Unibasket Taşdelen (U13), UAL’de 2’de 2 Yaptı

UAL – Uni Altyapı Ligi’nde Unibasket Taşdelen U10 ve U13 takımları ile 8 Aralık 2018 Cumartesi günü karşılaşmalara çıktı. 

UAL – Uni Altyapı Ligi U3 Kategorisi Kırmızı (B) Grup müsabakasında Unibasket Taşdelen ile CSKA MAltepe karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan mücadeleyi 60-26’lık skorla kazanan Unibasket Taşdelen gruptaki 2. maçını da kazandı. CSKA Maltepe ise ikinci maçından da yenilgiyle ayrıldı.

Mücadeleye oldukça iyi başlayan Unibasket Taşdelen ilk çeyreği 21-3 önde geçerken, devreye ise 36-6’lık skorla önde girdi. Üçüncü çeyrekte oyunda denge göze çarpsa da son bölümde yeniden kontrolü eline alan Unibasket Taşdelen mücadeleyi 60-26 galip tamamladı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

U10’DA TED RÖNESANS KOLEJİ İLE KARŞILAŞTI

Uni Altyapı Ligi U10 Kategorisi Kırmızı Grup müsabakasında Unibasket Taşdelen ile TED Rönesans Koleji karşı karşıya geldi.

TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan mücadelede her iki takımın sporcuları oldukça iyi bir performans ortaya koydu. Ligin en küçük yaş grubunu oluşturan sporcuların gösterdiği performans tribünlerden büyük alkış topladı. Skorun geri planda olduğu maçta her iki takım oyuncuları dostça bir oyun ortaya koydu.