Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul’da 9. haftanın programı belli oldu

İstanbul altyapı liglerinde 9. hafta programı açıklandı.

28 Kasım – 4 Aralık 2015 arasında oynanacak maçların programı şu şekilde;

28.11.2015 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
09:30 BORUSAN OTO. ZNK İÖO UPS YE SL AGR
11:00 İBB İTÜ YE SL AGR
12:30 BEŞİKTAŞ İBB KE SL BGR
S.K. BAKİ GÜNER
28.11.2015 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
09:30 BOSNA BASKET GENÇ İSTANBUL GE YL CGR
11:00 ÇATALCA BASKETBOL ALLSTARS B. Y. İSTANBUL KK YL BGR
S.K. ERSİN ÇELİK
28.11.2015 CUMARTESİ HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAHÇELİEVLER BASKETBOL BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. KE YL CGR
11:30 FENERBAHÇE AVRUPA ELİT AKADEMİ BASKETBOL GE YL AGR
13:00 İSTANBUL PANTERLERİ ANATOLYA TURKUAZ GE YL AGR
14:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE BASKETS GE YL CGR
16:00 MODA BASK. ATLETİK ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ GE YL EGR
17:30 TRUVA GENÇLİK MAVİ BİRLİK GE YL EGR
S.K. FİKRET DURADEMİR
28.11.2015 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 FENERBAHÇE KOLEJİ BATİS KK SL SGR
11:30 İSTANBUL DSİ BEŞİKTAŞ KK SL SGR
13:00 İST. YILDIZLARI BASKETBOL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KK SL SGR
14:30 MVP İTO KE SL AGR
16:00 2014 MALTEPE GENÇLİK YILDIRIM BOSNA KK YL BGR
17:30 GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL FESA KE YL AGR
S.K. ERSUN AKVURAN
29.11.2015 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BORUSAN OTO. ZNK İÖO YEF KE YL AGR
11:30 AÇI GENÇLİK ÇAĞDAŞLAR YE YL AGR
13:00 GALATASARAY FENERBAHÇE KK SL SGR
14:30 GALATASARAY SELİMİYE KE SL AGR
16:00 GALATASARAY BEYLERBEYİ YE SL AGR
17:30 ANADOLU EFES İTO YE SL AGR
S.K. YAŞAR ER
29.11.2015 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAYRAMPAŞA SANCAK BAKIRKÖY ATA KK YL BGR
11:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL ÜSKÜDAR BASKETBOL GE YL AGR
S.K. ERSİN ÇELİK
29.11.2015 PAZAR HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AÇI GENÇLİK GENÇ KOLEJ BASKETBOL YK YL AGR
11:30 DAVUTPAŞA SUADİYE BASKETBOL YE YL DGR
13:00 BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. ATAŞEHİR YILDIZLARI YE YL DGR
14:30 AVCILAR TANYILDIZI İST. ANADOLU YILDIZLARI YE YL EGR
18:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. BASKETBOL GELİŞİM YK YL AGR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
29.11.2015 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 FENERBAHÇE FMV IŞIK YE SL BGR
13:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ PERTEVNİYAL GENÇLİK YE SL BGR
S.K. MUSTAFA F. AKINCI
29.11.2015 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 PAMUKSPOR MADALYON KE YL BGR
11:30 İSTANBUL BASKET FYL YE YL BGR
13:00 İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. GE YL DGR
14:30 İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI AKADEMİ İSTANBUL KE YL CGR
16:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ BAHÇEŞEHİR AKPINAR KE YL CGR
17:30 İSTANBUL DSİ BEŞİKTAŞ YE SL BGR
S.K. RIZA ÖZCAN
01.12.2015 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA SANCAK BİZİMKENT KE YL BGR
18:30 BAYRAMPAŞA SANCAK SUADİYE BASKETBOL GE SL BGR
20:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK İSTANBULSPOR GE SL AGR
S.K. RAHMAN KOÇ
01.12.2015 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEŞİLYURT FMV IŞIK GE SL BGR
18:30 ANADOLU EFES FMV IŞIK KE SL AGR
20:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK İBB GE SL BGR
S.K. BAKİ GÜNER
01.12.2015 SALI HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE ASSPOR GE YL BGR
18:30 BAŞAKŞEHİRSPOR AVCILAR TANYILDIZI GE YL BGR
20:00 BGS ÇAĞDAŞLAR GE YL DGR
S.K. YAŞAR ER
01.12.2015 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE İTÜ GE SL AGR
18:30 FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ KE SL BGR
20:00 SELİMİYE BASKETS KE SL AGR
S.K. ERKAN YURTAY
01.12.2015 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 OLİMPİK BASKET BATI GE YL AGR
18:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR HALUK ÜNDEĞER İO GE YL AGR
20:00 İTO BAKIRKÖY YÜCESPOR GE YL BGR
S.K. CÜNEYT ERÇETİN
02.12.2015 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL TEŞVİKİYE AKADEMİ YE YL AGR
18:30 İHLAS KOLEJİ PAMUKSPOR YE YL EGR
20:00 BASK İSTANBUL DSİ GE YL CGR
S.K. ERSİN ÇELİK
02.12.2015 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK OLİMPİK BASKET KE SL BGR
18:30 BAKIRKÖY ATA 2014 MALTEPE GENÇLİK KK YL AGR
20:00 KURTULUŞ BEYLERBEYİ GE YL BGR
S.K. ALPER SEYREK
02.12.2015 ÇARŞAMBA HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TUNA KAĞITHANE HÜSEYİN ALP KK YL AGR
18:30 GÜNGÖREN GENÇLİK BGD KK YL AGR
20:00 ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO KASIMPAŞA KK YL AGR
S.K. FİKRET DURADEMİR
02.12.2015 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MVP UPS GE YL CGR
18:30 ADA YILDIZLARI TEŞVİKİYE AKADEMİ KE YL AGR
20:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI BEŞİKTAŞ AKADEMİ KE YL CGR
S.K. İBRAHİM DURGUN
02.12.2015 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UNİBASKET PARLAYAN YILDIZLARI KE YL AGR
18:30 İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI İSTANBUL BASKET YE YL BGR
20:00 SELİMİYE YEŞİLYURT YE SL BGR
S.K. ORHAN TAGA
03.12.2015 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MADALYON UPS KE YL BGR
18:30 FYL PAMUKSPOR KE YL BGR
20:00 FYL BASK YE YL BGR
S.K. RAHMAN KOÇ
03.12.2015 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY İHLAS KOLEJİ GE SL AGR
18:30 TEŞVİKİYE İTÜ KE SL BGR
20:00 İSTANBUL GELİŞİM TEŞVİKİYE GE YL EGR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
03.12.2015 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KIZILTOPRAK ŞİŞLİ GE YL CGR
18:30 UNO KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. YE YL BGR
20:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI BEŞİKTAŞ GE SL AGR
S.K. AHMET YÜKSELDİ
03.12.2015 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALLSTARS B. Y. İSTANBUL İSTANBUL MARMARA GE YL DGR
18:30 TİTAN AKADEMİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GE YL CGR
20:00 UNİBASKET OLİMPİK BASKET YE YL AGR
S.K. ALİ BOZOĞLU
04.12.2015 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MADALYON B. EVLER KUMPORT İÖO KK YL AGR
18:30 BGD ASSPOR YK YL AGR
20:00 MODA BASK. ATLETİK G. STARLARIN DOĞUŞU YE YL CGR
S.K. RAHMAN KOÇ
04.12.2015 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HALUK ÜNDEĞER İO GENÇ İSTANBUL YE YL DGR
18:30 BOSNA BASKET FENERBAHÇE KOLEJİ GK YL BGR
20:00 DOSTLUK ELİT AKADEMİ BASKETBOL GK YL BGR
S.K. ALPER SEYREK
04.12.2015 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KAAN SELİMİYE GE YL EGR
18:30 AYDOS GENÇ KIZILTOPRAKLILAR YE YL BGR
20:00 ÇEKMEKÖY BASKET AÇI GENÇLİK YE YL AGR
S.K. MUSTAFA F. AKINCI
04.12.2015 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İST. YILDIZLARI BASKETBOL ALLSTARS B. Y. İSTANBUL GK YL AGR
18:30 GENÇ İST. YILDIZLARI BASK. KURTULUŞ YE YL DGR
20:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR FESA YE YL EGR
S.K. AHMET YÜKSELDİ

Görüşlerinizi Paylaşın

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler