FerYapı Asya Lig’de Günün Sonuçları (05.11.2017)

FerYapı Asya Lig’de 2017-2018 sezonu heyecanı 5 Kasım Pazar günü oynanan birbirinden zevkli mücadelelerle birlikte devam etti. 

Pamukspor Tesisleri’nde günün ilk karşılaşmasında Süper Minik kategorisinde İstanbul Kartal Gençlik (Sarı) ile Pamukspor karşı karşıya geldi. Saat 15:30’da başlayan müsabaka basketbolseverler açısından oldukça keyifli anlara sahne olurken, kazanan her zaman olduğu gibi dostluk oldu.

MİNİK KIRMIZI B’DE MADALYON GALİP

Günün ikinci karşılaşmasında Minikler Kırmızı (B) Grubunda Kartal Anadolu ile Madalyon Spor Kulübü karşı karşıya geldi. İlk çeyreğe hızlı başlayan ve rakibine 16-3’lük üstünlük sağlayan Madalyon farkı korumayı başardı ve müsabakadan 26-17’lik skorla galip ayrılan taraf oldu.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER KIRMIZI B PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

MİNİK KIRMIZI A’DA BALKAN YEŞİLBAĞLAR KAZANDI

Saat 18:15’te başlayan müsabakada ise Minikler Kırmızı (A) grubunda Kartal Akademi ile Balkan Yeşilbağlar Spor Kulübü karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın ilk ve son çeyreğinde iyi bir basketbol ortay koyan Balkan Yeşilbağlar çekişmeli müsabakadan 30-26 ile galip ayrılmasını bildi.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER KIRMIZI A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

KÜÇÜKLERDE POTANIN KARTALLARI (A) KAZANDI

Günün kapanış mücadelesinde ise Küçükler Kırmızı (A) grubunda Potanın Kartalları (A) ile Kartal Akademi karşı karşıya geldi. İlk yarısı oldukça çekişmeli geçen müsabakanın ikinci yarısında hücumda üretken olan Potanın Kartalları (A) karşılaşmayı 49-24’lük skorla kazandı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER KIRMIZI A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...