İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Sonuçları (17.12.2017)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 17 Aralık Pazar günü oynanan karşılaşmalarla devam etti.

GÜNÜN PROGRAMI

17.12.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BEŞİKTAŞ: 32 AÇI GENÇLİK: 53 U11E AA
11:30 TRUVA GENÇLİK: 59 MİMAROBA: 56 U18E A BGR
13:00 BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU: 64 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER: 60 U16E A DGR
14:30 AVRUPA KARŞIYAKA: 66 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER: 22 U13E A CGR
16:00 YENİLEVENT BASKETBOL: 15 ŞEFKATGÜCÜ: 35 U11E A AGR
17:30 İSTANBUL BASKET: 43 TİTAN AKADEMİ: 40 U11E A+
19:00 BAHÇELİEVLER YILDIZLAR: 0 YEF: 20 U16E A DGR
SK: ALPER SEYREK
17.12.2017 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YILDIRIM SPOR GENÇLİK: 70 İTÜ GVO AYAZAGA: 55 U16E A AGR
11:30 YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ: 25 DİNAMO: 58 U18K A KL GR
13:00 PERTEVNİYAL: 66 GENÇ İSTANBULGÜCÜ: 37 U18K A KL GR
14:30 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK: 30 DOSTLUKSPOR: 59 U18K A KL GR
16:00 KUTUP YILDIZI: 34 DOSTLUKSPOR: 48 U13E A CGR
SK: BEKLAM BESİM ÖZGENÇ
17.12.2017 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BEŞYILDIZ: 66 MEGABASKET: 61 U13E A AGR
11:30 İSTANBUL PANTERLERİ: 60 BEŞYILDIZ: 48 U16E A DGR
13:00 SİSTEM GENÇLİK: 33 İSTANBUL PANTERLERİ: 30 U12E A BGR
14:30 BASKETS: 61 AVCILAR TANYILDIZI: 33 U12E A+ BGR
16:00 AVCILAR TANYILDIZI: 57 ELİT ATLETİK: 52 U14E A+ AGR
17:30 MODA BASKETBOL ATLETİK: 77 İSTANBUL KAYAŞEHİR: 29 U13E A BGR
19:00 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ CENNET U16E A AGR
SK: FİKRET AYGÜN
17.12.2017 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 PARLAYAN YILDIZLAR: 47 AKADEMİ İSTANBUL: 53 U12E A+ DGR
13:00 SUADİYE BASKETBOL: 31 DARÜŞŞAFAKA: 61 U12E AA
16:30
18:30 FESA: 41 HAYDARPAŞA LİSESİ: 40 U12E A+ DGR
20:00 TAKIM YILDIZLARI MVP U12E A DGR
SK: GÖKHAN ANGIN
17.12.2017 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 ÇENGELKÖY BASKETBOL KURTKÖY YILDIZLAR U12E A CGR
18:00 BEYKOZ GENÇLİK ALLSTARS İSTANBUL U12E A+ DGR
19:30 PENDİK YEDİTEPE ARMADA U12E A DGR
SK: ERDOĞAN ACIR
17.12.2017 PAZAR
  YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 EKARE: 34 FENERBAHÇE KOLEJİ: 36 U13E A DGR
12:45 POTANIN KARTALLARI: 37 PENDİK BELEDİYESİ: 25 U13E A DGR
14:15 SANCAKTEPE İSTANBUL: 38 POTANIN KARTALLARI: 36 U11E A DGR
SK: ORHAN TAGA
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...