İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Sonuçları (24.02.2018)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 24 Şubat 2018 Cumartesi günü oynanan karşılaşmalarla devam etti.

GÜNÜN SONUÇLARI

24.02.2018 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE: 77 BASKETS: 54 U16E A+ FNL 2.GR
11:30 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE: 31 KARTAL GENÇLİK: 30 U11E A+
13:00 PERTEVNİYAL: 67 İSTANBULSPOR: 72 U16E A+ FNL 1.GR
17:30 BEŞİKTAŞ: 54 AÇI GENÇLİK: 55 U12K A
19:00 BEŞİKTAŞ: 66 GALATASARAY: 68 U16K A FNL GR
SK: ERSİN ÇELİK
24.02.2018 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 YEŞİLYURT: 42 PARLAYAN YILDIZLAR: 60 U15E A+ FNL 1.GR
SK: BEKLAN BESİN ÖZGENÇ
24.02.2018 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 KUTUP YILDIZI: 50 İSTANBUL KAYAŞEHİR: 29 U11K A
11:30 İSTANBUL ANKA: 53 AÇI GENÇLİK: 44 U12E A+ FNL GR AVR
16:00 SEKBANLAR: 28 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER: 33 U12E A AGR
17:30 YILDIRIMSPOR GENÇLİK: 45 AVRUPA KARŞIYAKA: 25 U12E A AGR
19:00 İSTANBUL BASKET: 45 PERTEVNİYAL LİSESİ: 48 U12E A AGR
SK: 1-2 NEJDET SERÇEK / 3-5 BAKİ GÜNER
24.02.2018 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 MİMAR SİNAN KOLEJİ: 43 İBB: 37 U11E A+
11:30 İSTBOL: 43 BİZİMKENT: 77 U16E A+ FNL 1.GR
13:00 DOSTLUKSPOR: 64 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ: 49 U18K A KL GR
14:30 GALATASARAY: 65 AYKA: 25 U12K A
16:00 AYKA SİSTEM GENÇLİK U12E A BGR
17:30 ATAKENT GENÇLİK YILDIRIM BOSNA U12E A BGR
19:00 İSTANBUL PANTERLERİ BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U12E A BGR
SK: FİKRET AYGÜN
24.02.2018 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ: 48 ALTINOVA: 27 U18K A KL GR
17:30 KIZILTOPRAK: 42 MVP: 62 U12E A DGR
19:00 FMV ERENKÖY IŞIK: 61 BEŞİKTAŞ: 64 U12E AA
SK: ERSUN AKVURAN
24.02.2018 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 SANCAKTEPE İSTANBUL: 37 ATAŞEHİR YILDIZLARI: 20 U12E A CGR
18:00 İSTANBUL ATA ÇENGELKÖY BASKETBOL U12E A CGR
19:30 KURTKÖY YILDIZLAR GİRİŞİM U12E A CGR
SK: ERDOĞAN ACIR
24.02.2018 CUMARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 HAYDARPAŞA LİSESİ: 63 ASYA KARTALLARI: 50 U12E A+ DGR
11:30 FESA: 51 PENDİK BELEDİYESİ: 43 U16E A+ FNL 1.GR
13:00 FESA: 30 AKADEMİ İSTANBUL: 50 U11E A+
14:30 FESA: 50 AKADEMİ İSTANBUL: 48 U12E A+ DGR
16:00 BOĞAZİÇİ: 28 PAMUKSPOR: 62 U12E A CGR
17:30 MODA: 42 DİNAMO: 47 U12E A CGR
19:00 ALLSTARS İSTANBUL DEV ATAŞEHİR U12E A+ DGR
SK: GÖKHAN ANGIN
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...