Genç (Erkek – Kız) Bölge Şampiyonalarında ilk günün sonuçları

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2015-2016 Sezonu Genç (Erkek – Kız) Bölge Şampiyonaları’nda ilk gün müsabakaları sona erdi.

Seyir zevki yüksek müsabakalara sahne olan Genç (Erkek-Kız) Bölge Şampiyonaları ilk gün sonuçları şu şekilde oluştu:

GENÇ ERKEKLER BÖLGE ŞAMPİYONALARINDA İLK GÜNÜN SONUÇLARI

MARMARA GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
SAKARYA 15 Mart 16 10:00 Çanakkale Türk Telekom S.K. Düzce Belediye S.K. 67-61  
12:00 Balıkesir Karesi S.K. Sakarya B.Ş.B. S.K. 52-79
14:00 Kırklareli Belediye S.K. Kocaeli Basket S.K 88-64
16:00 Bilecik Belediye S.K. Tekirdağ Tredaş S.K. 37-109
16 Mart 16 09:00 Edirne Oluşum G.S.K Çanakkale Türk Telekom S.K.
11:00 Sakarya B.Ş.B. S.K. Düzce Belediye S.K.
13:00 Yalova Belelediye G.S.K Kırklareli Belediye S.K.
15:00 Tekirdağ Tredaş S.K. Kocaeli Basket S.K
17:00 Edirne Oluşum G.S.K Balıkesir Karesi S.K.
19:00 Çanakkale Türk Telekom S.K. Sakarya B.Ş.B. S.K.
17 Mart 16 09:00 Yalova Belelediye G.S.K Bilecik Belediye S.K.
11:00 Tekirdağ Tredaş S.K. Kırklareli Belediye S.K.
13:00 Edirne Oluşum G.S.K Sakarya B.Ş.B. S.K.
15:00 Düzce Belediye S.K. Balıkesir Karesi S.K.
17:00 Yalova Belelediye G.S.K Tekirdağ Tredaş S.K.
19:00 Bilecik Belediye S.K. Kocaeli Basket S.K
18 Mart 16 09:00 Edirne Oluşum G.S.K Düzce Belediye S.K.
11:00 Çanakkale Türk Telekom S.K. Balıkesir Karesi S.K.
13:00 Yalova Belelediye G.S.K Kocaeli Basket S.K
15:00 Kırklareli Belediye S.K. Bilecik Belediye S.K.
19 Mart 16 11:00 A1 B1
EGE GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
MUĞLA 15 Mart 16 10:00 Aydın Özel Kavak A.L. G.S.K. Uşak Sportif S.K. 70-94  
12:00 Isparta Bölge S.K. Muğla Ormanspor S.K. 50-101
14:00 Antalya Asad G.S.K. Manisa Salihli Belediye S.K. 79-66
16:00 Afyon Belediye S.K. Burdur Gençlik S.K. 88-34
16 Mart 16 10:00 Denizli Yüksek Çıta Ok. Sanat S.K. Aydın Özel Kavak A.L. G.S.K.
12:00 Muğla Ormanspor S.K. Uşak Sportif S.K.
14:00 Kütahya Gençlik Merkezi S.K. Antalya Asad G.S.K.
16:00 Burdur Gençlik S.K. Manisa Salihli Belediye S.K.
18:00 Denizli Yüksek Çıta Ok. Sanat S.K. Isparta Bölge S.K.
20:00 Aydın Özel Kavak A.L. G.S.K. Muğla Ormanspor S.K.
17 Mart 16 10:00 Kütahya Gençlik Merkezi S.K. Afyon Belediye S.K.
12:00 Burdur Gençlik S.K. Antalya Asad Gsk
14:00 Denizli Yüksek Çıta Ok. Sanat S.K. Muğla Ormanspor S.K.
16:00 Uşak Sportif S.K. Isparta Bölge S.K.
18:00 Kütahya Gençlik Merkezi S.K. Burdur Gençlik S.K.
20:00 Afyon Belediye S.K. Manisa Salihli Belediye S.K.
18 Mart 16 10:00 Denizli Yüksek Çıta Ok. Sanat S.K. Uşak Sportif S.K.
12:00 Aydın Özel Kavak A.L. G. S.K. Isparta Bölge S.K.
14:00 Kütahya Gençlik Merkezi S.K. Manisa Salihli Belediye S.K.
16:00 Antalya Asad G.S.K. Afyon Belediye S.K.
19 Mart 16 10:00 A1 B1
MERKEZ KUZEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
ESKİŞEHİR 15 Mart 16 10.00 Eskişehir Atayurt Okulları S.K. Zonguldak Ereğli Demir Çelik S.K. 72-68  
12.00 Çorum İl Özel İdare G.S.K. Kırıkkale G.S.İ.M. S.K. 62-36
14.00 Kastamonu Yol S.K. Çankırı Demir S.K. 64-82
16.00 Amasya D.S.İ. S.K. Samsun Genç Başarı S.K. 53-121
15.00 Sinop Yıldızları S.K. Bolu Sem-Mak Abant G.S.K. 70-65
17.00 Yozgat Gençlik S.K. Karabük Marzinç Sağlık S.K. 40-82
16 Mart 16 10.00 Kastamonu Yol S.K. Amasya D.S.İ. S.K.
12.00 Çankırı Demir S.K. Samsun Genç Başarı S.K.
14.00 Sinop Yıldızları S.K. Yozgat Gençlik S.K.
16.00 Bolu Sem-Mak Abant G.S.K. Karabük Marzinç Sağlık S.K.
15.00 Eskişehir Atayurt Okulları S.K. Çorum İl Özel İdare G.S.K.
17.00 Zonguldak Ereğli Demir Çelik S.K. Kırıkkale G.S.İ.M. S.K.
17 Mart 16 10.00 Sinop Yıldızları S.K. Karabük Marzinç Sağlık S.K.
12.00 Yozgat Gençlik S.K. Bolu Sem-Mak Abant G.S.K.
14.00 Eskişehir Atayurt Okulları S.K. Kırıkkale G.S.İ.M. S.K.
16.00 Çorum İl Özel İdare G.S.K. Zonguldak Ereğli Demir Çelik S.K.
15.00 Kastamonu Yol S.K. Samsun Genç Başarı S.K.
17.00 Amasya D.S.İ. S.K. Çankırı Demir S.K.
18 Mart 16 10.00 C1 EN İYİ GRUP 2. Sİ X
12.00 A1 B1 Y
19 Mart 16 12.00 X GALİBİ Y GALİBİ
MERKEZ GÜNEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
MERSİN 15 Mart 16 09:30 Hatay Sağlık ve Aktif Sağlıklı Yaşam Powerlife S.K Gaziantep Zirve Üniversitesi S.K 44-69  
11:30 K.Maraş Gençlerbirliği S.K Kilis Belediye S.K. 100-37
13:30 Kayseri Melikşah Üniversitesi S.K Tarsus Amerikan Koleji S.K 62-67
15:30 Osmaniye Atabey Koleji S.K Niğde Özel Niğde Koleji S.K 54-53
16 Mart 16 10:00 Torku Konya S.K. Hatay Sağlık ve Aktif Sağlıklı Yaşam Powerlife S.K
12:00 Kilis Belediye S.K. Gaziantep Zirve Üniversitesi S.K
14:00 Adana Çukurova Üniversitesi S.K Kayseri Melikşah Üniversitesi S.K
16:00 Niğde Özel Niğde Koleji S.K Tarsus Amerikan Koleji S.K
18:00 Torku Konya S.K. K.Maraş Gençlerbirliği S.K
20:00 Hatay Sağlık ve Aktif Sağlıklı Yaşam Powerlife S.K Kilis Belediye S.K.
17 Mart 16 10:00 Adana Çukurova Üniversitesi S.K Osmaniye Atabey Koleji S.K
12:00 Niğde Özel Niğde Koleji S.K Kayseri Melikşah Üniversitesi S.K
14:00 Torku Konya S.K. Kilis Belediye S.K.
16:00 Gaziantep Zirve Üniversitesi S.K K.Maraş Gençlerbirliği S.K
18:00 Adana Çukurova Üniversitesi S.K Niğde Özel Niğde Koleji S.K
20:00 Osmaniye Atabey Koleji S.K Tarsus Amerikan Koleji S.K
18 Mart 16 10:00 Torku Konya S.K. Gaziantep Zirve Üniversitesi S.K
12:00 Hatay Sağlık ve Aktif Sağlıklı Yaşam Powerlife S.K K.Maraş Gençlerbirliği S.K
14:00 Adana Çukurova Üniversitesi S.K Tarsus Amerikan Koleji S.K
16:00 Kayseri Melikşah Üniversitesi S.K Osmaniye Atabey Koleji S.K
19 Mart 16 10:00 A1 B1
KUZEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
GİRESUN 15 Mart 16 12:00 Ordu Egas Otel Açı Lisesi S.K. Artvin Belediye S.K. 91-37  
14:00 Erzurum D.S.İ. S.K. Sivas Gençlik S.K. 83-72
16:00 Trabzonspor S.K. Giresun Yavuz Koleji S.K. 117-29
16 Mart 16 12:00 Iğdır Gençlik S.K. Trabzonspor S.K.
14:00 Ordu Egas Otel Açı Lisesi S.K. Erzurum D.S.İ. S.K.
16:00 Sivas Gençlik S.K. Artvin Belediye S.K.
17 Mart 16 12:00 Ordu Egas Otel Açı Lisesi S.K. Sivas Gençlik S.K.
14:00 Artvin Belediye S.K. Erzurum D.S.İ. S.K.
16:00 Iğdır Gençlik S.K. Giresun Yavuz Koleji S.K.
18 Mart 16 09:30 A1 B1
GÜNEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
ELAZIĞ 15 Mart 16 10.00 Bitlis Gençlik S.K Van Tuşba S.K 64-80  
12.00 Diyarbakır Selahattin Eyyübi S.K Batman Petrol S.K 73-62
14.00 Elazığ Bahçelievler S.K Malatya B.Ş.B. S.K 57-70
16.00 Tunceli İl Özel İdare S.K Mardin Atletizm S.K 64-65
18.00 Bingöl Genç Yibo S.K Adıyaman Yamanlar S.K 53-33
16 Mart 16 10.00 Muş Spor 1917 Diyarbakır Selahattin Eyyübi S.K
12.00 Şanlıurfa Haliliye Belediye S.K Elazığ Bahçelievler S.K
14.00 Siirt İhtisas S.K Bingöl Genç Yibo S.K
16.00 Van Tuşba S.K Mardin Atletizm S.K
18.00 Tunceli İl Özel İdare S.K Bitlis Gençlik S.K
17 Mart 16 10.00 Şanlıurfa Haliliye Belediye S.K Malatya B.Ş.B. S.K
12.00 Siirt İhtisas S.K Adıyaman Yamanlar S.K
14.00 Tunceli İl Özel İdare S.K Van Tuşba S.K
16.00 Bitlis Gençlik S.K Mardin Atletizm S.K
18.00 Muş Spor 1917 Batman Petrol S.K
18 Mart 16 10.00 B1 D1 X
12.00 A1 C1 X
19 Mart 16 10.00 X GALİBİ Y GALİBİ

GENÇ KIZLAR BÖLGE ŞAMPİYONALARINDA İLK GÜNÜN SONUÇLARI

MARMARA GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
BALIKESİR 15 Mart 16 09:30 Kocaeli Basket S.K. Edirne Belediyesi Edirne S.K. 66-51  
11:00 Düzce Düzce Belediye S.K. Bandırma Basketbol G.S.K. 57-49
12:30 Çanakkale Ümmühan Hatun İ.Ö.O. S.K. Bursa B.Ş.B. S.K. 68-61
14:30 Sakarya Erenler H.E.M. S.K. Kırklareli Lüleburgaz Akademi S.K. 75-24
16 Mart 16 09:30 Çanakkale Ümmühan Hatun İ.Ö.O. S.K. Sakarya Erenler H.E.M. S.K.
11:00 Kırklareli Lüleburgaz Akademi S.K. Bursa B.Ş.B. S.K.
12:30 Kocaeli Basket S.K. Düzce Düzce Belediye S.K.
14:30 Bandırma Basketbol G.S.K. Edirne Belediyesi Edirne S.K.
17 Mart 16 10:00 Kocaeli Basket S.K. Bandırma Basketbol G.S.K.
12:00 Edirne Belediyesi Edirne S.K. Düzce Düzce Belediye S.K.
14:00 Çanakkale Ümmühan Hatun İ.Ö.O. S.K. Kırklareli Lüleburgaz Akademi S.K.
16:00 Bursa B.Ş.B. S.K. Sakarya Erenler H.E.M. S.K.
18 Mart 16 11:00 A1 B1
EGE GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
KÜTAHYA 15 Mart 16 12:00 Antalya Polis Spor Gücü S.K. Kütahya Pınar S.K. 80-25  
14:00 Manisa Kocatürk Koleji S.K. Burdur Gölhisar Cumhuriyet İ.Ö.O.S.K. 76-46
16:00 Denizli Büyük Şehir Belediye S.K. Aydın Doğa Kültür G.S.K. 51-75
16 Mart 16 12:00 Afyonkarahisar Çimento S.K. Denizli Büyük Şehir Belediye S.K.
14:00 Antalya Polis Spor Gücü S.K. Manisa Kocatürk Koleji S.K.
16:00 Burdur Gölhisar Cumhuriyet İ.Ö.O.S.K. Kütahya Pınar S.K.
17 Mart 16 10:00 Antalya Polis Spor Gücü S.K. Burdur Gölhisar Cumhuriyet İ.Ö.O.S.K.
12:00 Kütahya Pınar S.K. Manisa Kocatürk Koleji S.K.
14:00 Afyonkarahisar Çimento S.K. Aydın Doğa Kültür G.S.K.
18 Mart 16 12:00 A1 B1
MERKEZ KUZEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
KIRIKKALE 15 Mart 16 10:00 Bartın Belediye S.K. Karadeniz Ereğli Belediyesi S.K. 25-78  
12:00 Sinop Yıldızları S.K. Kırıkkale G.H.S.İ.M. S.K. 75-25
16 Mart 16 10:00 Bartın Belediye S.K. Sinop Yıldızları S.K.
12:00 Kırıkkale G.H.S.İ.M. S.K. Karadeniz Ereğli Belediyesi S.K.
17 Mart 16 10:00 Bartın Belediye S.K. Kırıkkale G.H.S.İ.M. S.K.
12:00 Karadeniz Ereğli Belediyesi S.K. Sinop Yıldızları S.K.
MERKEZ GÜNEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
GAZİANTEP 15 Mart 16 10:00 Nevşehir G.H.S.İ.M. S.K. Gaziantep Şehitkamil Belediye S.K. 79-68  
12:00 K.Maraş Sütçü İmam Üniveristesi S.K. Kayseri A.G.Ü. S.K. 35-56
14:00 Hatay İkem Koleji S.K. Osmaniye Askadirli S.K. 50-70
16:00 Mersin Toroslar S.K. Akşehir Selçuklu S.K. 55-58
16 Mart 16 10:00 K.Maraş Sütçü İmam Üniveristesi S.K. Osmaniye Askadirli S.K.
12:00 Hatay İkem Koleji S.K. Niğde Türk Telekom S.K.
14:00 Nevşehir G.H.S.İ.M. S.K. Mersin Toroslar S.K.
16:00 Akşehir Selçuklu S.K. Gaziantep Şehitkamil Belediye S.K.
18:00 Osmaniye Askadirli S.K. Niğde Türk Telekom S.K.
20:00 Kayseri A.G.Ü. S.K. Hatay İkem Koleji S.K.
17 Mart 16 10:00 Niğde Türk Telekom S.K. Kayseri A.G.Ü. S.K.
12:00 K.Maraş Sütçü İmam Üniveristesi S.K. Hatay İkem Koleji S.K.
14:00 Nevşehir G.H.S.İ.M. S.K. Akşehir Selçuklu S.K.
16:00 Gaziantep Şehitkamil Belediye S.K. Mersin Toroslar S.K.
18:00 K.Maraş Sütçü İmam Üniveristesi S.K. Niğde Türk Telekom S.K.
20:00 Osmaniye Askadirli S.K. Kayseri A.G.Ü. S.K.
18 Mart 16 10:00 A1 B1
KUZEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
ERZURUM 15 Mart 16 14:00 Rize İKE S.K Erzurum Yol S.K 94-45  
16 Mart 16 12:00 Ordu Egas Açı Lisesi S.K Rize İKE S.K
17 Mart 16 10:00 Erzurum Yol S.K Ordu Egas Açı Lisesi S.K
GÜNEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
ELAZIĞ 15 Mart 16 10.00 Elazığ İl Özel İdare S.K. Diyarbakır Siverekliler Derneği S.K. 57-54  
12.00 Van Tuşba SYDV G.S.K. Batman Eğitim S.K. 56-31
16 Mart 16 10.00 Elazığ İl Özel İdare S.K. Van Tuşba SYDV G.S.K.
12.00 Batman Eğitim S.K. Diyarbakır Siverekliler Derneği S.K.
17 Mart 16 10.00 Elazığ İl Özel İdare S.K. Batman Eğitim S.K.
12.00 Diyarbakır Siverekliler Derneği S.K. Van Tuşba SYDV G.S.K.

 

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...