FerYapı Asya Lig’de Günün Sonuçları (11.02.2018)

FerYapı Asya Lig’de 2017 – 2018 sezonu heyecanı 11 Şubat Pazar günü oynanan beş mücadeleyle birlikte devam etti. 

Günün ilk karşılaşmasında Pamukspor Tesisleri’nde Küçükler Beyaz (A) Grupta Potanın Kartalları (B) ile Kartal Gençlik karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen mücadelede ilk çeyreği 14-7’lik skorla önde geçen Kartal Gençlik devreye ise 23-17 önde girdi. Üçüncü çeyrekte farkı açan Kartal Gençlik son bölümde hata yapmadı ve mücadeleyi 47-41 galip tamamladı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER BEYAZ – A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

MİNİKLERDE BALKAN YEŞİLBAĞLAR (C) GALİP

Minikler Beyaz (B) grup müsabakasında ise İstanbul Gençlik Gücü ile Balkan Yeşilbağlar (C) karşı karşıya geldi. İlk çeyreği 16-3 önde tamamlayan Balkan Yeşilbağlar (C) devreye ise 24-7 önde girdi. Yakaladığı farkı arttıran Balkan Yeşilbağlar (C) mücadeleyi 36-12 galip bitirdi.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER BEYAZ – B PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

BALKAN YEŞİLBAĞLAR, KÜÇÜKLERDE DE GALİP

Günün bir diğer müsabakasında Küçükler Beyaz (A) grup müsabakasında Kartal Yıldızları ile Balkan Yeşilbağlar karşı karşıya geldi. Mücadelenin ilk yarısını 27-13’lük skorla önde tamamlayan Balkan Yeşilbağlar rakibini 55-26’lık skorla mağlup etti.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER BEYAZ – A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

KARTAL YILDIZLARI MİNİKLERDE GALİP

FerYapı Asya Lig Minikler Kırmızı (B) grup müsabakasında Kartal Yıldızları ile Madalyon karşılaştı. Mücadelenin ilk çeyreğini 7-6 önde tamamlayan Kartal Yıldızları devreye ise 16-10 önde girdi. Yakaladığı üstünlüğü ikinci yarıda da sürdüren Kartal Yıldızları mücadeleyi 32-24 galip tamamladı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER KIRMIZI – B PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Günün son karşılaşmasında ise Küçükler Kırmızı (A) grupta Pamukspor (A) ile Parlayan Yıldızlar (A) karşı karşıya geldi. Mücadelenin ilk yarısında rakibine 26-18’lik skorla üstünlük sağlayan Pamukspor (A) ikinci yarıda rakibine sadece 10 sayı şansı verirken mücadeleyi 57-28 galip tamamladı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER KIRMIZI – A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...