Genç Basketbolcu Havalimanında Yaşam Mücadelesi Veriyor

Mehmet Şanlı, yaşadığı psikolojik rahatsızlık ve ailesinden alamadığı destek sebebiyle 1 buçuk aydır İstanbul’da havalimanında yaşıyor.

2013 yılında 3 sezon boyunca Fenerbahçe Ülker altyapısında oynayan 1995 doğumlu Mehmet Şanlı daha sonra sarı lacivertli takımla karşılıklı olarak yollarını ayırdı. Sakarya’da düzenlenen ve Fenerbahçe Ülker‘in 2. Bitirdiği Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası‘nda 9.5 sayı-12.2 ribaund ortalamalarıyla dikkat çekti. Ayrılık sonrası Beşiktaş Integral Forex forması giyen Mehmet Şanlı daha sonra sırasıyla İBB, İTÜ, Final Gençlik ve Muğla Ormanspor formaları giymişti.

YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR

Bu gelen başarılardan bir süre sonra hayatı birden alt üst olan genç oyuncu, ailesinden destek alamaması bir yandan da yaşadığı rahatsızlık sebebiyle zor günler geçiriyor. Babasının da kendisine ilgi göstermemesi nedeniyle hayatı birden kararmaya başladı. Son bir umut olarak Almanya’ya kaçmaya çalışan Şanlı, kaçak yolculuk sırasında yakalanıp deport edildi.

Genç oyuncunun yaşadığı bu talihsiz olaylar sonucunda rahatsızlığı artmaya başlayınca iyice hayattan kopmaya başladı. Şu an genç oyuncu 1 buçuk aydır İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaşam mücadelesi veriyor. Konuyla ilgili yetkililerin en kısa sürede ilgilenip Şanlı’yı bu güç durumdan kurtarması bekleniyor

Kaynak: sonsayfa.com.tr

altyapibasket notu – DÜZELTME:  Sevgili Mehmet Şanlı kardeşimizin yaşadığı sıkıntılar ile ilgili olarak kendisinin tedavi altına alındığı ve durumu ile ilgili net bir teşhisin konulmadığı bilgisini aldık. Bu nedenle haberde geçen hastalık ismi ile ilgili bölümler çıkarılmıştır. Zor günler geçiren genç arkadaşımızın bir an önce sağlığına kavuştuğunun haberlerini sizlere aktarmayı ümit ediyor, kendisine tekrardan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...