Cedi Osman ve Furkan Korkmaz da NBA2K18’de

Cedi Osman | Furkan Aldemir | NBA2K18

Gelecek sezon NBA’de boy gösterecek iki genç yıldızımız Cedi Osman ve Furkan Korkmaz’ın dünyaca ünlü video oyunu NBA2K18’deki puan değerleri belli olurken, görüntüleri de dikkat çekti.

Bütün dünyada merakla beklenen NBA2K18 oyunu piyasaya çıktı. Oyun daha piyasaya çıkmadan, ligin yıldız oyuncularının puan değerlerinin birer birer açıklanmasıyla uzun süre gündemde kalmayı başardı. Cleveland Cavaliers ve Philadelphia 76ers formaları giyecek olan iki çaylak Cedi Osman ve Furkan Korkmaz da tabii ki oyundaki yerlerini aldılar. Cedi Osman’ın 71 puanla Furkan Korkmaz’ın bir puan üzerinde olduğu görüldü.

Cedi Osman, Furkan Korkmaz’dan Bir Puan Önde

Nitekim en dikkat çeken durum iki oyuncunun yüz şekilleri oldu. NBA2K, her geçen yıl oynanabilirliğinin yanında özellikle oyuncu yüzleri ve vücutlarıyla ilgili üst düzey modellemeleriyle gerçekliğe giderek yaklaşıyor. Bu özelliğiyle övülen bir oyunda iki oyuncumuz gerçek hallerinden oldukça farklı görüntülere sahipler. Tabii bu durum hem çaylak olmaları hem de ABD dışından geliyor olmalarıyla bağlantılı… Önümüzdeki yıllarda iki oyuncunun da ligde kalıcı olması halinde mutlaka oyunun gelecek versiyonlarında daha gerçeğe yakın görüntüleri olacaktır.

Sosyal Medyada Tepkiler

İki oyuncunun mevcut görüntüleri sosyal medyada da tepkilere yol açtı. İşte Cedi Osman ve Furkan Korkmaz’ın NBA2K18 görüntüleriyle ilgili atılan bazı tweetler:

Etiketler:, ,
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...