Beşiktaş U-18 Erkek Basketbol Takımına Moral Kahvaltısı

Basketbol Gençler Ligi 12. haftasında Darüşşafaka Basketbol ile karşılaşacak Beşiktaş’ta Basketboldan Sorumlu Yönetici Ahmet Cihat Kumuşoğlu sporcularla bir araya geldi.

bjk.com.tr’de yayınlanan haberde şu ifadelere yer verildi;

Ahmet Cihat Kumuşoğlu (Basketbol, Akatlar Spor Salonu’ndan Sorumlu, ​İcra Kurulu Üyesi.), No:1903’te düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Basketbol Altyapı ve Akademi Genel Koordinatörümüz Serkan Arıca ile U-18 Erkek Basketbol Takımımızın teknik ekibi ve oyuncuları ile bir araya geldi.

Sıcak bir ortamda geçen kahvaltıda BJK TV’ye açıklamalarda bulunan Kumuşoğlu, şunları söyledi:

“U-18 Erkek Basketbol Takımımız, Basketbol Gençler Ligi’nde mücadele ediyor. Takımımız, Darüşşafaka ile önemi bir maça çıkacak. O maç öncesinde oyuncularımız moral depolasın istedik.”

Basketbol Altyapı ve Akademi Genel Koordinatörümüz Serkan Arıca, Darüşşafaka maçına taraftarlarımızı davet ederek şu ifadeleri kullandı:

“Geçen hafta müthiş bir maç kazandık. Bu hafta Darüşşafaka ile maçımız var. Moral olsun ve kaynaşma ortamı artsın diye bir organizasyon düzenledik. Yarın saat 16.00’da Süleyman Seba Spor Salonu’nda Darüşşafaka ile oynayacağımız maça taraftarlarımızı davet ediyoruz.”