADİYE BASKETBOL U16E B 11. GR
16:00 Z10 SPORTS PENDİK BELEDİYESİ U16E B 11. GR
17:30 DEĞİŞİM B ASYA KARTALLARI A U16E B 7.GR
19:00 HALİÇ İSTANBUL ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E B 7.GR
15.10.2018 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 EMLAK KONUT BEŞİKTAŞ U16K A
19:00 BEŞİKTAŞ A ANKA BASKETBOL AKD A U16E A
20:30 GALATASARAY İSTANBUL TİCARET ODASI A U16E A
15.10.2018 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GALATASARAY A İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ B U14K A
19:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ A GENÇ PAŞABAHÇE U14K A
20:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FENERBAHÇE U18K A
TEMSİLCİ: SAVAŞ ERTÜRK
15.10.2018 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK YILDIRIMSPOR GENÇLİK U14E C 3.GR
19:00 HAZNEDAR DORUK PERTEVNİYAL A U14E C 1.GR
20:30 PERTEVNİYAL B SPOR FABRİKASI U14E C 4.GR
15.10.2018 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 YEŞİLYURT ORİON B U14E C 4.GR
19:00 PERTEVNİYAL LİSESİ İBB B U16E B 4.GR
20:30 İTÜ BAKIRKÖY BASKET İBB A U16E A
15.10.2018 PAZARTESİ BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. GENÇYURT U14E C 6.GR
19:30 ÖNCÜ GENÇLİK FİNAL İNŞAAT U14E C 6.GR
15.10.2018 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. İSTANBUL DSİ B U14E B 7.GR
19:00 İTÜ İSTANBUL DSİ U18E A
20:30 İSTANBUL DSİ ATAŞEHİR KOLEJİ U18K A
15.10.2018 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MVP A GELECEĞİN YILDIZLARI A U14E C 7.GR
19:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ B MVP B U14E C 8.GR
20:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ DOĞA KOLEJİ U18E B 6.GR
15.10.2018 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 UNİBASKET DİNAMO U16E B 9.GR
19:00 TİTAN AKADEMİ BEYLERBEYİ B U16E B 9.GR
20:30 BEYLERBEYİ A DEĞİŞİM A U16E B 9.GR
16.10.2018 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 EMLAK KONUT B AÇI GENÇLİK U14K B AVR
19:00 FMV IŞIKSPOR A İTÜ U14E B 6.GR
20:30 ANADOLU EFES FMV IŞIKSPOR U18E A
16.10.2018 SALI BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U18K B
19:00 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ ALLSTARS İSTANBUL U18K B
20:30 GELECEK NESİL ALTINOVA U18K B
16.10.2018 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BASKETS ORTAKÖY U16K B
19:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U16E B 3.GR
20:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ GALATASARAY U16K A
16.10.2018 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A DARÜŞŞAFAKA A U14E A
19:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A FENERBAHÇE A U16E A
20:30 ALLSTARS İSTANBUL FENERBAHÇE B U14E B 7.GR
16.10.2018 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ASYA KARTALLARI EKARE U18E B 6.GR
19:00 İSTANBUL TİCARET ODASI B PAMUKSPOR U16E B 10.GR
20:30 İSTANBUL DSİ B KIZILTOPRAK A U16E B 10.GR
16.10.2018 SALI TAHA AKGÜL S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DEV ATAŞEHİR İSTANBUL ATA U14K B ASYA
19:00 İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF FENERBAHÇE KOLEJİ U14E C 8.GR
20:30 HALİÇ İSTANBUL B ANKA GENÇLİK U14E C 7.GR
17.10.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEŞİKTAŞ A İSTANBUL DSİ U14K A
19:00 GALATASARAY TEŞVİKİYE U18E A
20:30 TEŞVİKİYE B ŞİŞLİ U16E B 5.GR
17.10.2018 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DARÜŞŞAFAKA FESA U16E A
19:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ ÇATALCA BASKETBOL U18K B
20:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ PERTEVNİYAL U18E B 3.GR
17.10.2018 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FLORYA ELİT İTO ATL U14E C 2.GR
19:00 FLORYA ELİT DOSTLUKSPOR U18E B 3.GR
20:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK GELECEK NESİL U18E B 2.GR
17.10.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 UPS PERTEVNİYAL LİSESİ U18E B 2.GR
19:00 MURAT PAŞAOĞLU AÇI GENÇLİK U18E B 2.GR
20:30 İSTANBUL PANTERLERİ BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. U18E B 1.GR
17.10.2018 ÇARŞAMBA BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ YEF U18E C 1.GR
19:30 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE İSTANBUL ANKA U18E C 1.GR
17.10.2018 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 HALİÇ İSTANBUL İBB U18E A
19:00 FENERBAHÇE B KAAN ATAŞEHİR U16E B 7.GR
20:30 MVP ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E B 4.GR
17.10.2018 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK BALKAN YEŞİLBAĞLAR B U14E C 8.GR
19:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL A PENDİK BELEDİYESİ U18E B 5.GR
20:30 GENÇ İSTANBULGÜCÜ BEYLERBEYİ U18E B 5.GR
17.10.2018 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ARMADA FMV ERENKÖY IŞIK A U16E B 12.GR
19:00 DUDULLU ORG. SAN. FMV ERENKÖY IŞIK B U16E B 8.GR
20:30 İSTANBUL DEV AKADEMİ İSTANBUL B U16E B 8.GR
18.10.2018 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TEŞVİKİYE A GELECEK NESİL U16E B 4.GR
19:00 TEŞVİKİYE PERTEVNİYAL LİSESİ U14E B 2.GR
20:30 BAYRAMPAŞA SANCAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U18K A
18.10.2018 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GALATASARAY EMLAK KONUT U16K A
19:00 ANADOLU EFES A İTÜ BAKIRKÖY BASKET U16E A
20:30 ANKA BASKETBOL AKD A İSTANBUL DSİ A U16E A
18.10.2018 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ B ROTARY 100.YIL AND. LİS. B U14E C 5.GR
19:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. A ÇATALCA BASKETBOL U14E C 3.GR
20:30 KASIMPAŞA EMLAK KONUT B U14E C 2.GR
18.10.2018 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MEGABASKET MAVİ BASKETBOL ÇATALCA U14E C 5.GR
19:00 GALATASARAY B İSTANBUL GELİŞİM U14E B 1.GR
20:30 ELİT ATLETİK İSTANBUL UTKU U14E C 6.GR
18.10.2018 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL TİCARET ODASI A BEŞİKTAŞ A U16E A
19:00 İSTANBUL TİCARET ODASI B GİRİŞİM U16E B 10.GR
20:30 FMV ERENKÖY IŞIK TEŞVİKİYE AKADEMİ U14E A
18.10.2018 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATAŞEHİR GENÇLİK PENDİK GÜCÜ GENÇLİK U14E C 8.GR
19:00 PAMUKSPOR ALBEDO BASKETBOL U16E B 10.GR
20:30 KAAN İSTANBUL KARŞIYAKA U18E B 5.GR
18.10.2018 PERŞEMBE TAHA AKGÜL S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 HAYDARPAŞA LİSESİ A MODA A U14E C 8.GR
19:00 ÇEKMEKÖY BASKET A BULVARSPOR U14E C 9.GR
20:30 PARLAYAN YILDIZLAR POTANIN KARTALLARI A U14E C 9.GR
19.10.2018 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. U16E C 3.GR
19:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK BEŞİKAŞ AKADEMİ U14E B 5.GR
20:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL DSİ U16K A
19.10.2018 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ORTAKÖY KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16K B
19:00 DOSTLUKSPOR GALATASARAY U18K A
20:30 İBB A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A U16E A
19.10.2018 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MODA BASKETBOL ATLETİK CENNET U18E C 2.GR
19:00 İSTANBUL GELİŞİM B BAKIRKÖY ASLAN U14E C 3.GR
20:30 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK BEYKENT BASKETBOL U18E C 2.GR
19.10.2018 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 EMLAK KONUT FENERBAHÇE U14K A
19:00 FENERBAHÇE EMLAK KONUT U18K A
20:30 FENERBAHÇE A GALATASARAY U16E A
19.10.2018 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL DEV TAKIM YILDIZLARI A U14E C 9.GR
19:00 DİNAMO BASKETS U16K B
20:30 2014 MALTEPE GENÇLİK ALLSTARS İSTANBUL U14E B 7.GR
19.10.2018 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 KIZILTOPRAK SUADİYE BASKETBOL B U18E B 6.GR
19:00 FENERBAHÇE B SUADİYE BASKETBOL B U14E B 7.GR
20:30 BAYRAKTAR PENDİK SUADİYE BASKETBOL A U18E B 4.GR