Gençler Anadolu Şampiyonalarında heyecan başlıyor

TBF Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen 2015-2016 Sezonu Genç (Erkek – Kız) Anadolu Şampiyonaları fikstürü belli oldu.

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen 2015-2016 Sezonu Genç (Erkek – Kız) Anadolu Şampiyonaları düzenlenen teknik toplantılarla başladı. Düzenlenen teknik toplantılarda takımların temsilcilerinin katılımıyla fikstür ve müsabaka takvimi belirlendi.

Genç Erkekler Anadolu Şampiyonası’na Konya, Genç Kızlar Anadolu Şampiyonası’na ise Samsun ev sahipliği yapacak.

GENÇ ERKEKLER ANADOLU ŞAMPİYONASI A GRUBU
[league_table id=”29075″ title=”” number=”4″ columns=”pld,w,l,hkmen,pf,pa,pd,in_pd,in_pts,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]
GENÇ ERKEKLER ANADOLU ŞAMPİYONASI B GRUBU 
[league_table id=”29079″ title=”” number=”4″ columns=”pld,w,l,hkmen,pf,pa,pd,in_pd,in_pts,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

GENÇ ERKEKLER ANADOLU ŞAMPİYONASI GRUP MAÇLARI FİKSTÜRÜ

TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI
5 Nisan 16  10.00 Zonguldak Ereğli Demir Çelik S.K. Tarsus Amerikan Koleji
12:00 Diyarbakır Selahattin Eyyubi Üniversitesi S.K. Trabzonspor B.K.
14:00 Sakarya Büyükşehir Belediye S.K. Manisa Akhisar Belediye S.K.
16:00 Muğla Orman S.K. Banvit Basketbol S.K.
6 Nisan 16  10.00 Trabzonspor B.K. SAKARYA B.Ş.B. S.K.
12:00 Tarsus Amerikan Koleji Muğla Orman S.K.
14:00 Manisa Akhisar Belediye S.K. Diyarbakır Selahattin Eyyubi Üniversitesi S.K.
16:00 Banvit Basketbol S.K. Zonguldak Ereğli Demir Çelik S.K.
7 Nisan 16  10.00 Tarsus Amerikan Koleji Banvit Basketbol S.K.
12:00 Trabzonspor B.K. Manisa Akhisar Belediye S.K.
14:00 Muğla Orman S.K. Zonguldak Ereğli Demir Çelik S.K.
16:00 Sakarya Büyükşehir Belediye S.K. Diyarbakır Selahattin Eyyubi Üniversitesi S.K.

GENÇ KIZLAR ANADOLU ŞAMPİYONASI A GRUBU 

[league_table id=”29082″ title=”” number=”4″ columns=”pld,w,l,hkmen,pf,pa,pd,in_pd,in_pts,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

GENÇ KIZLAR ANADOLU ŞAMPİYONASI B GRUBU 

[league_table id=”29084″ title=”” number=”4″ columns=”pld,w,l,hkmen,pf,pa,pd,in_pd,in_pts,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

GENÇ KIZLAR ANADOLU ŞAMPİYONASI GRUP MAÇLARI FİKSTÜRÜ

TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI
5 Nisan 16 12:00 Mersin Toroslar Belediye S.K Karadeniz Ereğli Belediye S.K.
14:00 Samsun Canik Belediye S.K. Antalya Polis Gücü S.K.
16:00 Çanakkale Ümmühan Hatun S.K. Ordu Egas Açı Lisesi S.K.
18:00 Van Tuşba SYDV S.K Nevşehir G.H.S.İ.M. S.K.
6 Nisan 16 12:00 Antalya Polis Gücü S.K. Van Tuşba SYDV S.K
14:00 Karadeniz Ereğli Belediye S.K. Çanakkale Ümmühan Hatun S.K.
16:00 Nevşehir G.H.S.İ.M. S.K. Samsun Canik Belediye S.K.
18:00 Ordu Egas Açı Lisesi S.K. Mersin Toroslar Belediye S.K
7 Nisan 16 12:00 Karadeniz Ereğli Belediye S.K. Ordu Egas Açı Lisesi S.K.
14:00 Antalya Polis Gücü S.K. Nevşehir G.H.S.İ.M. S.K.
16:00 Çanakkale Ümmühan Hatun S.K. Mersin Toroslar Belediye S.K
18:00 Van Tuşba SYDV S.K Samsun Canik Belediye S.K.
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...