Altyapı Şampiyonaları Just Live Basketball Uygulamasında

Just Live Basketball dünya çapında bir çok üst ve altyapı basketbol organizasyonun maç ve oyuncu bazında istatistiklerini canlı olarak takip etmenize yarayan mobil bir uygulamadır. Her kıtadan lig ve organizasyon bazında verileri basketbol severlerle paylaşmak için tasarlanmıştır.

Android (Samsung, LG, Huwaie vs.) ve iOS (iPhone, iPad) telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

ALTYAPI MAÇLARI BU UYGULAMADA

FIBA’nın düzenlediği altyapı şampiyonlarının yanı sıra Türkiye Şampiyonları, Adidas Next Generetion Cup, European Youth Basketball League, ABA League Junior vb. gibi bir çok üst düzey organizasyonun ve ülkelerin altyapı maçlarına ulaşmanız mümkündür. Ayrıca geniş veritabanı sayesinde oyuncuların yurtiçi ve yurtdışı maç istatistiklerinin PDF formatında çıktılarını sakayabilme ve oyuncuların genel istatistik verilerine ulaşabilme gibi özellikleri de sahiptir.

Android telefonlara indirmek için Google Play’den, iPhone – iPad gibi iOS cihazlara yüklemek için Apple Store’dan JUST LIVE BASKETBALL şeklinde aratarak ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Daha fazla detay için www.justlivebasketball.com adresini ziyaret edebilir, aşağıdaki ekran görüntülerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Android cihazlar için direk adres;
play.google.com/store/apps/details?id=com.sizebiz.just.live.basketball

iOS cihazlar için direk adres;
itunes.apple.com/tr/app/just-live-basketball/id1097400850?l=tr&mt=8

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...