İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Sonuçları (03.02.2018)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 03 Şubat 2018 Cumartesi günü oynanan karşılaşmalarla devam etti.

GÜNÜN SONUÇLARI

03.02.2018 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 DARÜŞŞAFAKA: 58 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT.: 48 U11E AA
11:30 YILDIRIM BOSNA: 43 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT.: 53 U12E A BGR
13:00 KUTUP YILDIZI: 38 GALATASARAY: 41 U11K A
17:30 BEŞYILDIZ: 66 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR: 71 U18E A+ KL 2.GR
19:00 D.İ. BÜYÜKÇEKMECE: 76 SUADİYE BASKETBOL: 75 U16E A+ FNL 2.GR
SK: ERSİN ÇELİK
03.02.2018 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAĞCILAR GÖZTEPE: 16 FENERBAHÇE: 78 U12K A
03.02.2018 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER: 26 GELECEK NESİL: 59 U13E A CGR
11:30 BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU: 53 İSTANBUL PANTERLERİ: 49 U16E A DGR
13:00 BAKIRKÖY BASKET: 113 KURTULUŞ: 30 U18E A AGR
14:30 ŞEFKATGÜCÜ: 17 YILDIRIMSPOR GENÇLİK: 55 U12E A AGR
16:00 YILDIRIMSPOR GENÇLİK: 20 CENNET: 0 U16E A AGR
17:30 MODA BASKETBOL ATLETİK: 55 BEST: 52 U16E A CGR
SK: BAKİ GÜNER
03.02.2018 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AYKA: 23 SEKBANLAR: 24 U11E A KL GR
11:30 AYKA: 20 SİSTEM GENÇLİK: 0 U12K A
13:00 AVRUPA KARŞIYAKA: 25 ROTARY 100.YIL AND. LİS.: 65 U12E A AGR
14:30 AVRUPA KARŞIYAKA: 57 İSTANBUL ESENYURT SALON S.: 46 U16E A+ KL 1.GR
16:00 TRUVA GENÇLİK: 41 RUMELİ KUPRİVA: 48 U16E A+ KL 2.GR
17:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL: 44 PERTEVNİYAL LİSESİ: 93 U16E A+ KL 2.GR
19:00 BAHÇELİEVLER BASKETBOL: 20 İSTANBUL SMAÇ: 0 U14E A CGR
SK: FİKRET AYGÜN
03.02.2018 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 FMV ERENKÖY IŞIK: 59 GALATASARAY: 16 U11E AA
13:00 UNİBASKET: 52 FMV IŞIKSPOR: 50 U15E AA KL GR
14:30 UNİBASKET: 40 GENÇ PAŞABAHÇE: 58 U13E A EGR
16:00 TEKYILDIZ: 41 UNİBASKET: 76 U18E A GGR
17:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI: 49 TEKYILDIZ: 34 U13E A FGR
19:00 PENDİK YEDİTEPE: 44 ÜSKÜDAR BASKETBOL: 61 U14E A EGR
SK: ERKAN YURTAY
03.02.2018 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
İPTAL KÜÇÜKYALI GELİŞİM ATAŞEHİR KARTALLARI U11E A DGR
18:00 PAMUKSPOR: 63 İSTANBUL ATA: 43 U12E A CGR
19:30 MALTEPE DOĞUŞ: 35 PAMUKSPOR: 59 U16E A FGR
SK: GÖKHAN ANGIN
03.02.2018 CUMARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR: 57 ARMADA: 41 U16E A+ KL 3.GR
12:30 ARMADA: 20 SANCAKTEPE İSTANBUL: 0 U14E A DGR
14:00 ARMADA: 33 TAKIM YILDIZLARI: 46 U12E A DGR
18:00 BAYRAKTAR PENDİK: 46 Z10 SPORTS: 55 U15E A FGR
19:30 MALTEPE YILDIZ: 56 MAVİ BİRLİK: 24 U16E A HGR
SK: ERDOĞAN ACIR
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...