Bursa’da U18, U16 ve U14 Erkekler Ligleri Netleşti

Bursa basketbol altyapı liglerinde 2018 – 2019 sezonunun başlamasına kısa bir süre kala U18, U16 ve U14 erkeklerde gruplar belli oldu.

İşte İl Temsilciliği tarafından yapılan açıklama;

U18 Genç Erkekler Ligi

2018-2019 sezonu Bursa ili U18 Genç Erkekler ligi A ligi ve B ligi olarak oynanacaktır.

1-U18 Genç Erkekler A Ligi

U18 Genç Erkekler A Ligine katılan takımlar:

1-Tofaş Spor Kulübü

2-Yeşim Spor Kulübü

3-Final Gençlik Spor Kulübü

4-Bursaspor (A)

5-Orhangazi Belediye Spor Kulübü

6-Bursaspor (B)

7-Bursa Basket (A) Spor Kulübü

8-Bursa Yıldızları Spor Kulübü

9-Elit Akademi Spor Kulübü

10-Oksijen Gençlik(A) Spor Kulübü

U18 Genç Erkekler B ligine katılan takımlar:

B Ligi Beyaz Grup

1-Gemlik Basketbol Spor Kulübü

2-MG (A) Spor Kulübü

3-Fastline Gençlik (B) Spor Kulübü

4-Orhangazi Gençlik Spor Kulübü

5-Gemlik Gücüm Spor Kulübü

6-Anadolu Asya Spor Kulübü

7-Ege Yıldızları Spor Kulübü

B Ligi Yeşil Grup

1-Oksijen Gençlik (B) Spor Kulübü

2-Bursa Basket (B) Spor Kulübü

3-MG (B) Spor Kulübü

4-Fastline Gençlik (A) Spor Kulübü

5-İnegöl Çarşı Spor Kulübü

6-Karacabey Belediye Spor Kulübü

7-Gemlik Spor Kulübü

U16 Yıldız Erkekler Ligi

2018-2019 sezonu Bursa ili U16 Yıldız Erkekler ligi A ligi ve B ligi olarak oynanacaktır.

1-U16 Yıldız Erkekler A Ligi

U16 Yıldız Erkekler A Ligi

1-Tofaş (A) Spor Kulübü

2-Bursa Yıldızları Spor Kulübü

3-Final Gençlik Spor Kulübü

4-Ege Yıldızları (A) Spor Kulübü

5-Aline Gençlik Spor Kulübü

6-İnegöl Belediye Spor Kulübü

7-Bursa Basket (A) Spor Kulübü

8-MG (A) Spor Kulübü

9-Elit Akademi (A) Spor Kulübü

10-Oksijen Gençlik(A) Spor Kulübü

11-Tofaş (B) Spor Kulübü

12-Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

13-Ahmet Erdem (A) Spor Kulübü

U16 Yıldız Erkekler B Ligi

B Ligi Beyaz Grup

1-Ege Yıldızları (B) Spor Kulübü

2-İnegöl Çarşı Spor Kulübü

3-MY Spor Kulübü

4-Fastline Gençlik Spor Kulübü

5-Yenişehir Gelişim Spor Kulübü

6-Şahinkaya Koleji Spor Kulübü

7-Ayyıldız Spor Kulübü

B Ligi Yeşil Grup

1-Oksijen Gençlik (B) Spor Kulübü

2-Bursa Basket (B) Spor Kulübü

3-Gemlik Basketbol Spor Kulübü

4-Orhangazi Gençlik Spor Kulübü

5-Bursaspor

6-Sporbol (B) Spor Kulübü

U14 Küçük Erkekler Ligi

2018-2019 sezonu Bursa ili U14 Küçük Erkekler ligi A ligi ve B ligi olarak oynanacaktır.

1-U14 Küçük Erkekler A Ligi

U14 Küçük Erkekler A Ligi Beyaz Grup

1-Tofaş Spor Kulübü

2-Mg (A) Spor Kulübü

3-Kestel Belediye Spor Kulübü

4-Oksijen Gençlik (A) Spor Kulübü

5-İnegöl Belediye Spor Kulübü

6-Aline Gençlik Spor Kulübü

7-Ahmet Erdem (A) Spor Kulübü

U14 Küçük Erkekler A Ligi Yeşil Grup

1-Büyükşehir Belediye (A) Spor Kulübü

2-Bursa Yıldızları Spor Kulübü

3-Elit Akademi Spor Kulübü

4-Yelken Akademi Spor Kulübü

5-Orhangazi Belediye Spor Kulübü

6-MG (B) Spor Kulübü

7-Örnek Kolej Spor Kulübü

8-Çakır Spor Kulübü

U14 Küçük Erkekler B Ligi

B Ligi Beyaz Grup

1-Büyükşehir Belediye(B) Spor Kulübü

2-Gemlik Basketbol Spor Kulübü

3-Gülbahçe (B) Spor Kulübü

4-Bursa Basket Spor Kulübü

5-Mudanya Gençlik Spor Kulübü

6-Nilüfer Belediye (A) Spor Kulübü

7-MKP Çimen (B) Spor Kulübü

8-Can Altıntığ (A) Spor Kulübü

B Ligi Yeşil Grup

1-Ege Yıldızları Spor Kulübü

2-Fastline Gençlik Spor Kulübü

3-Karacabey Belediye Spor Kulübü

4-Nilüfer (B) Spor Kulübü

5-Bursaspor

6-Gemlik Spor Kulübü

7-Şahinkaya Koleji (B) Spor Kulübü

8-Sporbol (A) Spor Kulübü

B Ligi Mavi Grup

1-Oksijen Gençlik (B) Spor Kulübü

2-MY Spor Kulübü

3-Yenişehir Gelişim (A) Spor Kulübü

4-Nilüfer Belediye (B) Spor Kulübü

5-MKP Çimen (A) Spor Kulübü

6-Şahinkaya Koleji (A) Spor Kulübü

7-Nilüfer (A) Spor Kulübü

B Ligi Kırmızı Grup

1-Ahmet Erdem (B) Spor Kulübü

2-Yenişehir Gelişim (B) Spor Kulübü

3-Altınok Spor Kulübü

4-Genç Saray Spor Kulübü

5-Gülbahçe (A) Spor Kulübü

6-Can Altıntığ (B) Spor Kulübü

7-Sporbol (B) Spor Kulübü