FerYapı Asya Lig’de Günün Sonuçları (04.02.2018)

FerYapı Asya Lig’de 2017 – 2018 sezonu heyecanı 4 Şubat Pazar günü oynanan birbirinden heyecanlı 4 karşılaşmayla devam etti. 

Günün ilk karşılaşmasında Küçükler Beyaz (A) Grupta Balkan Yeşilbağlar ile PASK (B) karşı karşıya geldi. Karşılaşmada baştan sona üstün bir oyun ortaya koyan Balkan Yeşilbağlar mücadeleden 34-14’lük skorla galip ayrılmayı başardı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER BEYAZ – A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

MİNİKLERDE PARLAYAN YILDIZLAR (B) GALİP

Günün ikinci karşılaşmasında ise Minikler Beyaz (A) grupta Allstars İstanbul ile Parlayan Yıldızlar (B) karşılaştı. İlk çeyrek 5-5 eşitlikle geçilirken, Parlayan Yıldızlar (B) devreye 17-5 önde girdi. Üçüncü çeyrek sonunda skorda 19-12 önde olan Parlayan Yıldızlar (B) mücadeleyi 31-22 galip tamamladı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER BEYAZ – A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

KÜÇÜKLERDE ADA YILDIZLARI (A) KAZANDI

Günün üçüncü karşılaşmasında Küçükler Kırmızı (B) grup mücadelesinde Ada Yıldızları (A) ile Kartal Anadolu karşı karşıya geldi. Mücadeleye oldukça iyi başlayan ve ilk yarıyı 35-4 önde kapatan Ada Yıldızları (A) rakibini 47-20’lik skorla mağlup etmeyi başardı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER KIRMIZI – B PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

ADA YILDIZLARI MİNİKLERDE DE GALİP

Günün kapanış müsabakasında ise Minikler Kırmızı (A) grupta FESK ile Ada Yıldızları karşılaştı. Mücadelenin ilk çeyreğini 10-9 önde geçen Ada Yıldızları devreye ise 16-14 önde girdi. Üçüncü çeyrek sonunda FESK skorda 23-18 önde olmasına rağmen Ada Yıldızları geriden gelerek maçı 31-29 galip tamamladı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER KIRMIZI – B PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...