Sosyal Medya:

Haberler

İSTANBUL’DA 7. HAFTANIN PROGRAMI BELLİ OLDU

İstanbul altyapı liglerinde 7. hafta programı açıklandı.

14 Kasım – 20 Kasım 2015 arasında oynanacak maçların programı şu şekilde;

14.11.2015 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
09:30 BORUSAN OTO. ZNK İÖO ADA YILDIZLARI KE YL AGR
11:00 BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. ATAŞEHİR YILDIZLARI KE YL CGR
12:30 İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. YE YL BGR
S.K. RAHMAN KOÇ
14.11.2015 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
09:30 AVCILAR TANYILDIZI BAKIRKÖY YÜCESPOR GE YL BGR
11:00 ŞİŞLİ BAHÇELİEVLER BELEDİYE GE YL CGR
12:30 BAHÇEŞEHİR AKPINAR BAHÇELİEVLER BASKETBOL KE YL CGR
S.K. YAŞAR ER
14.11.2015 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TUNA B. EVLER KUMPORT İÖO KK YL AGR
11:30 GÜNGÖREN GENÇLİK ROTA AKADEMİ KK YL AGR
13:00 MADALYON KASIMPAŞA KK YL AGR
14:30 BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ A. AYAZAĞA KK YL BGR
16:00 ALBEDO BASKETBOL BÜYÜKÇEKMECE SORTİE GE YL BGR
17:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK ASSPOR GE YL BGR
S.K. FİKRET DURADEMİR
14.11.2015 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:30 PAŞABAHÇE ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO KK YL AGR
17:00 PAMUKSPOR OLİMPİK BASKET GE YL AGR
18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ YE YL CGR
S.K. MUSTAFA FEHMİ AKINCI
14.11.2015 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ELİT AKADEMİ BASKETBOL BALKAN YEŞİLBAĞLAR GE YL AGR
11:30 İTO SELİMİYE KE SL AGR
13:00 ALLSTARS B. Y. İSTANBUL ROBERT KOLEJ GE YL DGR
14:30 GENÇ İSTANBUL BASKETS GE YL CGR
16:00 TİTAN AKADEMİ MVP GE YL CGR
17:30 ANATOLYA TURKUAZ BAHÇELİEVLER BASKETBOL GE YL AGR
S.K. İBRAHİM DURGUN
15.11.2015 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 KAAN ALTINYURT GE YL EGR
11:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR AVCILAR TANYILDIZI YE YL EGR
13:00 MVP İSTANBUL BASKET YE YL BGR
14:30 AYDOS BASK YE YL BGR
16:00 ADA YILDIZLARI ÇAĞDAŞLAR YE YL AGR
17:30 OLİMPİK BASKET AKADEMİ İSTANBUL YE YL AGR
S.K. RAHMAN KOÇ
15.11.2015 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ A. İST. YILDIZLARI BASKETBOL KE YL BGR
11:30 BOSNA BASKET AYKA GK YL BGR
13:00 CENNET DOSTLUK GK YL BGR
14:30 GENÇ KOLEJ BASKETBOL KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. YK YL AGR
16:00 PERTEVNİYAL LİSESİ GENÇLİK FYL KE YL BGR
17:30 STARLARIN DOĞUŞU BAYRAMPAŞA SANCAK YE YL BGR
S.K. YAŞAR ER
15.11.2015 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 BASKETBOL GELİŞİM ELİT AKADEMİ BASKETBOL GK YL BGR
13:00 DİNAMO FENERBAHÇE KOLEJİ GK YL BGR
14:30 BATI HALUK ÜNDEĞER İO GE YL AGR
16:00 İSTANBULGÜCÜ İST. YILDIZLARI BASKETBOL YK YL BGR
17:30 İST. ANADOLU GENÇLİK ÇATALCA BASKETBOL YK YL BGR
S.K. ABBAS ÜNAY
15.11.2015 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 MAVİ BİRLİK İSTANBUL GELİŞİM GE YL EGR
11:30 GENÇ PAŞABAHÇE BASK. YEF KE YL AGR
13:00 FESA BAHÇELİEVLER BASKETBOL YE YL EGR
14:30 İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI DAVUTPAŞA GE YL DGR
16:00 İSTANBUL MARMARA BGS GE YL DGR
17:30 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TRUVA GENÇLİK GE YL EGR
S.K. CÜNEYT ERÇETİN
16.11.2015 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL PANTERLERİ DAVUTPAŞA YE YL DGR
18:30 YEŞİLYURT PERTEVNİYAL GENÇLİK YE SL BGR
20:00 BATİS İSTANBUL DSİ KK SL SGR
S.K. BAKİ GÜNER
16.11.2015 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY KK SL SGR
18:30 BEŞİKTAŞ GALATASARAY GK SL SGR
20:00 BEŞİKTAŞ İST. YILDIZLARI BASKETBOL KK SL SGR
S.K. ALPER SEYREK
16.11.2015 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KAĞITHANE HÜSEYİN ALP BGD KK YL AGR
18:30 BAKIRKÖY ATA İSTANBULGÜCÜ KK YL BGR
20:00 HAYDARPAŞA LİSESİ BASKETS YE YL CGR
S.K. FİKRET DURADEMİR
16.11.2015 PAZARTESİ HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YILDIRIM BOSNA BAYRAMPAŞA SANCAK KK YL BGR
18:30 UPS BAYRAMPAŞA SANCAK KE YL BGR
20:00 ALTINOVA ALLSTARS B. Y. İSTANBUL GK YL AGR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
16.11.2015 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SELİMİYE TEŞVİKİYE GE YL EGR
18:30 UNİBASKET TEŞVİKİYE AKADEMİ YE YL AGR
20:00 UNİBASKET BALKAN YEŞİLBAĞLAR KE YL AGR
S.K. RIZA ÖZCAN
16.11.2015 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MVP FMV IŞIK KE SL AGR
18:30 İSTANBUL MARMARA BASKETBOLUN YILDIZLARI GK YL AGR
20:00 BEYLERBEYİ İTO GE YL AGR
S.K. ERKAN YURTAY
17.11.2015 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASKETS İTO KE SL AGR
18:30 PERTEVNİYAL GENÇLİK BEŞİKTAŞ KE SL BGR
20:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK YEŞİLYURT GE SL BGR
S.K. RAHMAN KOÇ
17.11.2015 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DOSTLUKSPOR YK SL SGR
18:30 BEŞİKTAŞ GALATASARAY YK SL SGR
20:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK İTÜ GE SL AGR
S.K. ERSİN ÇELİK
17.11.2015 SALI HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÇAĞDAŞLAR BGD YK YL AGR
18:30 AÇI GENÇLİK FENERBAHÇE KOLEJİ YK YL AGR
20:00 BAKIRKÖY ATA BASKETBOL GELİŞİM YK YL AGR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
17.11.2015 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE BAKIRKÖYSPOR YK SL SGR
18:30 İSTANBUL DSİ BAYRAMPAŞA SANCAK YK SL SGR
20:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ FMV IŞIKSPOR GE SL BGR
S.K. MUSTAFA FEHMİ AKINCI
17.11.2015 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBULSPOR BEŞİKTAŞ GE SL AGR
18:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI GALATASARAY GE SL AGR
20:00 FENERBAHÇE İHLAS KOLEJİ GE SL AGR
S.K. ERKAN YURTAY
18.11.2015 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AYAZAĞA AÇI GENÇLİK KK YL BGR
18:30 UPS BEYLERBEYİ YE SL AGR
20:00 BORUSAN OTO. ZNK İÖO İTO YE SL AGR
S.K. BAKİ GÜNER
18.11.2015 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BGD GK SL SGR
18:30 ANADOLU EFES İTÜ YE SL AGR
20:00 GALATASARAY İBB YE SL AGR
S.K. ALPER SEYREK
18.11.2015 ÇARŞAMBA HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÇATALCA BASKETBOL BOSNA BASKET YK YL BGR
18:30 HALUK ÜNDEĞER İO ÜSKÜDAR BASKETBOL GE YL AGR
20:00 BAHÇELİEVLER BASKETBOL ELİT AKADEMİ BASKETBOL GE YL AGR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
18.11.2015 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SUADİYE BASKETBOL İBB GE SL BGR
18:30 FENERBAHÇE İBB KE SL BGR
20:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ İSTANBUL DSİ YE SL BGR
S.K. ERSAN ÇELİK
18.11.2015 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE FENERBAHÇE KOLEJİ KK SL SGR
18:30 İSTANBULGÜCÜ FENERBAHÇE GK SL SGR
20:00 İSTANBUL DSİ BAKIRKÖYSPOR GK SL SGR
S.K. ERSUN AKVURAN
19.11.2015 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BATİS İSTANBULGÜCÜ YK YL BGR
18:30 TEŞVİKİYE KIZILTOPRAK YE YL EGR
20:00 TEŞVİKİYE İSTANBUL DSİ KE SL BGR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
19.11.2015 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BGD TUNA KK YL AGR
18:30 ANADOLU EFES DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ KE SL AGR
20:00 BAYRAMPAŞA SANCAK ANADOLU EFES GE SL BGR
S.K. ALPER SEYREK
19.11.2015 PERŞEMBE HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 B. EVLER KUMPORT İÖO GÜNGÖREN GENÇLİK KK YL AGR
18:30 KASIMPAŞA PAŞABAHÇE KK YL AGR
20:00 ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO KAĞITHANE HÜSEYİN ALP KK YL AGR
S.K. YAŞAR ER
19.11.2015 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 OLİMPİK BASKET İTÜ KE SL BGR
18:30 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ YE SL BGR
20:00 SELİMİYE FMV IŞIKSPOR YE SL BGR
S.K. ALİ BOZOĞLU
19.11.2015 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASKETBOL GELİŞİM ASSPOR YK YL AGR
18:30 ROTA AKADEMİ MADALYON KK YL AGR
20:00 İST. YILDIZLARI BASKETBOL İST. ANADOLU GENÇLİK YK YL BGR
S.K. ERSUN AKVURAN
20.11.2015 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASKETS BOSNA BASKET GE YL CGR
18:30 YEF UNİBASKET KE YL AGR
20:00 BEŞİKTAŞ AKADEMİ İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI KE YL CGR
S.K. ALPER SEYREK
20.11.2015 CUMA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖY YÜCESPOR ASSPOR GE YL BGR
18:30 BAŞAKŞEHİRSPOR ALBEDO BASKETBOL GE YL BGR
20:00 KURTULUŞ BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK GE YL BGR
S.K. BAKİ GÜNER
20.11.2015 CUMA HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. BAKIRKÖY ATA YK YL AGR
18:30 BGD GENÇ KOLEJ BASKETBOL YK YL AGR
20:00 FENERBAHÇE AVRUPA PAMUKSPOR GE YL AGR
S.K. YAŞAR ER
20.11.2015 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PARLAYAN YILDIZLAR GENÇ PAŞABAHÇE BASK. KE YL AGR
18:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR BORUSAN OTO. ZNK İÖO KE YL AGR
20:00 İSTANBUL BASKET ACIBADEM ÜNİVERSİTSİ KE YL BGR
S.K. RIZA ÖZCAN
20.11.2015 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL MARMARA ALLSTARS B. Y. İSTANBUL YK YL BGR
18:30 İST. YILDIZLARI BASKETBOL BAYRAMPAŞA SANCAK GK YL AGR
20:00 FENERBAHÇE KOLEJİ ÇAĞDAŞLAR YK YL AGR

Görüşlerinizi Paylaşın

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler