İstanbul’da 17. Hafta Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2018 – 2019 sezonu 17. hafta heyecanı 12 Ocak 2019 Cumartesi günü oynanacak maçlarla başlayacak.

İşte 12 – 18 Ocak 2019 tarihlerinde oynanacak maçların programı;

12.01.2019 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK GELECEK NESİL U14E B FNL CGR
11:00 DARÜŞŞAFAKA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U11E A
12:30 STARLARIN DOĞUŞU DEV ATAŞEHİR U11E B
15:00 EMLAK KONUT ADANA BŞB. KBBL
17:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ BAYRAKTAR PENDİK U18E B KL CGR
18:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL TİCARET ODASI U12E A
20:00 ALYA BASKET İSTANBUL TİCARET ODASI B U16E B KL EGR
12.01.2019 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ENKA İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18E C 2.GR
11:30 ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U12E C 1.GR
13:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. B ŞEFKATGÜCÜ U12E C 1.GR
14:30 KUTUP YILDIZI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ B U12E C 1.GR
16:00 SİMURG SPOR KULÜBÜ MEGABASKET U12E C 2.GR
17:30 TEPEBASKET BASKETBOL AKADEMİ A U16E C 2.GR
19:00 ATAKENT GENÇLİK DOSTLUKSPOR U12E C 5.GR
12.01.2019 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:30 AKADEMİ İSTANBUL A SUADİYE BASKETBOL U12E A
15:00 FMV ERENKÖY IŞIK PAMUKSPOR U12E A
16:30 PAMUKSPOR GELİŞİM İBB U11E B
18:00 BİLFEN EMLAK KONUT U11E B
19:30 FENERBAHÇE İSTANBUL BASKET U12E A
12.01.2019 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 GENÇ PAŞABAHÇE MVP U12E C 6.GR
19:30 ALBEDO BASKETBOL YEŞİLYURT BE A
13.01.2019 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YILDIRIM BOSNA İTÜ BAKIRKÖY BASKET U12E C 2.GR
11:30 GALATASARAY A EMLAK KONUT A U14K A
13:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ B YILDIRIM BOSNA U14K A
14:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ A BEŞİKTAŞ A U14K A
16:00 BEŞİKTAŞ B KUTUP YILDIZI U14K B AVR
17:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL TİCARET ODASI U11E A
19:00 ŞİŞLİ KOŞUYOLU BASKETBOL BE A
13.01.2019 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK GELECEK NESİL U11E C 1.GR
11:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER İSTANBUL BASKET U11E B
13:00 ORİON A CSKA HALİÇ İSTANBUL U14E B FNL CGR
14:30 FMV IŞIKSPOR SUADİYE BASKETBOL U14E B FNL DGR
16:00 EMLAK KONUT ALLSTARS İSTANBUL U14E B FNL CGR
17:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE KURTULUŞ BE A
19:00 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK MURAT PAŞAOĞLU BE A
13.01.2019 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:30 BEYLERBEYİ A MODA BASKETBOL ATLETİK U16E B FNL DGR
15:00 BAYRAKTAR PENDİK BEYLERBEYİ B U16E B KL DGR
16:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL İSTANBUL DEV U16E B KL EGR
18:00 TANSPOR GALATASARAY B U14E B FNL CGR
19:30 HAYDARPAŞA LİSESİ ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U11E C 4.GR
13.01.2019 PAZAR MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 KIZILTOPRAK A DEĞİŞİM B U16E B KL DGR
19:30 DEĞİŞİM A BALKAN YEŞİLBAĞLAR U16E B FNL AGR
13.01.2019 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 İSTANBUL KARŞIYAKA ASYA KARTALLARI A U16E B KL DGR
11:00 ASYA KARTALLARI PERTEVNİYAL LİSESİ U14E B FNL DGR
12:30 ASYA KARTALLARI POTANIN KARTALLARI U11E C 4.GR
14:00 TİTAN AKADEMİ FMV ERENKÖY IŞIK B U16E B KL EGR
15:30 GENÇ PAŞABAHÇE İSTANBUL DSİ A U14K A
14.01.2019 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK FMV ERENKÖY IŞIK B U14E B FNL DGR
18:30 BORUSAN OTOMOTİV FENERBAHÇE B U14E B FNL AGR
20:00 BORUSAN OTOMOTİV TEŞVİKİYE AKADEMİ U18E B FNL BGR
14.01.2019 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEST ANADOLU EFES B U14E B FNL BGR
18:30 ANADOLU EFES A DARÜŞŞAFAKA U16E A
20:00 AVCILAR TANYILDIZI A İSTANBUL DSİ B U14E B FNL BGR
14.01.2019 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BİZİMKENT MODA BASKETBOL ATLETİK U14E B FNL AGR
18:30 GENÇ KOLEJ BASKETBOL PARLAYAN YILDIZLAR U16E B FNL DGR
20:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK A İSTANBUL GELİŞİM A U14E B FNL DGR
14.01.2019 PAZARTESİ BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKPOLAT BEŞYILDIZ B U16E C 1.GR
18:30 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ İTO ATL U16E C 3.GR
20:00 ATAKENT GENÇLİK BÜYÜKÇEKMECE SORTİE U16E C 2.GR
14.01.2019 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KAAN ATAŞEHİR FMV IŞIKSPOR U18E A
18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A İBB A U16E A
20:00 ARMADA AÇI GENÇLİK A U16E B FNL CGR
14.01.2019 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PENDİK BELEDİYESİ KIZILTOPRAK U18E B FNL AGR
18:30 AKADEMİ İSTANBUL B ATLETİK BAHÇEŞEHİR U16E B FNL DGR
20:00 FENERBAHÇE B AKADEMİ İSTANBUL A U16E B FNL CGR
15.01.2019 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İBB B BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B U16E B FNL CGR
18:30 BEŞİKTAŞ ALLSTARS İSTANBUL U16K A
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ PAMUKSPOR U16E B FNL BGR
15.01.2019 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. CSKA HALİÇ İSTANBUL U16E B FNL AGR
18:30 UPS PENDİK BELEDİYESİ U16E B FNL BGR
20:00 BASKETS B BALKAN YEŞİLBAĞLAR U14E B FNL AGR
15.01.2019 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEŞİLYURT SPOR FABRİKASI U16E C 2.GR
18:30 PERTEVNİYAL LİSESİ TİTAN AKADEMİ U18E B FNL AGR
20:00 BORUSAN OTOMOTİV BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. U16E B FNL BGR
15.01.2019 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GİRİŞİM A ANADOLU EFES B U16E B FNL DGR
19:00 FMV ERENKÖY IŞIK A TEŞVİKİYE A U16E B FNL AGR
20:30 FENERBAHÇE GALATASARAY U18K A
15.01.2019 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEV ATAŞEHİR DARÜŞŞAFAKA B U14E B FNL BGR
18:30 İSTANBUL DSİ B İSTBOL U16E B FNL CGR
20:00 İSTANBUL TİCARET ODASI İSTANBUL DSİ U18E A
15.01.2019 SALI TAHA AKGÜL S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SUADİYE BASKETBOL DİNAMO U16E B KL DGR
18:30 DOĞA KOLEJİ KAAN U18E B FNL BGR
20:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ İSTANBUL KARŞIYAKA U18E B KL CGR
16.01.2019 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEŞVİKİYE OLİMPOS U12E B 3.GR
18:30 TEŞVİKİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B U14E B FNL BGR
20:00 TEŞVİKİYE GALATASARAY U18E A
16.01.2019 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES TÜRK TELEKOM BGL
19:00 ANADOLU EFES FENERBAHÇE U18E A
20:30 GALATASARAY İSTANBUL DSİ U16K A
16.01.2019 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GELECEK NESİL EMLAK KONUT U14E B FNL CGR
18:30 İSTANBUL GELİŞİM A TENİS ESKRİM DAĞCILIK U14E B FNL DGR
20:00 PERTEVNİYAL LİSESİ GÖKBURGAZ GENÇLİK A U14E B FNL DGR
16.01.2019 ÇARŞAMBA BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FLORYA ELİT BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. U18E B FNL AGR
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ EMLAK KONUT U16K A
20:00 İSTBOL A BORUSAN OTOMOTİV U14E B FNL AGR
16.01.2019 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ A ANKA BASKETBOL AKD A U16E A
18:30 İSTANBUL DSİ B BEST U14E B FNL BGR
20:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR BEŞİKTAŞ B U16E B FNL AGR
16.01.2019 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA DARÜŞŞAFAKA U16E A
18:30 SUADİYE BASKETBOL AÇI GENÇLİK U14E B FNL DGR
20:00 FENERBAHÇE GENÇ PAŞABAHÇE U16K A
17.01.2019 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT İSTANBUL DSİ U18K A
18:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U18K A
20:00 FMV IŞIKSPOR DEĞİŞİM A U16E B FNL AGR
17.01.2019 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY BAYRAMPAŞA SANCAK U18K A
18:30 DOSTLUKSPOR FENERBAHÇE U18K A
20:00 TEŞVİKİYE A AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. U16E B FNL AGR
17.01.2019 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK A İBB B U16E B FNL CGR
18:30 MODA BASKETBOL ATLETİK AKADEMİ İSTANBUL B U16E B FNL DGR
20:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. UPS U16E B FNL BGR
17.01.2019 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTÜ İBB U18E A
18:30 PARLAYAN YILDIZLAR TEŞVİKİYE B U16E B FNL DGR
20:00 İSTANBUL TİCARET ODASI TEŞVİKİYE AKADEMİ U14E A
17.01.2019 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PAMUKSPOR KAAN ATAŞEHİR U16E B FNL BGR
18:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR BİZİMKENT U14E B FNL AGR
20:00 PENDİK BELEDİYESİ ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U16E B FNL BGR
17.01.2019 PERŞEMBE TAHA AKGÜL S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 Z10 SPORTS ALBEDO BASKETBOL U16E B KL EGR
18:30 BEYLERBEYİ YILDIRIMSPOR GENÇLİK U18E B FNL DGR
20:00 ASYA KARTALLARI MVP U18E B FNL DGR
18.01.2019 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ A FMV ERENKÖY IŞIK A U14E A
18:30 İBB DARÜŞŞAFAKA A U14E A
20:00 DARÜŞŞAFAKA B TEŞVİKİYE U14E B FNL BGR
18.01.2019 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY A İSTANBUL DSİ A U14E A
18:30 ANADOLU EFES A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A U14E A
20:00 ANADOLU EFES B GENÇ KOLEJ BASKETBOL U16E B FNL DGR
18.01.2019 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAGÜL BASKETBOL HAZNEDAR DORUK U16E C 2.GR
18:30 İSTBOL FENERBAHÇE B U16E B FNL CGR
20:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR GİRİŞİM A U16E B FNL DGR
18.01.2019 CUMA BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASKETS ORİON U16E B KL BGR
18:30 ELİT ATLETİK BEŞYILDIZ U16E B KL BGR
20:00 ÇATALCA BASKETBOL BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK U14E C 3.GR
18.01.2019 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL A ARMADA U16E B FNL CGR
18:30 UNİBASKET BORUSAN OTOMOTİV U16E B FNL BGR
20:00 FENERBAHÇE A PAMUKSPOR U14E A