Sosyal Medya:

Haberler

Uno Akademi ve Olimpik Basket’ten Deneme Antrenmanları

İstanbul Anadolu yakasında faaliyet gösteren Uno Akademi ve Olimpik Basket, yaz dönemi çalışmalarına 8 Temmuz itibariyle başlıyor. İki kulüp Athletic Performance Center’da yaz boyunca deneme antrenmanları da düzenleyecek.

2019-2020 sezonunda hem TBF ligleri ve özel liglerde mücadele eden takımları, hem de spor okulları için yeni sporcular arayışında olan UNO Akademi ve Olimpik Basket, katılmak isteyen sporcular için deneme antrenmanları düzenleyecek. Sporcular deneme antrenmanlara kulübün çalışmalarını gerçekleştirdiği Athletic Performance Center’da katılabilecekler.

Spor okullarında 6-17 yaş arasındaki sporcularıyla çalışan kulüpler, çeşitli yaş gruplarındaki takımlarıyla da lig maçlarında mücadele ediyor. 2019-2020 sezonu için hem spor okullarında yeni öğrencileriyle bir araya gelmek hem de lig mücadelesi verecek takımlarının kadrolarını takviye etmek amacıyla Uno Akademi ve Olimpik Basket genç sporcuları deneme antrenmanlarına bekliyor olacak.

Deneme antrenmanlarına katılmak isteyen sporcular/velileri, detaylı bilgi ve antrenman randevusu almak için aşağıdaki form aracılığıyla iletişim bilgilerini kulüp yetkililerine iletebilirler.

SALON LOKASYONU

Görüşlerinizi Paylaşın

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler