Genç (Erkek – Kız) Bölge Şampiyonaları’nda 3. Günün Ardından

TBF Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen 2015-2016 Sezonu Genç (Erkek – Kız) Bölge Şampiyonaları’nda üçüncü gün müsabakaları sona erdi.

3. günün ardından Genç Kızlarda 3 bölgede Bölge Şampiyonu olup Anadolu Şampiyonası’na katılma hakkı kazanan takımlar belli oldu

Kırıkkale’de düzenlenen Merkez Kuzey Grubu Bölge Şampiyonası’nda; Karadeniz Ereğli Belediyesi S.K, Erzurum’ da düzenlenen Kuzeydoğu Grubu Bölge Şampiyonası’nda; Ordu Egas Açı Lisesi S.K ve Elazığ’da düzenlenen Güneydoğu Grubu Bölge Şampiyonası’nda; Van Tuşba SYDV G.S.K. şampiyon oldu.

 GENÇ ERKEKLER BÖLGE ŞAMPİYONLARINDA ALINAN SONUÇLAR VE PROGRAM

MARMARA GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
SAKARYA 15 Mart 16 10:00 Çanakkale Türk Telekom S.K. Düzce Belediye S.K. 67-61  
12:00 Balıkesir Karesi S.K. Sakarya B.Ş.B. S.K. 52-79
14:00 Kırklareli Belediye S.K. Kocaeli Basket S.K 88-64
16:00 Bilecik Belediye S.K. Tekirdağ Tredaş S.K. 37-109
16 Mart 16 09:00 Edirne Oluşum G.S.K Çanakkale Türk Telekom S.K. 42-80
11:00 Sakarya B.Ş.B. S.K. Düzce Belediye S.K. 62-48
13:00 Yalova Belelediye G.S.K Kırklareli Belediye S.K. 60-67
15:00 Tekirdağ Tredaş S.K. Kocaeli Basket S.K 92-56
17:00 Edirne Oluşum G.S.K Balıkesir Karesi S.K. 64-68
19:00 Çanakkale Türk Telekom S.K. Sakarya B.Ş.B. S.K. 75-83
17 Mart 16 09:00 Yalova Belelediye G.S.K Bilecik Belediye S.K. 72-42
11:00 Tekirdağ Tredaş S.K. Kırklareli Belediye S.K. 66-51
13:00 Edirne Oluşum G.S.K Sakarya B.Ş.B. S.K. 45-102
15:00 Düzce Belediye S.K. Balıkesir Karesi S.K. 58-69
17:00 Yalova Belelediye G.S.K Tekirdağ Tredaş S.K. 68-79
19:00 Bilecik Belediye S.K. Kocaeli Basket S.K 59-73
18 Mart 16 09:00 Edirne Oluşum G.S.K Düzce Belediye S.K.  
11:00 Çanakkale Türk Telekom S.K. Balıkesir Karesi S.K.  
13:00 Yalova Belelediye G.S.K Kocaeli Basket S.K  
15:00 Kırklareli Belediye S.K. Bilecik Belediye S.K.  
19 Mart 16 11:00 A1 B1  
             
EGE GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
MUĞLA 15 Mart 16 10:00 Aydın Özel Kavak A.L. G.S.K. Uşak Sportif S.K. 70-94  
12:00 Isparta Bölge S.K. Muğla Ormanspor S.K. 50-101
14:00 Antalya Asad G.S.K. Manisa Salihli Belediye S.K. 79-66
16:00 Afyon Belediye S.K. Burdur Gençlik S.K. 88-34
16 Mart 16 10:00 Denizli Yüksek Çıta Ok. Sanat S.K. Aydın Özel Kavak A.L. G.S.K. 56-66
12:00 Muğla Ormanspor S.K. Uşak Sportif S.K. 73-72
14:00 Kütahya Gençlik Merkezi S.K. Antalya Asad G.S.K. 43-81
16:00 Burdur Gençlik S.K. Manisa Salihli Belediye S.K. 30-83
18:00 Denizli Yüksek Çıta Ok. Sanat S.K. Isparta Bölge S.K. 58-66
20:00 Aydın Özel Kavak A.L. G.S.K. Muğla Ormanspor S.K. 63-75
17 Mart 16 10:00 Kütahya Gençlik Merkezi S.K. Afyon Belediye S.K. 88-72
12:00 Burdur Gençlik S.K. Antalya Asad Gsk 59-92
14:00 Denizli Yüksek Çıta Ok. Sanat S.K. Muğla Ormanspor S.K. 58-80
16:00 Uşak Sportif S.K. Isparta Bölge S.K. 84-48
18:00 Kütahya Gençlik Merkezi S.K. Burdur Gençlik S.K. 56-20
20:00 Afyon Belediye S.K. Manisa Salihli Belediye S.K. 28-92
18 Mart 16 10:00 Denizli Yüksek Çıta Ok. Sanat S.K. Uşak Sportif S.K.  
12:00 Aydın Özel Kavak A.L. G. S.K. Isparta Bölge S.K.  
14:00 Kütahya Gençlik Merkezi S.K. Manisa Salihli Belediye S.K.  
16:00 Antalya Asad G.S.K. Afyon Belediye S.K.  
19 Mart 16 10:00 A1 B1  
             
MERKEZ KUZEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
ESKİŞEHİR 15 Mart 16 10.00 Eskişehir Atayurt Okulları S.K. Zonguldak Ereğli Demir Çelik S.K. 72-68  
12.00 Çorum İl Özel İdare G.S.K. Kırıkkale G.S.İ.M. S.K. 62-36
14.00 Kastamonu Yol S.K. Çankırı Demir S.K. 64-82
16.00 Amasya D.S.İ.  S.K. Samsun Genç Başarı S.K. 53-121
15.00 Sinop Yıldızları S.K. Bolu Sem-Mak Abant G.S.K. 70-65
17.00 Yozgat Gençlik S.K. Karabük Marzinç Sağlık S.K. 40-82
16 Mart 16 10.00 Kastamonu Yol S.K. Amasya D.S.İ.  S.K. 78-74
12.00 Çankırı Demir S.K. Samsun Genç Başarı S.K. 60-93
14.00 Sinop Yıldızları S.K. Yozgat Gençlik S.K. 84-35
16.00 Bolu Sem-Mak Abant G.S.K. Karabük Marzinç Sağlık S.K. 87-41
15.00 Eskişehir Atayurt Okulları S.K. Çorum İl Özel İdare G.S.K. 69-40
17.00 Zonguldak Ereğli Demir Çelik S.K. Kırıkkale G.S.İ.M. S.K. 144-51
17 Mart 16 10.00 Sinop Yıldızları S.K. Karabük Marzinç Sağlık S.K. 53-39
12.00 Yozgat Gençlik S.K. Bolu Sem-Mak Abant G.S.K. 48-137
14.00 Eskişehir Atayurt Okulları S.K. Kırıkkale G.S.İ.M. S.K. 85-33
16.00 Çorum İl Özel İdare G.S.K. Zonguldak Ereğli Demir Çelik S.K. 25-96
15.00 Kastamonu Yol S.K. Samsun Genç Başarı S.K. 44-64
17.00 Amasya D.S.İ.  S.K. Çankırı Demir S.K. 42-103
18 Mart 16 10.00 Sinop Yıldızları S.K. Zonguldak Ereğli Demir Çelik S.K. X
12.00 Eskişehir Atayurt Okulları S.K. Samsun Genç Başarı S.K. Y
19 Mart 16 12.00 X GALİBİ Y GALİBİ  
             
MERKEZ GÜNEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
MERSİN 15 Mart 16 09:30 Hatay Sağlık ve Aktif  Sağlıklı Yaşam Powerlife S.K Gaziantep Zirve Üniversitesi S.K 44-69  
11:30 K.Maraş Gençlerbirliği S.K Kilis Belediye S.K. 100-37
13:30 Kayseri Melikşah Üniversitesi S.K Tarsus Amerikan Koleji S.K 62-67
15:30 Osmaniye Atabey Koleji S.K Niğde Özel Niğde Koleji S.K 54-53
16 Mart 16 10:00 Torku Konya S.K. Hatay Sağlık ve Aktif  Sağlıklı Yaşam Powerlife S.K 78-51
12:00 Kilis Belediye S.K. Gaziantep Zirve Üniversitesi S.K 72-110
14:00 Adana Çukurova Üniversitesi S.K Kayseri Melikşah Üniversitesi S.K 64-59
16:00 Niğde Özel Niğde Koleji S.K Tarsus Amerikan Koleji S.K 46-91
18:00 Torku Konya S.K. K.Maraş Gençlerbirliği S.K 60-64
20:00 Hatay Sağlık ve Aktif  Sağlıklı Yaşam Powerlife S.K Kilis Belediye S.K. 75-43
17 Mart 16 10:00 Adana Çukurova Üniversitesi S.K Osmaniye Atabey Koleji S.K 95-50
12:00 Niğde Özel Niğde Koleji S.K Kayseri Melikşah Üniversitesi S.K 67-73
14:00 Torku Konya S.K. Kilis Belediye S.K. 120-22
16:00 Gaziantep Zirve Üniversitesi S.K K.Maraş Gençlerbirliği S.K 62-63
18:00 Adana Çukurova Üniversitesi S.K Niğde Özel Niğde Koleji S.K 76-40
20:00 Osmaniye Atabey Koleji S.K Tarsus Amerikan Koleji S.K 63-82
18 Mart 16 10:00 Torku Konya S.K. Gaziantep Zirve Üniversitesi S.K  
12:00 Hatay Sağlık ve Aktif  Sağlıklı Yaşam Powerlife S.K K.Maraş Gençlerbirliği S.K  
14:00 Adana Çukurova Üniversitesi S.K Tarsus Amerikan Koleji S.K  
16:00 Kayseri Melikşah Üniversitesi S.K Osmaniye Atabey Koleji S.K  
19 Mart 16 10:00 A1 B1  
             
KUZEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
GİRESUN 15 Mart 16 12:00 Ordu Egas Otel Açı Lisesi S.K. Artvin Belediye S.K. 91-37  
14:00 Erzurum D.S.İ. S.K. Sivas Gençlik S.K. 83-72
16:00 Trabzonspor S.K. Giresun Yavuz Koleji S.K. 117-29
16 Mart 16 12:00 Iğdır Gençlik S.K. Trabzonspor S.K. 18-109
14:00 Ordu Egas Otel Açı Lisesi S.K. Erzurum D.S.İ. S.K. 71-76
16:00 Sivas Gençlik S.K. Artvin Belediye S.K. 53-31
17 Mart 16 12:00 Ordu Egas Otel Açı Lisesi S.K. Sivas Gençlik S.K. 59-65
14:00 Artvin Belediye S.K. Erzurum D.S.İ. S.K. 37-58
16:00 Iğdır Gençlik S.K. Giresun Yavuz Koleji S.K. 33-58
18 Mart 16 09:30 Erzurum D.S.İ. S.K. Trabzonspor S.K.  
             
GÜNEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
ELAZIĞ 15 Mart 16 10.00 Bitlis Gençlik S.K Van Tuşba S.K 64-80  
12.00 Diyarbakır Selahattin Eyyübi S.K Batman Petrol S.K 73-62
14.00 Elazığ Bahçelievler S.K Malatya B.Ş.B. S.K 57-70
16.00 Tunceli İl Özel İdare S.K Mardin Atletizm S.K 64-65
18.00 Bingöl Genç Yibo S.K Adıyaman Yamanlar S.K 53-33
16 Mart 16 10.00 Muş Spor 1917 Diyarbakır Selahattin Eyyübi S.K 59-102
12.00 Şanlıurfa Haliliye Belediye S.K Elazığ Bahçelievler S.K 59-67
14.00 Siirt İhtisas S.K Bingöl Genç Yibo S.K 36-66
16.00 Van Tuşba S.K Mardin Atletizm S.K 95-85
18.00 Tunceli İl Özel İdare S.K Bitlis Gençlik S.K 62-40
17 Mart 16 10:00 Şanlıurfa Haliliye Belediye S.K Malatya B.Ş.B. S.K 39-61
12:00 Siirt İhtisas S.K Adıyaman Yamanlar S.K 42-56
14:00 Bitlis Gençlik S.K Mardin Atletizm S.K 56-42
16:00 Tunceli İl Özel İdare S.K Van Tuşba S.K 66-73
18:00 Muş Spor 1917 Batman Petrol S.K  
18 Mart 16 10:00 Van Tuşba S.K Malatya B.Ş.B. S.K X
12:00 Diyarbakır Selahattin Eyyübi S.K Bingöl Genç Yibo S.K X
19 Mart 16 10:00 X GALİBİ Y GALİBİ  

 

GENÇ KIZLAR BÖLGE ŞAMPİYONLARINDA ALINAN SONUÇLAR VE PROGRAM

MARMARA GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
BALIKESİR 15 Mart 16 09:30 Kocaeli Basket S.K. Edirne Belediyesi Edirne S.K. 66-51  
11:00 Düzce Düzce Belediye S.K. Bandırma Basketbol G.S.K. 57-49
12:30 Çanakkale Ümmühan Hatun İ.Ö.O. S.K. Bursa B.Ş.B. S.K. 68-61
14:30 Sakarya Erenler H.E.M. S.K. Kırklareli Lüleburgaz Akademi S.K. 75-24
16 Mart 16 09:30 Çanakkale Ümmühan Hatun İ.Ö.O. S.K. Sakarya Erenler H.E.M. S.K. 65-43
11:00 Kırklareli Lüleburgaz Akademi S.K. Bursa B.Ş.B. S.K. 43-114
12:30 Kocaeli Basket S.K. Düzce Düzce Belediye S.K. 50-59
14:30 Bandırma Basketbol G.S.K. Edirne Belediyesi Edirne S.K. 68-36
17 Mart 16 10:00 Kocaeli Basket S.K. Bandırma Basketbol G.S.K. 48-64
12:00 Edirne Belediyesi Edirne S.K. Düzce Düzce Belediye S.K. 56-60
14:00 Çanakkale Ümmühan Hatun İ.Ö.O. S.K. Kırklareli Lüleburgaz Akademi S.K. 81-16
16:00 Bursa B.Ş.B. S.K. Sakarya Erenler H.E.M. S.K. 65-34
18 Mart 16 11:00 Çanakkale Ümmühan Hatun İ.Ö.O. S.K. Düzce Düzce Belediye S.K.  
             
EGE GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
KÜTAHYA 15 Mart 16 12:00 Antalya Polis Spor Gücü S.K. Kütahya Pınar S.K. 80-25  
14:00 Manisa Kocatürk Koleji S.K. Burdur Gölhisar Cumhuriyet İ.Ö.O.S.K. 76-46
16:00 Denizli Büyük Şehir Belediye S.K. Aydın Doğa Kültür G.S.K. 51-75
16 Mart 16 12:00 Afyonkarahisar Çimento S.K. Denizli Büyük Şehir Belediye S.K. 47-43
14:00 Antalya Polis Spor Gücü S.K. Manisa Kocatürk Koleji S.K. 67-49
16:00 Burdur Gölhisar Cumhuriyet İ.Ö.O.S.K. Kütahya Pınar S.K. 60-23
17 Mart 16 10:00 Antalya Polis Spor Gücü S.K. Burdur Gölhisar Cumhuriyet İ.Ö.O.S.K. 71-37
12:00 Kütahya Pınar S.K. Manisa Kocatürk Koleji S.K. 36-68
14:00 Afyonkarahisar Çimento S.K. Aydın Doğa Kültür G.S.K. 34-85
18 Mart 16 12:00 Antalya Polis Spor Gücü S.K. Aydın Doğa Kültür G.S.K.  
             
MERKEZ KUZEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
KIRIKKALE 15 Mart 16 10:00 Bartın Belediye S.K. Karadeniz Ereğli Belediyesi S.K. 25-78 Karadeniz Ereğli Belediyesi S.K.
12:00 Sinop Yıldızları S.K. Kırıkkale G.H.S.İ.M. S.K. 75-25
16 Mart 16 10:00 Bartın Belediye S.K. Sinop Yıldızları S.K. 27-88
12:00 Kırıkkale G.H.S.İ.M. S.K. Karadeniz Ereğli Belediyesi S.K. 20-82
17 Mart 16 10:00 Bartın Belediye S.K. Kırıkkale G.H.S.İ.M. S.K. 64-49
12:00 Karadeniz Ereğli Belediyesi S.K. Sinop Yıldızları S.K. 62-58
             
MERKEZ GÜNEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
GAZİANTEP 15 Mart 16 10:00 Nevşehir G.H.S.İ.M. S.K. Gaziantep Şehitkamil Belediye S.K. 79-68  
12:00 K.Maraş Sütçü İmam Üniveristesi S.K. Kayseri A.G.Ü. S.K. 35-56
14:00 Hatay İkem Koleji S.K. Osmaniye Askadirli S.K. 50-70
16:00 Mersin Toroslar S.K. Akşehir Selçuklu S.K. 55-58
16 Mart 16 10:00 K.Maraş Sütçü İmam Üniveristesi S.K. Osmaniye Askadirli S.K. 25-61
12:00 Hatay İkem Koleji S.K. Niğde Türk Telekom S.K. 81-61
14:00 Nevşehir G.H.S.İ.M. S.K. Mersin Toroslar S.K. 91-43
16:00 Akşehir Selçuklu S.K. Gaziantep Şehitkamil Belediye S.K. 46-71
18:00 Osmaniye Askadirli S.K. Niğde Türk Telekom S.K. 73-36
20:00 Kayseri A.G.Ü. S.K. Hatay İkem Koleji S.K. 79-61
17 Mart 16 10:00 Niğde Türk Telekom S.K. Kayseri A.G.Ü. S.K. 40-56
12:00 K.Maraş Sütçü İmam Üniveristesi S.K. Hatay İkem Koleji S.K. 40-60
14:00 Nevşehir G.H.S.İ.M. S.K. Akşehir Selçuklu S.K. 69-37
16:00 Gaziantep Şehitkamil Belediye S.K. Mersin Toroslar S.K. 61-43
18:00 K.Maraş Sütçü İmam Üniveristesi S.K. Niğde Türk Telekom S.K. 53-50
20:00 Osmaniye Askadirli S.K. Kayseri A.G.Ü. S.K.  
18 Mart 16 10:00 Osmaniye Askadirli S.K. Nevşehir G.H.S.İ.M. S.K.  
             
KUZEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
ERZURUM 15 Mart 16 14:00 Rize İKE S.K Erzurum Yol S.K 94-45 Ordu Egas Açı Lisesi S.K
16 Mart 16 12:00 Ordu Egas Açı Lisesi S.K Rize İKE S.K 64-58
17 Mart 16 10:00 Erzurum Yol S.K Ordu Egas Açı Lisesi S.K 44-75
             
GÜNEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
ELAZIĞ 15 Mart 16 10.00 Elazığ İl Özel İdare S.K. Diyarbakır Siverekliler Derneği S.K. 57-54 Van Tuşba SYDV G.S.K.
12.00 Van Tuşba SYDV G.S.K. Batman Eğitim S.K. 56-31
16 Mart 16 10.00 Elazığ İl Özel İdare S.K. Van Tuşba SYDV G.S.K. 31-52
12.00 Batman Eğitim S.K. Diyarbakır Siverekliler Derneği S.K. 49-68
17.00 Elazığ İl Özel İdare S.K. Batman Eğitim S.K. 43-36
17 Mart 16 12.00 Diyarbakır Siverekliler Derneği S.K. Van Tuşba SYDV G.S.K. 35-42

 

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...