İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Sonuçları (26.04.2018)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 26 Nisan Perşembe günü oynanan karşılaşmalarla devam etti.

GÜNÜN SONUÇLARI

26.04.2018 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GELECEK NESİL: 68 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR: 31 U14E A FNL 2.GR AVR
19:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ: 75 BİZİMKENT: 80 U14E A FNL 2.GR AVR
20:30 YEŞİLYURT: 67 BAKIRKÖY ASLAN: 46 U16E A KL 1.GR AVR
26.04.2018 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 KUTUP YILDIZI: 73 AÇI GENÇLİK: 21 U12K A YF
19:00 PERTEVNİYAL LİSESİ: 59 BASK: 63 U14E A FNL 2.GR AVR
20:30 ALTINELLER: 79 DEV ADAMLAR: 63 U15E A KL 2.GR AVR
26.04.2018 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR: 70 ENKA: 34 U18E A KL 2.GR AVR
İPTAL RUMELİ KUPRİVA İSTANBUL SMAÇ U14E A KL 1.GR AVR
20:30 AVRUPA KARŞIYAKA: 58 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE: 64 U18E A KL 4.GR AVR
26.04.2018 PERŞEMBE BEYLİKDÜZÜ S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 D.İ. BÜYÜKÇEKMECE: 33 MİMAR SİNAN KOLEJİ: 35 U11E A+
19:00 D.İ. BÜYÜKÇEKMECE: 36 AVCILAR TANYILDIZI: 53 U14E A+ KL 1.GR
20:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD: 56 CENNET: 54 U16E A KL 2.GR AVR
26.04.2018 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU: 55 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER: 60 U16E A KL 2.GR AVR
19:00 ELİT ATLETİK: 63 ÇATALCA BASKETBOL: 36 U15E A FNL 1.GR AVR
20:30 İSTANBUL VARDAR: ALTINOVA: U15E A KL 2.GR AVR
26.04.2018 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FENERBAHÇE: 51 GALATASARAY: 38 U12K A YF
19:00 İSTANBUL TİCARET ODASI: 56 FMV IŞIKSPOR: 38 U11E AA
20:30 İSTANBUL TİCARET ODASI: 80 İSTANBULSPOR: 87 U15E AA PO 1.TUR
26.04.2018 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FESA: 45 DEV ATAŞEHİR: 59 U11E A+
19:00 FESA: 35 FMV ERENKÖY IŞIK: 65 U13E A+ FNL GR ASYA
20:30 DİNAMO ŞİŞLİ BE A FNL GR
26.04.2018 PERŞEMBE TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MAVİ BİRLİK: ALLSTARS İSTANBUL: U15E A KL 3.GR ASYA
19:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL: SANCAKTEPE İSTANBUL: U14E A PO 1.TUR ASYA
20:30 KURTKÖY YILDIZLAR: KAĞITHANE HÜSEYİN ALP: BE A KL GR
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...