Fenerbahçe Doğuş Altyapı Günü 3’de 3 İle Kapadı

İstanbul U14 Küçük Kızlar A Ligi Final Grubu müsabakasında Fenerbahçe ile İstanbul DSİ karşı karşıya geldi.

15 Şubat Perşembe günü Yakacık Spor Salonu’nda oynanan müsabakadan 70-14’lük skorla galip ayrılan Fenerbahçe final grubunda ikinci maçında ilk galibiyetini alırken, İstanbul DSİ ise oynadığı ilk maçta parkeden istediği skoru çıkaramadı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL U14K A LİGİ FİNAL GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

 

İstanbul U13 Küçük Erkekler AA Ligi B Grubu’nun altıncı haftası mücadelesi Fenerbahçe ile İstanbul DSİ’yi karşı karşıya getirdi.

15 Şubat Perşembe günü Caferağa Spor Salonu’nun ev sahipliği yaptığı zorlu maçı 58-55’lik skorla kazanan Fenerbahçe grupta altıncı maçında da mağlubiyet yüzü görmezken, İstanbul DSİ ise sezonun altıncı maçında da galibiyet sevinci yaşayamadı.

Fenerbahçe son maçında İTO’yu 71-51’lik skorla mağlup ederken, İstanbul DSİ ise İTO karşısında 46-40’lık skorla maçı kaybetmişti.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL U13E AA LİGİ B GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

 

İstanbul U16 Genç Kızlar A Ligi Final Grubu müsabakasında Fenerbahçe ile İstanbul DSİ karşı karşıya geldi.

15 Şubat Perşembe günü Yakacık Spor Salonu’nda oynanan mücadelede rakibine 20-53’lük üstünlük kuran Fenerbahçe onuncu maçında sekizinci galibiyetini alırken, İstanbul DSİ ise dokuzuncu maçında sekizinci mağlubiyetine engel olamadı.

Fenerbahçe son maçında Teşvikiye’yi 71-17’lik skorla mağlup ederken, İstanbul DSİ ise son maçında Teşvikiye Akademi’yi 38-32’lik skorla geçmişti.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL U16K A LİGİ FİNAL GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...