FerYapı Asya Lig’de 16 ve 17 Aralık 2017 Günün Sonuçları

FerYapı Asya Lig’de 2017 – 2018 sezonu heyecanı 16 Aralık Cumartesi ve 17 Aralık Pazar günü oynanan karşılaşmalarla devam etti. 

16 ARALIK 2017 CUMARTESİ

Pamukspor Tesisleri’nde oynanan günün ilk karşılaşmasında Süper Minik Kategorisinde Birsel Vardarlı Spor Kulübü ile Takım Yıldızları Spor Kulübü karşı karşıya geldi. Minik sporcuların kıyasıya müsabakasında kazanan dostluk oldu.

MİNİKLERDE PASK GALİP

Günün ikinci müsabakasında Minikler Beyaz (B) Grupta Atakent Doğa Koleji ile Potanın Aslanları Spor Kulübü karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın ilk çeyreğini 11-8 önde kapatan Potanın Aslanları kalan bölümde de üstünlüğünü sürdürerek mücadeleyi 31-17’lik skorla galip tamamladı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER BEYAZ – B PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

MİNİKLERDE PARLAYAN YILDIZLAR GALİP

Günün üçüncü karşılaşmasında ise Minikler Beyaz (A) Grupta Parlayan Yıldızlar (B) ile Dev Ataşehir Spor Kulübü karşı karşıya geldi. Rakibine tüm çeyreklerde üstünlük sağlamayı başaran Parlayan Yıldızlar (B) mücadeleyi 44-35 kazanmayı başardı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER BEYAZ – A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

YILDIZLARDA PENDİK BELEDİYE (A) KAZANDI

16 Aralık Cumartesi günü oynanan son karşılaşmada ise Yıldızlar Kırmızı Grupta Kartal Akademi ile Pendik Belediyesi (A) karşılaştı. İlk çeyreği 11-5 önde kapatan Pendik Belediyesi (A) devreye ise 26-9 üstün giden taraf oldu. İkinci yarıda da üstünlüğünü sürdüren Pendik Belediyesi (A) mücadeleyi 55-21 galip tamamladı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG YILDIZLAR KIRMIZI GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

17 ARALIK 2017 PAZAR

17 Aralık Pazar günü oynanan günün ilk karşılaşmasında Süper Minik Kategorisinde Pamukspor ile İstanbul Kartal Gençlik Lacivert karşılaştı. Minik sporcular yeteneklerini karşılaşmayı takip edenlere gösterirken mücadelenin galip her zaman olduğu gibi dostluk oldu.

KÜÇÜKLERDE DEĞİŞİM GALİP

Günün ikinci müsabakasında Küçükler Kırmızı (A) Grupta Değişim Spor Kulübü ile Pamukspor Gelişim (A) karşı karşıya geldi. Mücadelede ilk çeyreği 12-7 önde kapatan Değişim devreye ise 31-11 üstün girdi. Pamukspor Gelişim üçüncü çeyrekte farkı 7 sayıya kadar indirse de Değişim Spor Kulübü mücadeleyi 45-38 kazandı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER KIRMIZI – A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

MİNİKLERDE FB KOLEJİ (A) GALİP 

Günün üçüncü karşılaşmasında ise Minikler Kırmızı (B) Grupta Kartal Yıldızları ile FB Koleji (A) karşılaştı. Mücadelenin ilk çeyreğini 17-4 önde kapatan ve kontrolü eline alan FB Koleji (A) rakibini 30-13 mağlup etmeyi başardı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER KIRMIZI – B PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

KÜÇÜKLERDE PAMUKSPOR (B) KAZANDI

Günün kapanış müsabakasında ise Küçükler Kırmızı (B) Grupta Pamukspor (B) ile Kartal Akademi karşı karşıya geldi. İlk çeyreği 18-3 önde kapatan Pamukspor (B) devreye ise 31-10 üstün girdi. İkinci yarıda da 10 sayı üreten Kartal Akademi karşısında farkı açan Pamukspor (B) mücadeleyi 56-20 galip tamamladı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER KIRMIZI – B PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...