FerYapı Asya Lig’de Günün Sonuçları (03.12.2017)

FerYapı Asya Lig’de 2017 – 2018 sezonu heyecanı 3 Aralık Pazar günü oynanan birbirinden heyecanlı dört karşılaşmayla devam etti.

Pamukspor Tesisleri’nde oynanan günün ilk maçında Küçükler Beyaz (A) Grupta Birsel Vardarlı Spor Kulübü ile İstanbul Kartal Gençlik karşılaştı. Karşılaşmaya iyi başlayan Kartal Gençlik ilk çeyreği 13-5 önde geçerken, devreye ise 25-11’lik skorla üstün girdi. İkinci yarıda oyunda denge göze çarpsa da Kartal Gençlik müsabakadan 40-29’luk skorla galip ayrıldı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER BEYAZ – A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

MİNİKLERDE PARLAYAN YILDIZLAR (A) GALİP

Günün ikinci karşılaşmasında Minikler Kırmızı (A) Grupta Parlayan Yıldızlar (A) ile Kartal Akademi karşı karşıya geldi. İlk çeyreğin 12-12 eşitlikle geçildiği maçta ikinci çeyrekte 32 sayı üreten Parlayan Yıldızlar (A) skorda kontrolü eline alarak müsabakadan 62-31’lik skorla galip ayrıldı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER KIRMIZI – A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

KÜÇÜKLERDE DUDULLU KAZANDI

Günün üçüncü karşılaşmasında Küçükler Beyaz (A) Grupta Titan Akademi ile Dudullu OSB karşı karşıya geldi. Pamukspor Tesisleri’nde oynanan maçta ilk çeyreği 8-4 önde geçen Dudullu OSB devreye ise 25-9 önde girdi. İkinci yarıda dengeli bir oyun ortaya çıksa da Dudullu OSB müsabakadan 45-34’lük skorla galip ayrıldı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER BEYAZ – A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

KÜÇÜKLERDE ADA YILDIZLARI (A) GALİP

Günün kapanış müsabakasında ise Küçükler Kırmızı (B) grupta Potanın Aslanları (A) ile Ada Yıldızları (A) karşılaştı. Pamukspor Tesisleri’ndeki mücadelede baştan sona üstün oynayan Ada Yıldızları (A) rakibini 33-17’lik skorla geçmeyi başardı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER KIRMIZI – B PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...