FerYapı Asya Lig’de Günün Sonuçları (28.10.2017)

FerYapı Asya Lig’de 2017-2018 sezonu heyecanı üç farklı yaş grubunda oynanan birbirinden heyecanlı dört karşılaşma ile devam etti.

Pamukspor Tesisleri’nde oynanan karşılaşmaların ilkinde Minik Beyaz A Grubu’nda Allstars İstanbul ile İstanbul Kartal Gençlik karşı karşıya geldi.

Karşılaşmanın ilk çeyreğini 9-4 önde tamamlayan İstanbul Kartal Gençlik soyunma odasına ise 13-6’lık skorla üstün gitmeyi başardı. İkinci yarıda da skordaki üstünlüğünü korumayı başaran İstanbul Kartal Gençlik müsabakayı 21-16’lık skorla kazanmayı başardı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER BEYAZ – A GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL KARTAL GENÇLİK KÜÇÜKLERDE DE KAZANDI

Günün ikinci karşılaşmasında ise Küçükler Beyaz (A) Grubunda İstanbul Kartal Gençlik ile Takım Yıldızları (A) karşı karşıya geldi.

Karşılaşmanın ilk çeyreğini 11-6’lık skorla önde tamamlayan Takım Yıldızları (A) devreye ise 17-14’lük skorla üstün gitti. İkinci yarıda iyi savunma yapan İstanbul Kartal Gençlik üçüncü çeyreği 27-23’lük skorla önde geçerken müsabakadan ise 39-26’lık skorla galip ayrıldı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER BEYAZ – A GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

BALKAN YEŞİLBAĞLAR 2 FARKLI KATEGORİDE GALİP

Günün üçüncü maçında ise Minikler Beyaz (B) Grubunda Balkan Yeşilbağlar (B) ile Pamukspor Gelişim karşı karşıya geldi.

Karşılaşmada ilk çeyreği 10-4 önde tamamlayan Pamukspor Gelişim devre arasına ise 19-11 ile üstün giden taraftı. Üçüncü çeyrekte rakibine sayı şansı vermeyen Balkan Yeşilbağlar 23-19 ile öne geçti. Son çeyrekte oyunda denge göze çarparken Balkan Yeşilbağlar (B) müsabakadan 29-25 galip ayrıldı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER BEYAZ – B GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Günün kapanışında ise Gençler Beyaz Grupta Balkan Yeşilbağlar ile Pamukspor karşı karşıya geldi.

Mücadelede ilk çeyreği 14-8 ile önde tamamlayan Balkan Yeşilbağlar devre arasına ise 22-21’lik skorla üstün giden taraf oldu. Üçüncü çeyrekte hücumda etkili oynayan Balkan Yeşilbağlar farkı 10 sayıya kadar çıkardı ve mücadeleden de 52-43’lük skorla galip ayrılan taraf oldu.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG GENÇLER BEYAZ  GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...