Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Sonuçları (07.01.2018)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 7 Ocak 2017 Pazar günü oynanan karşılaşmalarla devam etti.

GÜNÜN SONUÇLARI

07.01.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTBOL: 37 AÇI GENÇLİK: 40 U12E A+ AGR
11:30 FENERBAHÇE KOLEJİ: 42 HAYDARPAŞA LİSESİ: 48 U13E A DGR
13:00 PENDİK YEDİTEPE: 52 ATAŞEHİR GENÇLİK: 27 U14E A EGR
14:30 İSTANBUL BASKET: 20 İTÜ GVO AYAZAĞA: 0 U12E A AGR
16:00 İSTANBUL ANKA: 43 GALATASARAY: 47 U12K A
17:30 BEŞİKTAŞ: 48 FENERBAHÇE: 68 U11K A
19:00 KASIMPAŞA: 35 FYL: 51 U15E A BGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
07.01.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 PERTEVNİYAL: 81 EGE MAVİSİ: 16 U16K A KL GR
11:00 KUTUP YILDIZI: 74 SİSTEM GENÇLİK: 11 U12K A
12:30 ALLSTARS İSTANBUL: 45 ARMADA: 47 U14E A DGR
14:00 DOSTLUKSPOR: 76 ALLSTARS İSTANBUL: 64 U18K A KL GR
15:30 AYKA: 28 İSTANBUL PANTERLERİ: 41 U12E A BGR
17:00 PERTEVNİYAL LİSESİ: 55 AVRUPA KARŞIYAKA: 25 U12E A AGR
18:30 UPS: 46 AVRUPA KARŞIYAKA: 34 U15E A AGR
20:00 İSTANBUL VARDAR: 55 ROTARY 100.YIL AND. LİS.: 65 U15E A AGR
SK: ERSİN ÇELİK
07.01.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ŞEFKATGÜCÜ BEŞYILDIZ U13E A AGR
11:30 ELİT ATLETİK: 58 BEST: 40 U15E A AGR
13:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL ALTINELLER U15E A AGR
14:30 BİZİMKENT RUMELİ KUPRİVA U14E A BGR
16:00 EMLAK KONUT: 32 TRUVA GENÇLİK: 51 U13E A BGR
17:30 YILDIRIMSPOR GENÇLİK MODA BASKETBOL ATLETİK U13E A BGR
19:00 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. ATAKENT GENÇLİK U12E A BGR
SK: FİKRET AYGÜN
07.01.2018 Pazar CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANVİT BGL
15:00 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ HATAY BŞB. KBSL
17:00 PAMUKSPOR: 42 FMV ERENKÖY IŞIK: 51 U11E AA
18:30 PARLAYAN YILDIZLAR: 38 FESA: 51 U11E A+
20:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ: 44 DİNAMO: 64 U18K A KL GR
07.01.2018 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 TEKYILDIZ: 34 KURTKÖY YILDIZLAR: 53 U11E A DGR
18:00 KURTKÖY YILDIZLAR: 20 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL: 0 U16K A KL GR
19:30 GENÇ PAŞABAHÇE: 54 İSTANBUL KAYAŞEHİR: 26 U16K A KL GR
SK: ALİ BOZOĞLU
07.01.2018 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 İSTANBUL MARMARA: 54 KIZILTOPRAK: 78 U16E AA KL GR
15:00 FENERBAHÇE: 20 BOSNA BASKET: 0 U18K A FNL GR
16:30 İDEALTEPE: 45 POTANIN KARTALLARI: 25 U12E A DGR
18:00 TAKIM YILDIZLARI: 24 KÜÇÜKYALI GELİŞİM: 22 U11E A DGR
19:30 ATAŞEHİR KARTALLARI: 41 BOĞAZİÇİ: 48 U11E A DGR
SK: GÖKHAN ANGIN

Görüşlerinizi Paylaşın

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler