Büyükçekmece Basketbol Guide4Basketball’da!

Türkiye’nin en büyük basketbol okulu rehberi olma yolunda ilerleyen Guide4Basketball’a yeni bir premium üye dahil oldu. Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden ve altyapısında yeniden yapılanmaya giden Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol Kulübü rehberdeki yerini aldı.

2011 yılında kurulan Büyükçekmece Basketbol Kulübü, 2014-15 sezonu sonunda Basketbol Süper Ligi’ne yükselme başarısını gösterdi ve son üç sezondur Avrupa’nın en iyi liglerinin başında gelen BSL’de yer almaya devam ediyor.

Ligde dördüncü sezonuna hazırlanan kulüpte geçtiğimiz haftalarda önemli bir altyapı yapılanmasına gidildi. Kulübün yeni Altyapı Sorumlusu Kemal Dutağacı da altyapibasket.com’a verdiği röportajda önemli açıklamalarda bulundu.

İstanbul kulübü, yeni altyapı hamlesiyle birlikte Altyapibasket.com’la da iş birliğine giderek, Türkiye’nin en büyük basketbol okulu rehberi olma hedefiyle yola çıkan Guide4Basketball’a premium üye olarak katıldı.

Guide4Basketball üyeliğinin avantajlarından yararlanacak olan kulüp ile ilgili haberleri ve önemli gelişmeleri altyapibasket.com aracılığıyla takip edebileceksiniz.

Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol Kulübü hakkında adres, telefon vb.  detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz…