FerYapı Asya Lig’de Günün Sonuçları (12.11.2017)

FerYapı Asya Lig’de 2017 – 2018 sezonu heyecanı 12 Kasım Pazar günü oynanan birbirinden heyecanlı 4 karşılaşma ile devam etti. 

Pamukspor Tesisleri’nde oynanan karşılaşmaların ilkinde Minikler Kırmızı (A) grupta  Takım Yıldızları (A) ile Pamukspor karşı karşıya geldi. Baştan sona çekişmeli geçen müsabakadan galip ayrılan taraf 40-38’lik skorla Pamukspor oldu.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER KIRMIZI – A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

DEĞİŞİM MİNİKLERDE GALİP

Günün ikinci karşılaşmasında ise Minikler Kırmızı (B) grupta Kartal Yıldızları ile Değişim Spor Kulübü karşı karşıya geldi. İlk maçta olduğu gibi bu karşılaşmada da büyük bir çekişme göze çarparken Değişim rakibini 35-34 ile mağlup etmeyi başardı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER KIRMIZI – B PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

KÜÇÜKLERDE BALKAN YEŞİLBAĞLAR

Günün üçüncü müsabakasında Küçükler Beyaz (A) grupta İstanbul Kartal Gençlik ile Balkan Yeşilbağlar karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın ilk yarısında etkili bir oyun ortaya koyan Balkan Yeşilbağlar rakibini 35-29’luk skorla mağlup etmeyi başardı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER BEYAZ – A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

YILDIZLARDA DOĞA KOLEJİ KAZANDI

Günün kapanış müsabakasında ise Yıldızlar Kırmızı grupta Kartal Akademi ile Doğa Koleji karşılaştı. İlk çeyrekten itibaren rakibine üstünlük kurmayı başaran Doğa Koleji Spor Kulübü müsabakadan 58-39’luk skorla galip ayrılan taraf oldu.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG YILDIZLAR KIRMIZI PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...